Nelson Trent

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Malloy1

Újonc
2023. 06. 09.
40
41
LV karakter
Hindri Bogdan
tgf-1.png

1. Szekció — Személyes információk

1.1 Vezetéknév: Nelson
1.2 Középső név: -
1.3 Keresztnév: Trent
1.4 Nem: Férfi [X] Nő [—]

1.5 Telefonszám: +38-76-368-4431
1.6 Elektronikus levelezési cím: nelson.trent@seemail.com
1.7 Születési idő: 12/05/1996
1.8 Születési hely: Los Santos, San Andreas, 80025
1.9 Bejelentett lakcím: 12, Beshoop Ln., Prickle Pine, Las Venturas, San Andreas, 80012

1.10 Rassz:
[X] Europid
[—] Mongoloid
[—] Negrid
[—] Veddo-ausztralid

1.11 Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.
[—] Semelyik a fentiek közül.
2. Szekció — Tanulmányok, végzettségek és tapasztalatok

2.1 Legmagasabb végzettség: Főiskola
2.2 Intézmény neve: University of San Andreas
2.3 Intézmény helye: Los Santos
2.4 Intervallum: 09/10/2018 - 10/21/2022

2.5 Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

2.6 Előző munkahely: Válasz
2.7 Intézmény neve: Válasz
2.8 Intézmény helye: Válasz
2.9 Intervallum: HH/NN/ÉÉÉÉ - HH/NN/ÉÉÉÉ
2.10 Felmentés oka: Válasz
3. Szekció — Közlekedéssel kapcsolatos információk

3.1 Rendelkezik érvényes Egyesült Államokon belüli vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[—] Nem

3.2 Volt már bevonva a vezetői engedélye?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

3.3 Volt már megbüntetve közúti kihágásért?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz
4. Szekció — Alkoholok és narkotikumok

4.1 Fogyasztott valaha alkoholt?
[X] Igen
[—] Nem

4.2 Fogyasztott valaha kábítószert?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, nevezze meg: Válasz

4.3 Vezetett már alkohol vagy illegális kábítószer befolyásoltsága alatt?
[—] Igen
[X] Nem
5. Szekció — Előélet

5.1 Rendelkezik érvényes lőfegyvertartási engedéllyel?
[—] Igen
[X] Nem

5.3 Vádolták már korábban bűncselekmény elkövetésével?
[—] Igen
[X] Nem
Ha igen, fejtse ki, miért: Válasz

5.4 Letartóztatták korábban bűncselekmény elkövetése miatt?
[—] Igen
[X] Nem

5.5 Jelenleg zajlik Ön ellen büntetőeljárás?
[—] Igen
[X] Nem
6. Szekció — Tanúsítvány

A jelentkezésem benyújtásával igazolom, hogy a kérelmemben szereplő valamennyi kérdésre a valóságnak megfelelő nyilatkozatot tettem. Engedélyezem a jelen dokumentumban megosztott bármely tartalom kivizsgálását. Tudomásul veszem, hogy a hazugság, az elhallgatott információk, a plagizálás vagy rosszindulatú meghamisítás azonnali elutasítást, és a jövőbeli pályázatoktól való határozatlan idejű eltiltást von maga után. Tudomásul veszem, hogy az LVMPD Professional Standards Division Command indoklással vagy anélkül tetszés szerint elbocsáthat, és hogy bármikor felmondhatok a szervezetnél. Tudomásul veszem, hogy részt kell vennem az akadémiai foglalkozásokon, és sikeres záróvizsga-teszten kell megfelelnem.​
7. Szekció — Karakteren kívüli információk

7.1 Neved: Domi
7.2 Életkorod: 17
7.3 Rövid bemutatkozás: Domi a nevem. 17 éves vagyok. Baranyában élem a mindennapjaim nagy részét. 8 éve aktívan kézilabdázok ami azt jelenti, hogy mindennap edzésem van. Szabadidőmben minden félét szeretek csinálni. Mindig kipróbálok valami új dolgot ha van rá annyi időm. Így próbáltam ki az MTA világát is. Lassan már 9 éve játszik Rp szervereken. Kb a LV-re akkor tértem vissza amióta kijött a v4, de azóta aktívan űzőm és ez az idő alatt bele is raktam több mint 34.000 percet. Mielőtt vissza jöttem volna seemta-ra az előtt a voice rp szervereken játszottam, de azokat sajnos meguntam mert a végén már nem volt annyira színes az rp. Jelenleg egy középiskolába járok és a tervem az érettségi és ha úgy van akkor utána az egyetem. De ha az egyetem nem jön össze nem esek össze mert mindig van egy A terv illetve egy B terv. Maximalista típusom miatt mindig előre gondolkodok kicsit!

7.4 Vannak tapasztalataid amerikai rendvédelmi szerepjátékban?
[X] Igen
[—] Nem
Ha igen, fejtsd ki részletesen: Volt már részem kipróbálni magam ilyen szerepben másik szervereken. De az annyira tapasztaltak közé nem tudnám magam sorolni, mert ahol benne voltam ott nem vették olyan komolyan és voltak olyan információk amikről tudomásom se volt, hogy az micsoda pontosan.

7.5 Mutasd be, hogy milyen karaktert alakítanál:
Nelson Trent egy amerika srác. Felmenői között vannak eurpóaiak is akik, még az 1900 évek elején vándoroltak be amerikába az új élet reményébe. Nelson egy teljesen sportos alkat hiszen erre egész életében figyelt. Szülei egész életet végig követték békés házasságban így Nelsonak tökéletes családképe van. Az iskoláit mindig példásan végezte el, tudása szerint. Maximalista srác aki ha hibát vét egy ideig rágodik rajta, hogy hogyan tudta volna jobban megcsinálni, de mindig megpróbálja elengedni hiszen a jövőre koncentrál. Életét végig követték a rendvédelemről szóló sorozatok illetve képregények. Lehet, hogy ezek határozták el benne a rendvédelemhez való szeretett és tiszteletet. Sajnos neki még nincs családja, de megszeretné teremteni a boldog kapcsolatát. Az emberekhez mindig pozitívan áll, hiszen egy mondás amit ő szem ellőt tart "Sosem adatik meg másodszor, hogy első benyomást kelts.", és ezért nem teremt elsőre senkiről rossz benyomást. A maximalista személyisége iránt amihez hozzá kezd azt 100%-an próbálja csinálni és mindig legjobb tudomása szerint is.

7.6 Adminjailek és kitiltások:
tgf-2.png
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 431
12 263
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Mr Trent,

Értesítjük, hogy a Recruit Training Academy fogadta levelét. Jelentkezését az elkövetkező 48 órában egy Employment Supervisor fogja átvizsgálni, és a döntésről itt értesítjük Önt.

Kérjük, legyen türelemmel.

Üdvözlettel, ‎‏
‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎
Nicholas_Gill_signature.png

‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎Lieutenant Nicholas Gill,
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎‎Employment Supervisor, Recruit Training Academy
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 431
12 263
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Mr Trent,

Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által kijelölt Employment Supervisor átvizsgálta. A jelentkezése alapos elemzésen esett át, melynek eredményeként elismerjük annak és múltjának megfelelőségét. Kérvénye sikeresen elfogadásra került.

A következő 72 órában további instrukciókat fog kapni a jelentkezésével kapcsolatban. Kérjük, hogy bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Sok sikert kívánunk az Ön előtt álló kihívásokhoz!

Üdvözlettel,
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎
6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png

‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.