Nemzeti Adó-és Vámhivatal frakció fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
386
300
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
v2logo.png


Neved:
< Rider Morrow >

Frakciód neve:
< Nemzeti Adó-és Vámhivatal >

Map kérelem:
<

Ami jelenleg most van bent, annak cseréje lenne.

Szeretnénk egy gate kaput, mivel ott lenne az egyedi inti ahol a "leader room" lenne, oda csak kulccsal fognak tudni bejönni.

1bejarat.png

3gate.png


2. itt lenne az a "új" mapolás ami nagyon sokat segítene.
2lent_map.png

Letöltési link:

Privátba elküldtem Shifty-nek.
>

Skin kérelem:
< 112-es és 111-es skin-t frakció F3-ba beetetni. (ezek régebben bekerültek a szerverre, csak nem kerültek be F3-ba)
111 ID skint le szeretnénk erre cserélni.(Főleader skin)
HUnEgxb.png
112 ID skint le szeretnénk erre cserélni.(Alleader skin)

9DJTnji.png
286 ID skin volt eddig a főleader skin viszont azt most le cseréljük egy Merkúr parancsnokra.
IiM7Q0R.png

Skin letöltés:

Privátba elküldtem Shifty-nek.

>

Jármű kérelem:
< 3db Sprinter: új RP miatt (súlymérés) örülnénk neki, mivel jelenleg 2-vel rendelkezik a frakciónk (6venomos)
5db Opel: kisebb rangúaknak szeretnénk opelt osztani, és sajnos nincs elegendő, hogy mindenkinek jusson
illetve lenne pár kocsi aminek új rendszámot szeretnénk.

ACL-15=NAV-001
NAV-169=NAV-002
NAV-913=NAV-003
Illetve lenne 3 BMW M5 E60
49827ID--->NAVLDR
3350ID--->NAVLDR-1
3348ID--->NAVLDR-2
+
szeretnénk igényelni még +3db Ford Explorer-t
lehetőleg venommal.

Szeretnénk igényelni kettő vízi-rendészeti autókat.

"Jeep" kocsit.
Ha lehetséges venomosan.
+
Szeretnénk kérni a Bevetési Főigazgatóság-nak egy vízágyút,ha lehetséges akkor venomal..
(Ha funolás lenne, akkor válaljuk a felelősséget.)
>


Megjegyzés:
< 5db villogót szeretnénk igényelni, mivel ezt az előző leaderek/tagok lenyúlták (Bence által támogatva)
5db Sniper-t szeretnénk igényelni, mivel ezt is lenyúlták az előző leaderek/tagok (Bence által támogatva)
2db Széf áthelyezését szeretnénk igényelni (amik a garázsban vannak), egyiket a Portáshoz, másikat az irodába, mindkettőhöz 6db széfkulcsot szeretnénk igényelni. (Bence által támogatva)
Tudomásunk szerint előző fórum oldalon lett elfogadva a merkúr duty (ha igaz), amely külön helyet igényelt, ezzel a lehetőséggel szeretnénk "élni", és igényelnénk, mivel sajnos az Adminok 2/3-a nem ad nekünk skint, ez gyorsítaná a folyamatot.
illetve volt egy backup is ami egyszer globálisan el lett fogadva a frakció fejlesztésünkbe, de nem kaptuk még meg.


Helikopter vs traffipax javítása, mert ha túl közzel mész el, akkor van olyan pillanat hogy bemér minket.

Szeretnénk kérni egy olyan fejlesztést is, ha rádióba be írnak akkor ott legyen a rendfokozata.
pl:
Vezérezredes Rider Morrow mondja ((rádióba)): teszt


Szeretnénk egy új mapolást berakatni, szinte ugyan az, csak kicsit más.
Nagyon szükség lenne rá, mivel nap mint nap bugolnak ki kocsik a helyről, így hát csináltam egy új mapolás.
((Igen-igen.. Tudom hogy v3-s viszont beszéltem egy Leaderel és ő is mondta hogy más megoldás nincs.))



thebenjamin válasza:
Helyezem a megfelelő helyre!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
TÁMOGATOM! - Frank Wodbrook
 
  • Tetszik
Reactions: crose

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Igazából,nem kértek sokat, bár a snipereket be tudnátok szerezni Fegyverboltból is.. nem hinném, hogy olyan rosszul állna a NAV, hogy pár snipert ne tudjon venni saját FK Pénzből..
A Sniperek kivételével mindent tudok támogatni..
Pacsi!
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Adzsii

Újonc
2019. 01. 11.
61
7
21
Szolnok
V4 karakter
Eric D Winchester
LV karakter
Adam Mugen
V2 karakter
Adam Winchester
az indoklás ott van, az elmúlt időben vásároltunk is, de jobban örülnénk, ha a más által "elkorrupkodott" itemeket visszakapnánk :/
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Rajmi

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Jajaj a Merkur duty még tavaly lett elfogadva nyáron az előző fórumon. Nem kértek sokat. Gyerünk, gyerünk! Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Rider

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem kértetek valami sokat, a Merkúr duty még tavaly el lett elfogadva, mappolás is fasza lett. Támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: crose

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Támogatom Jessica Chapman Zászlós
 

Mike

Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Főleader
2019. 01. 10.
139
37
V4 karakter
Mike Venturas
Helló! @Rider !
Lehet tudni,hogy a mapolásotok miért egyezik meg a V3-on megtalálható mapolással,amit nem ti csináltatok...?
MBO skin,amit V3-ra csináltattunk,ugyan az...
Frakciószabályzatotok szintén megegyezik a V3-on találhatóval. (szintén nem ti csináltátok )
Kezd kissé unalmas lenni,hogy semmi egyedit nem tudtok kreálni.
Melyik V3 leadert kérdeztétek meg,hogy haszálhatjátok-e? Ha már dolgoztunk velük ennyi lenne a minimum.
Egyébként jól összrakott fejlesztés,szépen mapolás lett @BenceV3 :) ezt is jól összehoztuk.
Rajmi válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

12 órád van feltüntetni a nevedet.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
386
300
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Hi, Arnold-al lett beszélve, direkt többször felkerestem őt.
Mappolás nem ugyan az, csak a kép.. mivel említettem neki hogy azzal küzdünk hogy bugolnak ki a kocsik.
Frakciószabályzat is lett említve, mivel én ezt így kaptam és ki raktam.. készülőbe van egy másik. Skin az már nagyon rég bent van itt.
 

Adzsii

Újonc
2019. 01. 11.
61
7
21
Szolnok
V4 karakter
Eric D Winchester
LV karakter
Adam Mugen
V2 karakter
Adam Winchester
az a helyzet, hogy minden meglett kérdezve, a mappolásnak csak a garázs része lett editelve, a többi rész már több mint 1 éve van bent a V2 szerverén, ugyanez a merkúr skinnel kapcsolatos, szóval a lényeg, hogy mindenről meglettetek kérdezve, nekünk meg sok mindennel kapcsolatban kötve van a kezünk :)
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 038
6 413
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
A skin kifejezetten tetszik, a többi is korrekt! Hajrá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.