Nem craftolható fegyverek elvétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Giergio di Giovanni & Sebastiano di Giovanni >

Ötleted:
< Az ötletem röviden az volna, hogy nem craftolható fegyvereket, ne vehessen el a rendvédelem, ezt szerverszabályzatba foglalni. Gondolok itt az M4-re, az MP5-re, a Lefűrészeltre, a Hangtompítósra, a Desert Eaglere, Mesterlövészre, a SPAZ-ra, valamint a Katanára. >


Megjegyzés:
< Amennyiben valamilyen nem craftolható fegyvert kihagytam, hozzászólásban nyugodtan lehet írni. Akár véleményt, kritikát. >
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Pont ezért van kitalálva a skines fegyver + a pps sima fegyverek ha van róla bizonyítékod nem fogják elvenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Pont ezért van kitalálva a skines fegyver + a pps sima fegyverek ha van róla bizonyítékod nem fogják elvenni.
Na igen, csak most már nem lehet szerezni se ilyen fegyvereket és vannak rendvédelmisek akik ezeket szívesen elkorruptkodják, és ezek a fegyverek szép lassan mennek ki a szerverről, mert amint mondtam vagy elkorruptkodják maguknak, vagy leadják és a leadandókat meg fegyverszállítás során kidobják. Alig lehet már ezeket a fegyvereket beszerezni.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Na igen, csak most már nem lehet szerezni se ilyen fegyvereket és vannak rendvédelmisek akik ezeket szívesen elkorruptkodják, és ezek a fegyverek szép lassan mennek ki a szerverről, mert amint mondtam vagy elkorruptkodják maguknak, vagy leadják és a leadandókat meg fegyverszállítás során kidobják. Alig lehet már ezeket a fegyvereket beszerezni.
Erre viszont szerintem nem az a megoldás, hogy nem lehet elvenni, hanem hogy beszerezhetővé teszi őket a vezetőség.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Erre viszont szerintem nem az a megoldás, hogy nem lehet elvenni, hanem hogy beszerezhetővé teszi őket a vezetőség.
Köszönöm hozzászólásod. Azért gondoltam arra az opcióra, hogy ne vehessék el, mert ha már nem lehet rabolni 3 millió felett, akkor ne lehessen már elvenni. Lényegesen többek azok a fegyverek, mint 3 millió.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Köszönöm hozzászólásod. Azért gondoltam arra az opcióra, hogy ne vehessék el, mert ha már nem lehet rabolni 3 millió felett, akkor ne lehessen már elvenni. Lényegesen többek azok a fegyverek, mint 3 millió.
Ez jogos meglátás, én értem a ti nézőpontotokat. Én bármelyiknek örülnék, a lényeg, hogy maradjon olyan fegyver a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Ez mind szép és tiszta, hogy erre van a skines fegyver, de ha belegondolsz, a rendvédelemnek semmi veszteni valója nincs, ha belegondolsz TEK-esektől nem lehet pl. semmit elvenni. 1 olyan FK van(most ami eszembe jutott), amitől el lehet venni valamit is, az is a PD, méghozzá az M4-ét, amit az FK-tól kap.. Gyakorlatilag ha kihírdeted, hogy sima MP-5-öt vennél, 30milliókba megy egy, animba lő téged egy rendvédelmis, és oda a 30milliódnak, míg a rendvédelem dutyba kapja az MP-5-öt, M4-et stb.. stb..
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Én ezt teljes mértékben elutasítom, mégpedig azért mert akkor közel egyenlővé válik a skinessel,egy sima hangtompítós nem látszik az emberen, az magában már jobb mintha skines lenne szóval, (az ötlet szerintem részben jogosan íródott), viszont gondoljunk bele annak a helyetébe aki leppzte magának a skines fegyvereket,hogy ne vegye el a rendvédelem és most egy mezei desertet sem vehetne el például?! Ha utána gondolunk a dolgoknak akkor a legjobb egy változtatás lenne,de nem az amiről szól az ötlet…
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Én ezt teljes mértékben elutasítom, mégpedig azért mert akkor közel egyenlővé válik a skinessel,egy sima hangtompítós nem látszik az emberen, az magában már jobb mintha skines lenne szóval, (az ötlet szerintem részben jogosan íródott), viszont gondoljunk bele annak a helyetébe aki leppzte magának a skines fegyvereket,hogy ne vegye el a rendvédelem és most egy mezei desertet sem vehetne el például?! Ha utána gondolunk a dolgoknak akkor a legjobb egy változtatás lenne,de nem az amiről szól az ötlet…
Szerintem nem feltétlen azért veszik az emberek skines fegyvert, mert hogy ne vegyék el tőle(!Természetesen ezért IS!), hanem azért, mivel megtetszik neki egy adott skin a fegyverre. Ha belegondolsz, ez olyan mint a CSGO, veszel skineket, azért mert tetszik valamelyik..
 
  • Tetszik
Reactions: tommen.

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szerintem nem feltétlen azért veszik az emberek skines fegyvert, mert hogy ne vegyék el tőle(!Természetesen ezért IS!), hanem azért, mivel megtetszik neki egy adott skin a fegyverre. Ha belegondolsz, ez olyan mint a CSGO, veszel skineket, azért mert tetszik valamelyik..
Akár ez is lehet, de véleményem szerint akkor is valami arany középutat kéne találni mert az nem igazságos hogy nem vehetik el, de az sem hogy egyből elveszik.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Fegyverszállítás során az illegál szerezhet vissza fegyvereket, ha sikeresen elveszik a fegyverszállítás során. (Tudtommal hamarosan lesz is ilyen. ) Ezeket gondolom szétosztják és akkor újra kerül ki a játékosokhoz. A rendvédelem sikeresen megoldja a fegyverszállítást akkor pedig gondolom lesz a fegyverboltnak adva, ahol bizonyos összegért lehet vásárolni. Megértem, hogy újra pénzbe kerül, de szerintem alapvető, hogy ha ezt az ötletet megvalósítják, akkor meg az adott cselekményekért, a BTK-ban jelentősen megemelik a büntetéseket amely által ugyan ott lesznek azok a játékosok.
Megértem részben miért írjátok ezt, de mindig az egyik véglet van, egyszer az hogy rengeteg a fegyver és nincs értéke, nem tud az illegál kereskedni stb.... máskor meg az, hogy nincs fegyver akkor valahogy legyen megoldva, hogy szerveren tele szedje magát mindenki fegyverrel... ezt nem tudom megérteni...
Évek óta így van a szerveren ez, eddig így is működött, szerintem felesleges ezt megvalósítani, ha megvalósításra kerül akkor pedig szerintem az lesz a következménye amit itt leírtam, de ezt persze nem tudni.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Fegyverszállítás során az illegál szerezhet vissza fegyvereket, ha sikeresen elveszik a fegyverszállítás során. (Tudtommal hamarosan lesz is ilyen. ) Ezeket gondolom szétosztják és akkor újra kerül ki a játékosokhoz. A rendvédelem sikeresen megoldja a fegyverszállítást akkor pedig gondolom lesz a fegyverboltnak adva, ahol bizonyos összegért lehet vásárolni.
Ez nem így történik. Az összes fegyvert eladják a fegyverboltnak, aztán a NEM crafolthatókat (mivel az mindenhol hiány cikk) elviszik a fegyverboltnak, és a maradékot ami nem drága cucc (AK, Sörétes, Tec9, Uzi stb stb) azokat rakják be a fegyverszállításnál a páncélozottba és áldozzák fel őket.

Nyilván jogosan nem a snipert meg a lefűrészeltet kockáztatja be a rendvédelem meg a fegyverbolt, viszont akkor jogosan lett megírva az ötlet is mert sehonnan nem lehet szerezni, és ezt már a fegyverbolt sem oldja meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky és crose

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Nyilván jogosan nem a snipert meg a lefűrészeltet kockáztatja be a rendvédelem meg a fegyverbolt, viszont akkor jogosan lett megírva az ötlet is mert sehonnan nem lehet szerezni, és ezt már a fegyverbolt sem oldja meg.
Értelek, de attól független nem kéne szerintem azonossá tenni a skines fegyverrel. már csak az ára miatt sem.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Ezt maximum úgy lehetne kivitelezni, ha a rendvédelemtől is eltudnánk venni az adott kalibert ,legyen ez M4-MP5 stb-stb..
Természetesen most is ellehet venni az M4-et, a PD-től.. TEK-től,NNI-től,NAV-tól, illetve senki mástól nem lehet, mivel nem tudják átadni.. Amikor animbalövünk, a rendvédelmis(tisztelet a kivételnek!), jön elvenni az M4-et/MP-5-öt. Remélem minél hamarabb sikerül ezt a helyzetet megoldani..
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Ezt maximum úgy lehetne kivitelezni, ha a rendvédelemtől is eltudnánk venni az adott kalibert ,legyen ez M4-MP5 stb-stb..
Természetesen most is ellehet venni az M4-et, a PD-től.. TEK-től,NNI-től,NAV-tól, illetve senki mástól nem lehet, mivel nem tudják átadni.. Amikor animbalövünk, a rendvédelmis(tisztelet a kivételnek!), jön elvenni az M4-et/MP-5-öt. Remélem minél hamarabb sikerül ezt a helyzetet megoldani..
Igen igen erre gondoltam én is csak akkor benne van a bukó hogy néha egy két duty fegyver,lőszer el slisszan a csomagtartóba és lehet hogy ez a néha néha sokszor összejön valakinek, és akkor meg már el értéktelenedne, nyilván akit észrevesznek tőle gondolom elköszönnek a szerveren.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem tudom eddig, hogy működtek a fegyver szállítások, de tudomásom szerint az elkövetkezendő egy kicsit modernizáltabban lesz megrendezve. Az ötlet megírása már szerintem eléri azt is, hogy a fegyver szállítás során legyen benne nem craftolható fegyver is, hiszen látják a szervezők is. @Pasa szerintem tesz annak érdekében, hogy ez valamilyen formában javítva legyen.

A korruptciót pedig meglehetne oldani, ha elvesznek az illegálostól fegyvert fotózza le, a rendvédelmi szervezeteknél pedig itt fórumon legyen minden szervezetnél az elkobzott fegyver leadása. (Van akinél úgy megy, nem tudom mindenkinél így van-e. )Ha az adott frakció tag nem adja le 1 héten belül fórumos témában az elkobzott szolgálati fegyvert, az az elsikkasztotta, akkor az illegális tag tudna panaszt tenni, hogy elvették a fegyverem de nem adták le tisztességesen. Ezáltal nem lenne az, hogy a rendvédelemben bizonyos emberek a jobb, nem craftolható fegyvereket saját széfjükbe pakolják, több ilyen fegyver jutna be SCK-hoz és a fegyverszállítások során több ilyen fegyvert tartalmazna a szállító jármű.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Köszönöm hogy megjelöltél @Buba . Mindig próbálunk a lehető legtöbbet kihozni magunkból, a fegyver szállítást valóban modernizáltuk, élvezhetőbbé tettük és van mit elvinni. Itt már csak az számít hogy mennyire tudnak az adott szervezetek össze dolgozni. Minden főbb tudnivaló publikálva lesz így nem kis "előnyt" kap az illegál része. Mindenképp lesz craftolható alkatrészek is.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.