Nemzeti Nyomozó Iroda fejlesztési kérelme [előre megírva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

Bodo

v2logo.png


Neved:
< Bodo W Harison >

Frakciód neve:
< Nemzeti Nyomozó Iroda >

Map kérelem:
< Apróbb ráncfelvarrást kapott, a képen látható dolgok változtak csak.
https://imgur.com/a/COkHeBB >

Skin kérelem:
<
alp.png

Illetve ezt a kiegészítőt:
>

Jármű kérelem:
< FBI Truck modjának cseréje.(jelenlegi mod)
slekjUy.png

c374vUr.png

oQW8TZt.png

Szeretnénk kérni, hogy az SCK-n kívül más frakció ne igényelhessen RS5-öt (528), amit ebben a kérelemben kértünk.
Szeretnénk törölni a következőket(22 db):
3 Range Rover
2 Audi RS6
4 Ford Explorer
4 HPV 1000
3 SWAT
3 Police Maverick
3 Police Skoda
Szeretnénk kérni a következőkből(26 db):
4 Mercedes Benz G65
2 Ford Raptor
3 Mercedes Benz E63
2 Chevrolet Camaro ZL1
3 BMW M5 F10
2 Burrito
2 FBI Truck
2 Mercedes Benz E500
2 BMW 760
2 Audi A8
2 BMW M5 Touring
1 Newsvan
>

Megjegyzés:
Következő járművekre szeretnénk villogót kérni:
Audi A8
Audi RS5
Audi RS4(Javítás)
Szeretnénk kérni az FBI Truckra(528) egy handlingjavítást, vagy spoilert rá.
Szeretnénk kérni, hogy 400(200 ->400) M4 lőszert, 200(500 ->200) Kisgép lőszert, 50(100 -> 50) 9mm lőszert , 100(0 -> 100) sörétes lőszert adjon a duty.
Szeretnénk kérni, hogy dutyzásnál ne adjon skint, és/vagy belépésnél ne adja ránk a dutyskint. Ha ez nem megoldható, akkor szeretnénk kérni bincoCPt a HQra.
Szeretnénk kérni, hogy villogónál(mint item) fény csökkentve legyen, borzalmasan rosszul néz ki a jelenlegi állapotában.
Szeretnék kérni 70 darab névcédulát.(Összes villogó, illetve szolgálati fegyver felcédulázásához szükséges)
Szeretnénk kérni 20 darab villogót.
Szeretnénk kérni 2 darab széfet.
Szeretnénk kérni, hogy a gázmaszkot f3al együtt megkapjuk.
Szeretnénk kérni jogot, hogy a TEK-es, és ORFK-s /cuccaim-os sisakot tudjuk használni.
Szeretnénk az összes autónkat kivenomozni, illetve paintjoboztatni és új rendszámot rakatni rá.
Szeretnénk kérni, hogy a Chevrolet Suburbanra E betűvel fel lehessen szállni, oldalanként 2-2 ember, mint a kukás munkánál, ez plussz rp szituációt generálna, minden rendvédelmi frakció leaderével egyeztetve lett.
Szeretnénk kérni 1-1 darab Nagy Televíziót az egyedi interiorokba.
Szeretnénk kérni egy 105ös idjű interiort.
Szeretnénk egy újabb parancs behozatalát: /detectives
A parancs 10es rangtól működne, innentől már vezetőségi tagok vannak az F3ban.
Továbbá a /alnev parancsot logolja a 10es rangtól, ugyan úgy mint az adminoknak:
[SeeMTA - Álnév]: Bodo_W_Harison bekapcsolta az álnevet. Választott név: James_Brox.
[SeeMTA] Jelenleg ... nyomozó elérhető.
[Nyomozó] [F3 Rendfokozat] Bodo_W_Harison - Álnév: Nincs / Példa_János
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Helló, sziasztok. A kérelemmel önmagában nincs baj, csak egy- két pontja kifogásolható. Az egyik az, hogy miért van szükségetek nektek Audi TT-re az NNI-ben? Nem látom értelmét, hisz nektek nem az autós üldözések töménytelen mennyiségben lenne a feladatotok, de nyilván ez csak az én véleményem. Másrészt azt sem értem, hogy nem elég az, hogy a 406-os Peugeot kapott villogót, ami igen csak határeset már- már, de egy Barkas-ra villogót kérni szerintem kicsit sok. Tehát van egy elfogadható határ, ameddig el lehet menni a "mivel üldözzünk, járőrözzünk" téma kapcsán, de hogy villogós barkas legyen benne az üldözés során a rendvédelmi sorban számomra elképzelhetetlen.
 

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
A skinek jók viszont tudtommal a második LV bent van, (de javítsatok ki ha tévedek). A tt-nek viszont tényleg semmi értelmét nem látom inkább már csak a flex jön le belőle. A barkasra inkább nem mondok semit. A többi korrekt.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: YAMI és Russo
B

Bodo

Az egyik az, hogy miért van szükségetek nektek Audi TT-re az NNI-ben? Nem látom értelmét, hisz nektek nem az autós üldözések töménytelen mennyiségben lenne a feladatotok, de nyilván ez csak az én véleményem.
köszi az véleményedet, jelenleg egy fényhidas Ford Shelby GT500as van a helyén, ha abban nem találtál problémát, akkor az Audi TTben sem kéne. :)
de egy Barkas-ra villogót kérni szerintem kicsit sok
Ezt is tényleg köszi, esti mámoromban bennefelejtődött, én sem gondolom reálisnak, hogy kellenere rá, módosítottam.

A skinek jók viszont tudtommal a második LV bent van
Ötletem sincs, mi van bent LVn, nem igazán játszok ott.

A tt-nek viszont tényleg semmi értelmét nem látom inkább már csak a flex jön le belőle.
Ugyan azt tudom írni, mint feljebb, a jelenlegi mod ami van rá, az még inkább flexelős, nem látom értelmét, hogy egy forint alapú szerverre miért kell egy amerikai izomautó fényhíddal.
 
  • Tetszik
Reactions: Alax és AdammegAz

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Duty skinek bejönnek, kiegészítő is. TT, hát egye fene. Azt mondjuk nem nagyon értem minek kell ennyi féle kocsi, de lehet velem van baj.
gl a többihez is.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Sexy az egész. Én támogatom mint tag/ volt leader. Kocsik minimum, hogy kellenek hamár mindig ki mgzik ha csak e60-al toljuk az ipart. Szóval én részemről jöhetne minden ami benne van. Ehhez hozzáteszem napi szinten tapasztalom is az érdekes helyzeteket. (Ezalatt az Mg-t,és hasonló dolgokat értek.) A TT is fasza jobb mint a mostani FBI Truck
 
  • Vicces
Reactions: Matekaa

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Szia Bodobkám és a többiek!
Skines nagyon jók elégé ütősek nagyon nagy szív feléd.
A jelvény szintételen annyira jó hogy gondolkozom rajta hogy ismételt kiegészítő slotot kell hogy vegyek.
A Jármű nos szerintem az egy picikét túlzás.
A lőszerek és hogy ne adja ránk a skin patika!
Nagyon jó minden még annyit hozzáfűznék hogy a villogónak az effektét cserélni jobb lenne a v3-as ra sokkal jobban nézne azzal ki!
UI: Az is egy jó megoldás lehetne ha kapnánk öltözőbe egy ruhabolthoz hasonló cp-t.
 
Utoljára szerkesztve:

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Szépen összeszedted a dolgokat, a skineket nekem nagyon bejönnek.Támogatom
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali! PMbe semmit nem fogadok el, a topicot pedig zárom, mert csak felesleges hsz huntok mennek .
 
  • Szomorú
Reactions: Russo

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
jelvény oks
skinek oks
mod oks
villogók oks
handling ok
sörétes lőszert nem fog adni
Skines dologra van egy otletem, majd keress este TS-en.
Villogó 4 éve ilyen, nem lesz módosítva.
Gázmaszk nem lesz FK -s.
Kaptok jogot a sisakhoz
Venom - Bencéék
Chevroletre felszállás ok, kérdéses hogy az autónak vannak e componentjei amire tudok attacholni, ezzel majd kereslek és informállak
detectives ok
alnev ok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.