Neon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsa997

Újonc
2021. 01. 12.
14
24
Sziasztok urak/hölgyek

Egy ötletet hozztam azt nem más mint a neon bővítése​

Ezzel kapcsolatban azzal lyukadnék ki hogy tudom kevés szín van csak lehetne kicsit ujitani a dolgokon pl pps en venni de nem akar milyent hanem pl uj rendszer legyen hogy megvetted akkor ne csak mindig sárga vagy kék legyen hanem magadtól amilyen színt kedveled lenne egy szinpaletta ami a kurzoral kiválasztod majd rá nyom az ember az enterel majd változik a színe

Másik
Pulzizálás lenne ami pl lenne autotali vagy bármilyen rendezvény ahol bemutatják az autókat akkor lehetne csinalni olyat hogy mind a 4 oldalon vilagitana es pulizálna a neon vagyis lehetne beallitani fixen vilagitson vagy lassan halványan villogjon

Ui bocs a sok hibaert telorol irtam
 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Hát Szegedi fijúú, a Neonos ötlet nem rossz, biztos fognak behozni valamit rá V4-ben (bár lehet nem), de szerintem van ennél fontosabb dolog is, engem annyira nem izgat a neon.
 

Dtakacs882

Barangoló
2020. 12. 17.
91
36
23
V4 karakter
Denizhan Parlar
Egy szép ráncfelvarrás valóban jól állna a neonnak, esetleg átmenetes, illetve másféle stílusú neon is feldobná az egész hangulatát. Én személy szerint ezt az ötletet támogatom!
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
262
464
otthon
V4 karakter
ernest meeks
Támogatom. Nincs túl sok mindent magyarázni rajta, jó ötletnek tartom, és tényleg jó lenne, ha nem fix 5-6 féle neon szín lenne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.