Nem töltenek be a texturák!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kardos

Újonc
2024. 07. 29.
13
3
V4 karakter
Jacob Mccurdy
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Jacob Mccurdy

Az észrevétel időpontja:
2024.07.26

Kép, videó:
sajnos az nincs mivel nem vagyok fent jelenleg a szerón mikor a topicot nyitom,és sajnos most nem is birok fel lépni rá..

Részletes leírás:
ha megyek az autóval nem töltenek be a texturák régebben mindig be volt tölve de most akkor tölt be kb mikor oda érek vagy miután elmegyek melette de sokszor emiatt be is laggolok!

Időpont:
új dolog

Egyéb megjegyzés:
Nagyon remélem hogy valaki tud rajtam segíteni,mert így sajnos élvezhetetlen az egész játék..Probáltam már mindent tegnap rakattam új windowst is szoftverek is lettek cserélve de sehogy se akar normálisan működni ( AMD videókártyám van) Előre is köszönöm a válaszokat.

 
  • Hűha
Reactions: Dió1233

Reina.

Once a blue, always a blue 💙
2023. 07. 18.
314
450
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Home Panel beállításoknál a látótávolsággal próbálj meg játszadozni kicsit. Ha nem működik akkor keresgélünk tovább. Várom a visszajelzést.
 
  • Tetszik
Reactions: ese andris.

Kardos

Újonc
2024. 07. 29.
13
3
V4 karakter
Jacob Mccurdy
Home Panel beállításoknál a látótávolsággal próbálj meg játszadozni kicsit. Ha nem működik akkor keresgélünk tovább. Várom a visszajelzést.
Szia már azzal is próbálkoztam húztam már max-ra húztam már a legkisebbre meg össze vissza de még mindig semmi.. :(
 

Reina.

Once a blue, always a blue 💙
2023. 07. 18.
314
450
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Szia már azzal is próbálkoztam húztam már max-ra húztam már a legkisebbre meg össze vissza de még mindig semmi.. :(
Akkor kénytelen leszek megvárni egy kepét. Így vakon sajnos elég nehéz.
 

DriftV4

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
957
475
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Styles
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Én is álnék vagyis inkább ülnék rendelkezésedre. :D ( Oké béna humor) De ezt most @Aiden. urma intézi.
Bármi kérdésed van kérdezz bátran. Első körben tégy úgy ahogy fentebb leírták.
 
  • Imádom
Reactions: Reina.

Reina.

Once a blue, always a blue 💙
2023. 07. 18.
314
450
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
HDD mert sajnos nincs SSD-m! De régen is mindig is HDD-n volt de nem állt fent ez a probléma!
Túlgondoltam ezt a dolgot egyébként. Újratelepíteni próbáltad az egész játékot? Tehát GTA + SEE egyszerre?
 

Reina.

Once a blue, always a blue 💙
2023. 07. 18.
314
450
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
@DriftV2 dob neked egy másik GTA-T. Azzal próbáld meg ,ne a mostanival. De előtte próbáld meg visszaállítani az alapértelmezett beállításokat a See-MTA kliensben.
 

Kardos

Újonc
2024. 07. 29.
13
3
V4 karakter
Jacob Mccurdy
@DriftV2 dob neked egy másik GTA-T. Azzal próbáld meg ,ne a mostanival. De előtte próbáld meg visszaállítani az alapértelmezett beállításokat a See-MTA kliensben.
az már meg volt az alapértelmezettre állitás most teszi fel a másik gta-t amit találtam és hát ha!
 

Kardos

Újonc
2024. 07. 29.
13
3
V4 karakter
Jacob Mccurdy
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. @Clancy
Aiden semmi változás valami más megoldás ? Mert most már nagyon idegesit a dolog
 

Reina.

Once a blue, always a blue 💙
2023. 07. 18.
314
450
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~

1.2-es pontot próbáld meg. Jelezz ha nem sikerül véletlen
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.