Nemzeti Adó és Vámhivatal kérelme!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziho

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
278
98
V4 karakter
Oisin Iremi
LV karakter
Hector Acosta
V2 karakter
Kazuya Taiki
[Frakció fejlesztési kérelem]

Neved:
Bryan Shaw


Frakció neve:
Nemzeti Adó és Vámhivatal


Map kérelem:
Nincs.


Skin kérelem:
Hallgató skin csere: ID- 191 Kép: https://imgur.com/a/1ftHLnJ

Hadnagy skin csere: ID- 287 Kép: https://imgur.com/a/Mv37Ne8
MERKÚR bevetési skin kapott vállapot, azt is szeretnénk ha kicserélnék: ID- 16 Kép: https://imgur.com/a/u9vwk8x
Illetve kettő + skint szeretnénk berakatni.
Letöltő link : https://sharemods.com/zj4cihvbzu7a/NAV_SKIN.zip.html

Jármű kérelem:
Nincs


Megjegyzés:
Valamint a /backup parancs bekerülése számunkra is. Esetenként nagy szükség lenne rá.

Szeretnénk egy új pick up (duty) ikont, amely lehetővé teszi a NAV MERKÚR-Bevetési egység számára a 16-os ID-jű skin és duty itemek felvételét.
A duty ezeket az itemeket tartalmazná:
(felsorolás)
MP5 (+ 300 töltény)
M4 (+ 300 töltény)
Mesterlövész (+ 100 töltény)
Bilincs
Villanógránát (3x)
Füstgránát (3x)

M4-Mesterlövész kombó nem játszik. MP5-re a mesterlövészeknek van szüksége, persze ha valakit M4-et visz, mesterlövészt nem..
Fölösleges itemeket nem írtunk bele!
Ezen felül szeretnénk kérni a V3-mas jegyzettömb rendszer betétlét mert így az adóigazgatóság munkája is könnyebb lenne!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sziasztok, a skinek faszák lettek, szerintem a merkúrnak nincsen szüksége egy army/tek dutyval egyenlő felszerelésre.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Én sem gondolom, hogy ennyi duty lőszer kellene, ne csak az MP5-t használják a tagok hanem a Deagle-t is.
Skinek jók lettek.
 

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Sziasztok! Eddig a TEK-be voltunk be rakva MERKÚR-os rangra, és a TEK-es dutyt használtuk csak magukra kéretett saját MERKÚR-os skinnel. Nem tudom hogy mi a fennakadás sok embernél, ugyan úgy akciócsoport mint bármely más frakciónál. IRL vagy egy fizikailag jobban kidolgozott játékban egy MPK5-is tökéletes lenne, sőt... Viszont sajnos ez MTA, ami a 2008-as GTA:SA-ra épül, és mint tudjuk, az MP5 mesterkönyv nélkül szinte használhatatlan. Lehet jönni hogy nem kell vele ész nélkül túrni, de sajnos akción nincs idő pötyögtetni. Amennyiben valóban nagyon soknak találjátok a lőszert, tudunk írni kevesebbet. Egyébként igen, használják a Deagle-t is, a járőrök. Ezek az itemek pedig az MERKÚR pickup-jába kéne, melynek használatát a vezetőség szabályozza és csak a Bevetési Főigazgatóság tagjai vehetik fel, ők is csak akkor ha van elérhető parancsnok/bevetésirányító.
 
Utoljára szerkesztve:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
A MERKÚR duty-t még előző fórumon elfogadták csak azóta sem kerül be. Ez körülbelül nyáron volt még. Nem volna rossz egyébként.
 

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Csakúgy mint ahogy várjuk a múlt haviból a PD kérelmében elfogadott járműveket. ;)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Scott. és Rajmi

NathanCooper

Barangoló
2019. 01. 10.
99
77
20
Szekszárd
A merkur dutyt en is probaltam berakatni csak valamiert nem lett kesz.. a skinek nem lettek rosszak viszont szerintem nem kene a tek duty masolata merkur dutynak.
 

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Sajnos, hogy a TEK-nek is ez van, így mindenki ahhoz viszonyítja.

Egyébként egyáltalán nem létszükség merkúr-os pickup, csak segítene.
Kértünk... ha meg kapjuk örölünk, ha nem kapjuk meg, akkor marad a régi módszer hogy osztunk. (Az egyetlen probléma az osztott fegyverből, hogy nagyobb a korrupció esélye (akár töltény) illetve számon tartani egyesével annyi tárgyat, valljuk be... nem egyszerű. A MERKÚR felszerelést adó duty pickup abban lenne előnyére a helyzetnek, hogy az ott megkapott itemeket nem kell számon tartani, nem tudják "lenyúlni" és ha véget ért az akció egy egyszerű duty leadással meg lehet oldani. Nem kell várni az esetleges letározásra.

Nyilván szabályozva lesz a MERKÚR-os duty, amennyiben megkapjuk. Nem lesz minden értelmetlen dologra használva, ha netán attól aggódnátok, nem fog senki ebben járőrözni, vagy nem fogunk kommandósokat küldeni csak úgy... De, ha jön egy ember/bank rablás, vagy bármi egyéb. Csak jó az, ha az az 5-12 fős állomány erőssíti a rendvédelmet. ;)

apatrik válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.
Írásbeli figyelmeztetésben részesítelek,hogy máskor ne! Most nem kaptad a figyut!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Én csak támogatni tudom a MERKÚR-t. Rengeteg RP-t lehetne vele tolni a másik meg hogyha egyszer már el lett fogadva csak nem került be akkor nem értem miért vannak fennakadások egyesek részéről.
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Ahogy már leírta előttem Rajmi.
Támogatom ténylegesen lehetne RP tolni.
Főleg,hogy ha a TEK és a MERKUR egy adott akción együtt dolgozik valamint egy taktikán vannak.
Kiképzés is lehetne úgy,hogy a TEK és a MERKUR együtt egy kiképzésen.

Támogatom! Szerintem nincs vele gond. Valamint nagyon tetszenek a skinek.
Reméljük azt,hogy megkapjátok. :)
 
  • Tetszik
Reactions: bale

jaki

jurassic
2019. 01. 10.
502
4 618
21
V4 karakter
nick ellwood
ez az egész MERKUR alapjáraton felesleges a szerverre. ott a TEK, ORFK-nak lehetne KR, NNI-nek BO (összevonták tudom). ARMY is ott van még. TEK, ORFK KR, meg néha az ARMY-BO elintézi szépen a rabokat, meg minden akciót. nem kell ide minden Rendvédelmbe egy külön bevetési egység. backupot adom, meg a jelet.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és Lakner

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
ez az egész MERKUR alapjáraton felesleges a szerverre. ott a TEK, ORFK-nak lehetne KR, NNI-nek BO (összevonták tudom). ARMY is ott van még. TEK, ORFK KR, meg néha az ARMY-BO elintézi szépen a rabokat, meg minden akciót. nem kell ide minden Rendvédelmbe egy külön bevetési egység. backupot adom, meg a jelet.
Pontosan most került szóba hogy a MERKÚR-on kívül be lesz szüntetve néhány bevetési osztály. A MERKÚR csak azért nem, mert nem ugyan az a hatásköre.
 

tokas

Újonc
2019. 01. 10.
50
95
22
LV karakter
Zane_Bennington
Akkor mégis szerinted mi a hatásköre? Azt nem fogjátok tudni kihaszálni, főlleg 200 playernél nem. Ha meg darára, meg ilyen rablásokra mentek, mint merkúrosok, akkor eléggé elvan kúrva az egész.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.