Néhány Hasznos Ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
641
1 007
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Lucas Saliven >

Ötleted:
< Forgalmi matrica rendszer behozása.
Új hobby lehetőség:Búvárkodás.
Ic Chat takarítása/CC parancs.
Hátizsák/Sportáska mint kiegészitő, legyen haszna, pl +kg hely az inventory-ban. (Kisebb kaliberű fegyvereket lehessen belerakni)
Külön iratok fül az inventory-ban.
Új tuning lehetőség/Kisebb extra: Vonóhorog.
Szerencsekerék behozatala a kaszinóba.
Déli határnál, lakókocsik elött hal leadó npc.
Öv bekötés. (F5)
Szekrények és egyébb tárolásra alkalmas dolgok. (igen ott a széf, de azért néhány esetben hasznos lenne.)
UCP-n jail/Ban elévülés (Értsd, Csúnya UCP-vel nem könnyü frakcióba kerülni, 2 év utána a banok 1 év után a jailek törlödjenek.)
F1/F2-es panel ráncfelvarrása.
Ékszerbolt Rablás behozatala illegál frakciók számára.
F9-es gomb-nak legyen értelme.( Behozza a szerverszabályzatot.)
Item felmutatás lehetőség.
Kulcscsomó behozatala.
Horgász hűtőtáska:Valljuk Sokkal rpsebb lenne mint csomagtartóba rakni mint jelenleg van.
Új kutyafajta behozatala: Németjuhász.
Tankolás Újragondolása. (Külön dízel és benzin.)
Új fogyasztható drogok: Speed és LSD.
TaxiTelep blip f11-es mappon.
Paintball mint szabadidős tevékenység.>


Megjegyzés:
< Köszönöm hogy elolvastad remélem tetszik.>
 
Utoljára szerkesztve:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Ooc Chaten figyelmeztetés: Értsd (Anyád és társai) után figyelmeztetés. 3 figyelmeztetés után ne tudj írni ooc chatre 30 percig.
Ez felesleges. Az adminisztrátorok ezért is vannak a szerveren, hogy az ilyen megmozdulásokért kiosszák a megfelelő büntetést.

UCP-n jail/Ban elévülés (Értsd, Csúnya UCP-vel nem könnyü frakcióba kerülni, 2 év utána a banok 1 év után a jailek törlödjenek.)
Ezt max KB úgy tudom elképzelni, hogy az adminisztrátori felületen megmaradjanak és halványan mutassa őket.
 
  • Tetszik
Reactions: aCsercsa

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
"Ooc Chaten figyelmeztetés: Értsd (Anyád és társai) után figyelmeztetés. 3 figyelmeztetés után ne tudj írni ooc chatre 30 percig."
Adminisztrátorok rendezik.

"UCP-n jail/Ban elévülés (Értsd, Csúnya UCP-vel nem könnyü frakcióba kerülni, 2 év utána a banok 1 év után a jailek törlödjenek.)"
V3-on jól tudom jelenleg is van elévülés. Nektek ne mutassa, de adminoknak szürkésen írja azért. Szerintem 1 év a ban lejárta/levétele utána és fél év a jail leülte után bőven elég.

Búvárkodás kivitelezésére kíváncsi vagyok.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hátizsák/Sportáska mint kiegészitő, legyen haszna, pl +kg hely az inventory-ban. (Kisebb kaliberű fegyvereket lehessen belerakni)
Régebben volt ilyenről szó, de el lett utasítva.

Öv bekötés. (F5)
Erről is volt szó, el lett utasítva.

Ooc Chaten figyelmeztetés: Értsd (Anyád és társai) után figyelmeztetés. 3 figyelmeztetés után ne tudj írni ooc chatre 30 percig.
Erre van a Panaszkönyv, vagy az Adminisztrátor.

Ékszerbolt Rablás behozatala illegál frakciók számára.
Minek? Van ATM rablás, van aranybank rablás, van LS bankrablás, van boltrablás, továbbá van lehetőségük túszt ejteni.

F9-es gomb-nak legyen értelme.( Behozza a szerverszabályzatot.)
Felesleges.

Kulcscsomó behozatala.
Ennek mi lenne a lényege?

Horgász hűtőtáska ( Valljuk Sokkal rpsebb lenne mint csomagtartóba rakni mint jelenleg van.
Ezt támogatom.

Ezt max KB úgy tudom elképzelni, hogy az adminisztrátori felületen megmaradjanak és halványan mutassa őket.
Miért lenne az jó? Ha egy adott frakcióba, kevés játékosszámnál jelentkezne egy ember, és admin a leader, akkor előszeretettel tudja elutasítani, mert volt 2019-ben egy NonRP jaile? Vagy mi? Kifejtenéd bővebben?
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Miért lenne az jó? Ha egy adott frakcióba, kevés játékosszámnál jelentkezne egy ember, és admin a leader, akkor előszeretettel tudja elutasítani, mert volt 2019-ben egy NonRP jaile? Vagy mi? Kifejtenéd bővebben?

Azért kell, hogy aki időközönként de szórakozni jár fel, annak azért mégis lássuk az UCP előzményeit. Illetve bírálatnál az UCP sokat beletehet. Egy '19-es jaillel, nem hiszem, hogy foglalkoznak FK felvételnél.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és aBalazs

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Miért lenne az jó? Ha egy adott frakcióba, kevés játékosszámnál jelentkezne egy ember, és admin a leader, akkor előszeretettel tudja elutasítani, mert volt 2019-ben egy NonRP jaile? Vagy mi? Kifejtenéd bővebben?
Tommen kifejtette. Nagyobb mértékű szankcionálásnál jobban tudjuk mérlegelni a dolgot, esetlegesen az adott játékos UB indoka tartalmazhat fontos infót az adminok részére.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Nemhinném, hogy felesleges lenne. S.G.H. vagyok, de ugyanúgy mint mások ember. Én is felejtek, vagy rosszul emlékszem dolgokra. Egész jó lenne, hogyha nem kellene sokat keresgélni a szerverszabályzatot továbbá a kezdő playereknek is nagy segítség lehetne.
Ennek mi lenne a lényege?
Pontosan nemtudom hogy lehetne kivitelezni, de szerintem ha mondjuk lehetne kulcsokat így rendszerezni szerintem hasznos lenne, ugyanis én pl. tele vagyok kulcsokkal és kicsit nehéz néha rendszerezni.
Új hobby lehetőség:Búvárkodás.
Erre kíváncsi lennék, nem feltétlen hangzik rosszul.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Pexy

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Új kutyafajta behozatala: Németjuhász.
Ezzel csak egy problémám van. Ha bekerülne hülyét kapnék amíg nem szereznék egyet.
Tankolás Újragondolása.
Szerintem a tankolással semmi probléma nincs. Esetleg egy kis bugfix lehetne, mert néha még mindig van, hogy nem tankol kocsiba stb. De amúgy szerintem jó.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
641
1 007
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Ezzel csak egy problémám van. Ha bekerülne hülyét kapnék amíg nem szereznék egyet.

Szerintem a tankolással semmi probléma nincs. Esetleg egy kis bugfix lehetne, mert néha még mindig van, hogy nem tankol kocsiba stb. De amúgy szerintem jó.
Valóban ráférne egy bugfix, de adnám ha lenne külön dizel és benzin.
 

Csabe

Újonc
2022. 09. 01.
4
11
LV karakter
Isaac Wilson
Sziasztok! Ezzek közül teljesen támogatok mindent is. De be jöhetne teljesen más tuning rendszer, pl.: Légszűrő , cooler stb.. elsőre értelmetlennek tűnik , de elég egyedi lenne még egy szerveren se láttam, mindenki úgy építene az autóját ahogy szeretné mint irl. Remélem tetszik az ötlet. Pacsi!
 
  • Hűha
  • Imádom
Reactions: Stewie és LucasLV

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
641
1 007
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Zárható bekerült elég sok minden.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.