Néhány Magyar kultusz autó.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Juliett Vicenzo >

Ötleted:
< Néhány Magyar kultusz autó bejövetele szeritem nagyot ütne a versenyző közösségen. Ez alatt pl.: Opel Astra G vagy F (Body kittel szedán, akár kombi), Suzuki Swift 1.3, Citroen Picasso-kat értem. >


Megjegyzés:
< - >
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Lehetne pár autó modellt / módot cserélni.
Unalmas már a Barkas , Trabant , Volvo. (Ezek a tipik kocsik amiket nem nagyon látsz csak tárolónak)
Ezek helyére lehetne modernebb / újabb kocsikat betenni amik hasonló kategóriában vannak és árban.
Pl. Suzuki Swift annyira nem rossz mondjuk a trabant helyére.
 
  • Tetszik
Reactions: Bonki

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Megvagytok áldva azzal a szerencsétlen Suzuki Swift-el. Nemtudom miért szeretnétek ennyire. Inkább több értelmesebb autó kéne, nem Lada meg Trabant. Jópofa meg minden, de le lehetne már akadni a "Magyar" kocsikról.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Megvagytok áldva azzal a szerencsétlen Suzuki Swift-el. Nemtudom miért szeretnétek ennyire. Inkább több értelmesebb autó kéne, nem Lada meg Trabant. Jópofa meg minden, de le lehetne már akadni a "Magyar" kocsikról.
Láttak egy videót xy szerveren suzuki swift 350km/h-val ment. Tiktokon reklámozták egyik nap láttam, nem értem most miért kellene máshonnan koppintani, mindig az a szöveg van ez v2 nem v3. Na ebben az esetben ez Seemta nem az a szerver. De vicc 350-el megy a suzuki mennyire reális.?
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Én úgy tudom elképzelni, hogy az alábbi modokat, amiket te felsoroltál, azokat kicserélni a mostani elavult nagyon régi modokra.
Pl.: Lada, (Volvo), Trabant, Volkswagen Golf I, Golf II, Akár a Golf IV, arra mondjuk mehetne a Picasso például.

A lényeg, hogy tényleg van egy pár régi, elavult jármű mod, aminek nem tenne rosszat az, ha bekerülne a helyére más.
Én személy szerint nagyon szívesen látnám újra az Opel Astra F Combi-t, valamint új modként a Citroen Picasso-t.

Az ötleted Támogatom, bár nem sok esélyt látok arra hogy valami lesz is belőle.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.