Nem Töltenek be adott dolgok..

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
267
419
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Vlado Tim

Az észrevétel időpontja:
Pontosan nem tudom, de elég régi dolog már.

Kép, videó:
Kép1, Kép2, Kép3, Kép4

Részletes leírás:
Amikor bejött az airsoftos update utána a játékom konkréten elcsesződött, többször is újra kellett telepítenem ahhoz, hogy feltudjak menni játszani. Miután feljutottam jött velem szembe a fenti képeken mutatott probléma. Próbáltam már többször is újra rakni a játékot, de sajnos nem vezetett eredményhez.

Időpont:
Régi dolog.

Egyéb megjegyzés:
Nem a világ legnagyobb probléma, de zavaró dolog számomra, főleg amikor az ember épp a kiegészítőt szeretne vásárolni, de sajnos nem látja, hogy pontosan mit is vesz.

 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
176
361
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Hali, ha többször letörölted, újra raktad a játékot akkor valószinű, hogy nem a játékkal van a probléma, ez inkább videókártya vagy poci vagy más egyébb hardveres kompatibilitási gondot jelez, lehetséges hogy a frisitésekkel uj dolgok kerülnek be, ezekhez viszont valoszinű hogy ujabb és más rendszerek mint az addigiak voltak igy a géped nek is alkalmazkodnia kell ezekhez, csak valeszg nem képes rá, videokártya frissités esetleg vagy más egyébb driver ami elavult megoldhatja, de inkább a gép csere fogja ezt neked megoldani. Pacsi
 
  • Tetszik
Reactions: Paulittvan

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
289
651
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Ha esetleg valaki hasonló cipoben járna, nekem is volt ilyen problémám, kb ugyan ez. Nekem az nvidias control panel beállítás resetje oldotta meg. De biztos van rá több megoldas is.
 
  • Tetszik
Reactions: Paulittvan

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
176
361
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
@manuel. segítségével megoldódott a dolog, zárható!😎
Mi volt a megoldás érdekelne, hasonló okokkal adtam tovább egy vadi uj laptopot, amin sehogy sem akart még a hud sem látszani, és vettem egy másikat ami most jó, de érdekelne mi az oka es mi a javitás módja
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.