Némi elegáns autó behozatala

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Lily Price >

Ötleted:
< Ha már családi autók, akkor legyen egy kis "luxus" is. Az ötletem lényegében egy autó update lenne, amely 3 új autó behozatalával járna. A sok sport, kezdő és terepjáró autók mellé igen jót mutatna néhány elegáns, avagy "elit" autó is. Gondolok én itt Rolls Royce-ra, akár egy Bentley-re vagy egy Maserati-ra. Rajtam kívül még biztosan akadnak olyan emberek, akiknek ezek az autók is bejönnek, és szívesen járnák vele az utcákat. A sok sport és száguldó autó mellett mégis csak elegánsabbat mutatna egy ilyennel is járni néha. És akkor itt jöhet az "óh de minek az, lassú, meg drága is..." duma, de aki tényleg ért az autókhoz, azt tudja, hogy ezek nem versenyre lettek kitalálva. Alapból, én személyszerint az egyik autót a Volkswagen Passat B5 helyére raknám, amennyiben kivitelezhető lenne, ugyanis nem nagyon látok már használatban ilyen típusú autót. Az árukat pedig 380.000.000Ft - 500.000.000Ft pénzösszeg közé sorolnám be, de ez természetesen nem tőlem függ.>


Megjegyzés:
< Várom a többiek pozitív/negatív véleményeit. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Egy jelenleg 30 milliós autó helyére behozni egy 300-500 milliós járművet szerintem nem lenne megfelelő. Lehetnének ilyen járművek nem azt mondom, viszont úgy volna jó, ha bizonyos járművekről lekerülne a limit, illetve limit nélkül jönnének be, mert ha van egy X limit, miután betelt akkor szabadon lehet az árát felfelé tornázni, viszont nézzük pl. a Mercedes sprintert-t bekerült limit nélkül 20.000Ft-os áron, venomosan így 60-70 millió forintba kerül, viszont ez nem lehet fentebb tornázni mert a játékos azt mondja annyiért nem kell, akkor veszek egy gyárit és kivenomozom/kivenomoztatom.
Kerüljön be pl. egy korrekt áron az autószalonba és ne legyen limit rajta, akkor szerintem tényleg az venne akinek tetszik, nem lenne az hogy megveszem mert majd felmegy az ára és hasonlók. Emelett mindenki emlegeti, hogy ezeket a kocsikat cserélni kellene mert alig látni a szerveren... persze a b5 passat is bekerült meglehetett venni 10 millióért, aztán minden kezdőbb játékos vett, itt hagyták a szervert mert megunták, esetleg bann-t kaptak, nyilván aki pedig ppzik az nem ilyen járműveket fog ppzni. Erre jobb megoldás lenne, ha lekerülnének róla a limitek, gondolok itt a seat leonra, ford focusra, b5 passatra, volkswagen corradora és még sorolhatnám.

Tudom kicsit eltértem a témától, de úgy gondolom hozzá köthető, az ötleted tudom támogatni, bár ha szeretnél elegáns autót a szerveren akkor úgy gondolom egy bmw m5 f10 illetve egy mercedes c63 is eléggé elegáns.
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Kerüljön be pl. egy korrekt áron az autószalonba és ne legyen limit rajta, akkor szerintem tényleg az venne akinek tetszik, nem lenne az hogy megveszem mert majd felmegy az ára és hasonlók.
Én is így gondoltam.
bár ha szeretnél elegáns autót a szerveren akkor úgy gondolom egy bmw m5 f10 illetve egy mercedes c63 is eléggé elegáns.
Igen, ez is igaz, viszont egy BMW-t nem nagyon tudok összehasonlítani egy Bentley-vel, vagy Rolls Royce-al. A c63 is limites, és nem nagyon látok a szerveren belőle. - Így jönne jól, hogy nem lenne rajta limit, és lenne egy olyan ára, amit azért nem lehetne olyan könnyen elérni(elkerülve azt, hogy megvegyék olcsón, aztán nem is játszanak a szerveren), viszont nem is 700.000.000Ft - 800.000.000Ft-os ára lenne.
Erre jobb megoldás lenne, ha lekerülnének róla a limitek, gondolok itt a seat leonra, ford focusra, b5 passatra, volkswagen corradora és még sorolhatnám.
Sajnos én is így vagyok vele, hogy már alig látni ilyen autókat, mert sokan csak megvették, és vagy bezúzatták, mert nem tetszett nekik, vagy megúnták, vagy amit te is írtál, hogy bannolva vannak, vagy csak szimplán nem játszanak már.
Tudom kicsit eltértem a témától, de úgy gondolom hozzá köthető, az ötleted tudom támogatni
Nem is baj, hogy eltértél, ugyanis remélem ezután javítva lesznek a limites autók, és feljebb viszik a limitet, hogy akik mai napig játszanak aktívan a szerveren, azoknak is legyen lehetőségük megvenni ezeket. Köszi, hogy hozzászóltál.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

BBConnor

NEBIH <3
2019. 01. 23.
140
192
22
Keszthely
LV karakter
Connor_D_Xavier
Üdv.

Véleményem szerint, a szerveren található autók 70% tökéletes a "luxus" kivitelezéséhez. Sokan ott vannak eltévedve a málnásban, hogy az autóhoz mérik a "luxus"-t, nem pedig az RP minőségéhez, amint folytatnak/folytathatnának.

Lényeg a lényeg, hogy szerintem felesleges.

Cheers, -Connor
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Üdv.

Véleményem szerint, a szerveren található autók 70% tökéletes a "luxus" kivitelezéséhez. Sokan ott vannak eltévedve a málnásban, hogy az autóhoz mérik a "luxus"-t, nem pedig az RP minőségéhez, amint folytatnak/folytathatnának.

Lényeg a lényeg, hogy szerintem felesleges.

Cheers, -Connor
Szia, örülök, hogy hozzászóltál.
Szerintem te félreértetted a "luxus" szót. Ebben az esetben helyettesíthetnénk akár az "elegáns" szóval is. Tisztában vagyok azzal is, hogy a szerveren megtalálható autók 3/2-e luxus, de mégsem tudnám egyiket sem hasonlítani egy "elegáns" autóhoz. Ez nyilván embertől függ, hogy kinek mit jelent az elegáns - én leírtam az ötletemben.
Az RP-re rátérve. Szerintem nincs szükség semmilyen fajta autóra ahhoz, hogy egy színesebb RP-t folytassunk. Lásd a karaktertönéteket. Jó pár olyan akad köztük, ahol szinte csak a frakciós autókat használják, vagy valaki csak egy hajléktalant RP-z.

Lényegében én csak egy kisebb fajta "újítást" szeretnék, hogy ne csak mindig a sport autók kerüljenek be, hanem néha egy kissé másfajta stílusú, elegánsak is.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szívesen látnák ilyen autókat, főleg azért, mert ezeknek a járműveknek nem az irányítása és a játékosok befogadása határozná meg az árát, hanem akinek kell ő biztosan sok pénzt is ki adna egy ilyenért, de nem ezek lennének azok az autók amiket mindig lehet látni, hogy eladó....
Szóval, szerintem ennek akkor lenne értelme, ha egy középszintű autók lennének, viszont sokféle kinézeti variációval...
 

BBConnor

NEBIH <3
2019. 01. 23.
140
192
22
Keszthely
LV karakter
Connor_D_Xavier
Szia, örülök, hogy hozzászóltál.
Szerintem te félreértetted a "luxus" szót. Ebben az esetben helyettesíthetnénk akár az "elegáns" szóval is. Tisztában vagyok azzal is, hogy a szerveren megtalálható autók 3/2-e luxus, de mégsem tudnám egyiket sem hasonlítani egy "elegáns" autóhoz. Ez nyilván embertől függ, hogy kinek mit jelent az elegáns - én leírtam az ötletemben.
Az RP-re rátérve. Szerintem nincs szükség semmilyen fajta autóra ahhoz, hogy egy színesebb RP-t folytassunk. Lásd a karaktertönéteket. Jó pár olyan akad köztük, ahol szinte csak a frakciós autókat használják, vagy valaki csak egy hajléktalant RP-z.

Lényegében én csak egy kisebb fajta "újítást" szeretnék, hogy ne csak mindig a sport autók kerüljenek be, hanem néha egy kissé másfajta stílusú, elegánsak is.
Áh, mindjárt más. Így már teljes mértékben egyetértek. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pongo

CarlosV2

❤️
Támogató
2021. 08. 11.
81
65
Szeged
forum.see-game.com
V4 karakter
Hans Wenderbraught
LV karakter
Sebastian El Fuego
V2 karakter
Carlos El Fuego
Szívesen látnék a szerveren ilyen típusú autókat, sok RP szituáció/karakter pontosságán javíthatna, illetve gyönyörű autók, Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Pongo

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok
Autós ötleteket a jármű ajánló nevű topicban várjuk amennyiben még aktuálisnak érzitek a témát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.