Néhány egetrengető ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Abdul Al Vinci >

Ötleted:
<
-Amikor a járművek feketén füstölnek, fulladjanak le véletlenszerűen (+ékszíj csikorgás).
-Járműadó lényeges növelése, akár néhány keresett autó limitjének növelése minimálisan.
-Rendvédelmiseknél a skines fegyverek betiltása (undorító, hogy egy rendvédelmisnél (de más egyéb játékosnál is) karácsonyfa színekben pompázó fegyverek találhatóak, nem illik bele az RP-be úgy gondolom).
-Csak ikonos területekről legyen tilos rabolni (ami látszik a térképen, pl bank, vh, szerelőtelep stb.), az adminügyeknél a viták elkerülése végett, hisz a legtöbben ezért nem mernek elmenni rabolni, mert nem tudják, hogy mi számít forgalmasnak(mindenféle munkahely is ikonosnak számít).
-RP tagadás, RP alóli kilépés szigorítása, 2 hét ban, súlyosságtól függetlenül (nincs annál rosszabb érzés, amikor egy pd-s nehezen elkap egy menekülő autót, majd pedig a srác bevállal egy 300 perces AJ-t RP tagadás indokkal, minthogy odavesszen az értékes fegyver).
-Lőtér hotfix, ha elérjük a 25 pontot, akkor egyből kapjuk meg a +10 skill pontot (erről írtam korábban ötletet, elfogadásra is került, sajnos bárhogy is keresem nem találom, biztosan elszublimálódott).
-Stamina rendszer, futásnál fáradjon a karakter, ezáltal nagyobb szerepet kap a taxi frakció is.
-/togkmh (szintén el lett már fogadva, https://forum.see-game.com/threads/togkmh.15723/ ).
-Fegyver túlmelegedése, kopása.
-Nőjjön gyorsabban az elültetett drog, NPC-knél legyen olcsóbb a drogmag(ha nincs bent a szerveren jelenleg, akkor ne vegyétek figyelembe ezt), 1 db füves cigaretta adjon -25% shieldet, ezáltal újra értelmét nyeri a szerveren a drog.
-Csak a kartell frakciók tudjanak drogot előállítani.
-5 percenként lehessen 1 darab hírdetést feladni.
-Ha egy ingatlan tulajdonosa fél éve azaz 6 hónapja nem elérhető, akkor egy főadminisztrátor tegye vásárolhatóvá azt.
-Kérdezgetős jailek bevezetése, jail AFK-ok elkerülése végett.
-Traffipax általi büntetések növelése.
-Ha egy jármű átmegy a piroson , kapjon egy 200 ezer forintos büntetést(BTK-ban is ennyi), ha ez nem megoldható, akkor 50-50% eséllyel kapjon a kocsira egy autómatikus ----TJVÁ körözést. Rendőrök is kapjanak büntetést ha átmennek a piroson, kivéve ha fel van kapcsolva a villogója (LV-n is így van megoldva).
-Csak a következő bindek legyenek engedélyezve a szerveren: ÁFÁ-s számla, mindenféle felszólító bind rendvédelemnek, spike RP/parancs, ütközésre valamilyen RP(csak üldözésnél lehetne használni). Ezzel arra akarok célozni, hogy pl. rendőrök, szerelők és igazából minden frakció tag tulajdonképpen bindekkel kommunikálnak, ezáltal túlságosan is monotonná válik egy RP szituáció.
-Csekkfüzet behozatala, ezáltal a helyszíni bírságot csekk formájában kapja meg a játékos.
-Rádiófrekvenciák levédése frakció tagság szerint.
-Már néhányszor fel lett hozva, de most hátha: buszsofőr, kukás, favágó munka bérének növelése.(Nagyon keveset keresnek a TÖBBIHEZ VISZONYÍTVA, ezáltal nincsenek kihasználva ezek a munkák).
-Helyszíntől függően legyen kialakítva a hal/szemét kihorgászásának aránya, melyek 2.-3. órábam változnak.
-Spray kivétele a szerverről.
-Baseball ütők sebzésének növelése.
-Élő sportfogadás behozatala, sorsjeggyel lehessen jelentősebb összeget nyerni.
-Mappon lehessen saját markert lerakni, legyenek 3d blippek amiknek ki/bekapcsolását lehessen bindelni!(rendvédelemnek nagyon hasznos lenne).
-Ételek romoljanak, a krumplit is ugyanúgy lehessen fogyasztani mint pl. a hamburgert, szomjúság behozatala.
-F3-ban a járműveknek ne a GTA-s nevüket írja ki.
-Fuvarozásból való rablások szankcionálása.
-+1 van róla már ötlet, de optimalizálások, nagyobb méretű jármű modok kivétele, felesleges mappolások kivétele.
>


Megjegyzés:
< Remélhetőleg beindítaná a szervert, jöhet hideg-meleg. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ne haragudj, de a leírt cuccok nagy része V3, ez viszont V2. Másrészt olvasd át szerintem még párszor a szerver szabályzatot, hogy most mi hogy van. Tele van rossz ötletekkel és hülyeségekkel amit írtál, szerintem ezt te se gondolod komolyan + ha írsz szerver 5letekhez, ne csak egyoldalról nézd h pl mi jó a rendvédelemnek.

Jelen pillanatban így is az a szerver egyik fő problémája hogy nincs bent elég készpénz (vagy playereknél dugdosva van), egy kezdő játékos sincs egyszerű helyzetben, így nem túl okos gondolat a pénzbüntetések szigorítása. Inkább a rendvédelmet is leszoktatni kellene a 0-24 bírságolásról és több RP szituációba kellene nekik is belemenni (mint régen).

Nem támogatom.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Egyáltalán nem a rendvédelemnek akarok kedvezni ezekkel, ha ez is jött le neked belőle.
"Nincs bent elég készpénz" éppen ezért írtam, hogy az alulfizetett munkáknak növeljük a bérét.
"Nagy része V3, ez viszont V2" Ez meg úgy butaság ahogy van. Attól, hogy az ételek elkezdenek romlani, vagy hogy fulladozzanak le a járművek amikor füstölnek, vagy mit tudom én, hogy melyikre értetted (lényegtelen), nem lesz V3 belőle. Ezek leginkább alapvető dolgok, amik egy RP szerveren mostanra elvártak lettek.
Esetleg ha még jobban pontosítanál, hogy melyik ötlet szúrja a szemedet, akkor beszélhetünk arról is.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Az egész ahogy van, olvasd át :D Írtál egy ötletet, amit lehet véleményezni én pedig megtettem. Ha nem bírod a kritikát, ne nyiss topikot.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Esli és Melvinke

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
És ezek mind ártanának a szervernek? Az nem az én bajom, hogy a legtöbben félnek a változástól.
edit: nem én röhögöm ki a másikat, szóval azt hagyjuk, hogy ki mit nem bír
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Az ötleteidet bővebben ki tudnád fejezni, hogy miért is lennének ezek jók a szervernek?
 
  • Tetszik
Reactions: Melvinke

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Amelyiknél szükséges, leírtam. A többi magáért beszél.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Van benne néhány felesleges dolog, mint például a bézbóz ütő sebzés növelése meg a spré kivétele, meg persze,hogy csak "kartel" tudjon kábítószert előállítani. De egyébként van benne sok olyan ötlet, ami adna plusz dolgot a játékhoz.
 
  • Tetszik
Reactions: szatyras

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Amelyiknél szükséges, leírtam. A többi magáért beszél.
Mindent értek..

-Amikor a járművek feketén füstölnek, fulladjanak le véletlenszerűen (+ékszíj csikorgás).
Teljesen felesleges script lenne. Nem támogatom

-Járműadó lényeges növelése, akár néhány keresett autó limitjének növelése minimálisan.
Adók növelése miért lenne jó? Szerintem pont jó ahogy van. A limit növelést Támogatom.

-Rendvédelmiseknél a skines fegyverek betiltása (undorító, hogy egy rendvédelmisnél (de más egyéb játékosnál is) karácsonyfa színekben pompázó fegyverek találhatóak, nem illik bele az RP-be úgy gondolom).
Teljesen butaság lenne betiltani a skines fegyvereket. Nem véletlenül csak ppből lehet megvenni őket, vagy sok IC pénzért. Ha nem tetszik akkor nem muszáj használnod. Nem támogatom

-Csak ikonos területekről legyen tilos rabolni (ami látszik a térképen, pl bank, vh, szerelőtelep stb.), az adminügyeknél a viták elkerülése végett, hisz a legtöbben ezért nem mernek elmenni rabolni, mert nem tudják, hogy mi számít forgalmasnak(mindenféle munkahely is ikonosnak számít).
Ezt Támogatom. A kezdők életét megkönnyítené.

-RP tagadás, RP alóli kilépés szigorítása, 2 hét ban, súlyosságtól függetlenül (nincs annál rosszabb érzés, amikor egy pd-s nehezen elkap egy menekülő autót, majd pedig a srác bevállal egy 300 perces AJ-t RP tagadás indokkal, minthogy odavesszen az értékes fegyver).
Erre nem tudok mit mondani, majd a többiek eldöntik.

-Lőtér hotfix, ha elérjük a 25 pontot, akkor egyből kapjuk meg a +10 skill pontot (erről írtam korábban ötletet, elfogadásra is került, sajnos bárhogy is keresem nem találom, biztosan elszublimálódott).
Ezt teljes mértékben Támogatom

-Stamina rendszer, futásnál fáradjon a karakter, ezáltal nagyobb szerepet kap a taxi frakció is.
Nem kell ez ide, nem kell v2ből v3at csinálni. Pont jó úgy, ahogy van. Nem támogatom

Bekerülhetne ez is. Támogatom

-Fegyver túlmelegedése, kopása.
Nem kell ez ide. Ha ezt szeretnéd akkor v3-on megtalálod. Nem támogatom

-Nőjjön gyorsabban az elültetett drog, NPC-knél legyen olcsóbb a drogmag(ha nincs bent a szerveren jelenleg, akkor ne vegyétek figyelembe ezt), 1 db füves cigaretta adjon -25% shieldet, ezáltal újra értelmét nyeri a szerveren a drog.
Erre nem tudok mit mondani, majd a többiek eldöntik.

-Csak a kartell frakciók tudjanak drogot előállítani.
Teljesen marhaság, nem kell ez ide. Nem támogatom

-5 percenként lehessen 1 darab hírdetést feladni.
Ez miért lenne jó? Nem támogatom

-Ha egy ingatlan tulajdonosa fél éve azaz 6 hónapja nem elérhető, akkor egy főadminisztrátor tegye vásárolhatóvá azt.
Ezzel egyetértek, viszont nem valószinű, hogy behozzák. Támogatom.

-Kérdezgetős jailek bevezetése, jail AFK-ok elkerülése végett.
Ha ez bekerül akkor a jailek idejét is csökkenteni kell.

-Ha egy jármű átmegy a piroson , kapjon egy 200 ezer forintos büntetést(BTK-ban is ennyi), ha ez nem megoldható, akkor 50-50% eséllyel kapjon a kocsira egy autómatikus ----TJVÁ körözést. Rendőrök is kapjanak büntetést ha átmennek a piroson, kivéve ha fel van kapcsolva a villogója (LV-n is így van megoldva).
A piros lámpa büntetés teljesen feleslegesnek tartom. Attól, hogy büntet kb semmi nem fog megváltozni. A körözés meg horribilis ötlet lenne, mivel kb az összes kocsin lenne körözés és csak a folyamatos üldözés lenne belőle.. Nem támogatom

-Csak a következő bindek legyenek engedélyezve a szerveren: ÁFÁ-s számla, mindenféle felszólító bind rendvédelemnek, spike RP/parancs, ütközésre valamilyen RP(csak üldözésnél lehetne használni). Ezzel arra akarok célozni, hogy pl. rendőrök, szerelők és igazából minden frakció tag tulajdonképpen bindekkel kommunikálnak, ezáltal túlságosan is monotonná válik egy RP szituáció.
Mert ha te szerelő vagy rendvédelmis lennél akkor minden köszönést és bemutatkozást külön változatosan leírnál ugye? Marhaság.. Nem támogatom

-Csekkfüzet behozatala, ezáltal a helyszíni bírságot csekk formájában kapja meg a játékos.
Erre nem tudok mit mondani, majd a többség dönt.

-Rádiófrekvenciák levédése frakció tagság szerint.
Hasznos dolognak tartom a behozatalát, mivel sok ember nem lép le frekiről mikor kirúgják/kilép. Támogatom.

Már néhányszor fel lett hozva, de most hátha: buszsofőr, kukás, favágó munka bérének növelése.(Nagyon keveset keresnek a TÖBBIHEZ VISZONYÍTVA, ezáltal nincsenek kihasználva ezek a munkák).
A munkák időre lebontott fizetéseit szerintem is ki kéne egyenlíteni. Támogatom.

-Helyszíntől függően legyen kialakítva a hal/szemét kihorgászásának aránya, melyek 2.-3. órábam változnak.
Nem tudok erre mit mondani, majd a többiek eldöntik.

-Spray kivétele a szerverről.
Miért lenne ez jó?

-Baseball ütők sebzésének növelése.
Szintén ez miért lenne jó?

-Élő sportfogadás behozatala, sorsjeggyel lehessen jelentősebb összeget nyerni.
Felesleges ötlet, kihasználatlan lenne mint most a lottó. Nem támogatom

-Mappon lehessen saját markert lerakni, legyenek 3d blippek amiknek ki/bekapcsolását lehessen bindelni!(rendvédelemnek nagyon hasznos lenne).
Jó ötletnek tartom. Rendvédelemnek biztos hasznos lenne. Támogatom.

-Ételek romoljanak, a krumplit is ugyanúgy lehessen fogyasztani mint pl. a hamburgert, szomjúság behozatala.
Felesleges v3as dolog. Pont jó úgy, ahogy van.

-F3-ban a járműveknek ne a GTA-s nevüket írja ki.
Ezt csak Támogatni tudom.

-Fuvarozásból való rablások szankcionálása.
Teljesen butaságnak tartom. Miért lenne ez jó? Nem támogatom

-+1 van róla már ötlet, de optimalizálások, nagyobb méretű jármű modok kivétele, felesleges mappolások kivétele.
Támogatom. Főleg a bíróség map kivétele lenne a fontos.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Nem kell ez ide. Ha ezt szeretnéd akkor v3-on megtalálod. Nem támogatom
Nem azért írom ezeket az ötleteket, hogy v3 legyen v2-őből, ezt a témát el is lehetne hanyagolni véglegesen. Az lenne a lényege, hogy előtérbe helyeződjön újra az illegális fegyverkereskedelem.
Nem kell ez ide, nem kell v2ből v3at csinálni. Pont jó úgy, ahogy van. Nem támogatom
Ugyanezt tudom mondani. Ettől nem lesz V3 a szerverből, egyszerűen értelmet kapna egy szinte létfontosságú frakció, és nem lenne az, hogy egyhuzamban valaki elfut LS-ből SF-be.
Adók növelése miért lenne jó? Szerintem pont jó ahogy van. A limit növelést Támogatom.
Mivel így kevesebb lenne az olyan player, aki felvásárolja az összes kocsit, ami ezek miatt hiánycikk lett, ezáltal a keresett autók (amik ezek miatt az áruk a csillagos eget ütik) újra piacra kerülnének, normális árral.
Teljesen butaság lenne betiltani a skines fegyvereket. Nem véletlenül csak ppből lehet megvenni őket, vagy sok IC pénzért. Ha nem tetszik akkor nem muszáj használnod. Nem támogatom
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy köze sincs az RP-s léthez, ha egy rendőrön pinkre, és egyéb rikító színekre festett fegyverek vannak.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Mivel így kevesebb lenne az olyan player, aki felvásárolja az összes kocsit, ami ezek miatt hiánycikk lett, ezáltal a keresett autók (amik ezek miatt az áruk a csillagos eget ütik) újra piacra kerülnének, normális árral.
Akinek van pénze felvásárolni a kocsikat annak adóra is lenne pénze.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Csak ha jön rá egy jóval nagyobb adó, akkor talán nem érné meg neki megtartani a kocsikat.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Ne haragudj, de a leírt cuccok nagy része V3, ez viszont V2. Másrészt olvasd át szerintem még párszor a szerver szabályzatot, hogy most mi hogy van. Tele van rossz ötletekkel és hülyeségekkel amit írtál, szerintem ezt te se gondolod komolyan + ha írsz szerver 5letekhez, ne csak egyoldalról nézd h pl mi jó a rendvédelemnek.

Jelen pillanatban így is az a szerver egyik fő problémája hogy nincs bent elég készpénz (vagy playereknél dugdosva van), egy kezdő játékos sincs egyszerű helyzetben, így nem túl okos gondolat a pénzbüntetések szigorítása. Inkább a rendvédelmet is leszoktatni kellene a 0-24 bírságolásról és több RP szituációba kellene nekik is belemenni (mint régen).

Nem támogatom.
Mintha nem a fél szerver V3 modokkal/szabályokkal/egyéb dolgokkal futna. .___.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
"Ha egy ingatlan tulajdonosa fél éve azaz 6 hónapja nem elérhető, akkor egy főadminisztrátor tegye vásárolhatóvá azt. "

Na ezt tuti nem támogatom , mert mivan ha egy játékosnak tönkre megy a gépe és az miatt nem tud feljönni? Persze majd más megveszi azt amit ő már kifizetett egyszer és más fogja bírtokolni. Az örökbannolt játékosok (akik sosem kapnak UB-t már) maximum azokat , de még az sem fair.

A többi egy része rendben is van , de ezek mind V3 meg LV válogatások és ez épp attól egyedi , hogy ez V2 .. így is sok minden került már át és szerintem nem ezektől lendül fel a szerver.
Viszont az RP tagadásra a bann az nagyon jogos , meg a tanulós AJ is jó lenne , hogy ne legyen full AFK mert abból nem tanulnak.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Lefulladás, ékszíj nyikorgás:
Nem rossz ötlet volt egyébként, már mikor bekerült a V3-as szerverekre. Tartózkodom.

Járműadó:
Nem rég lettek csökkentve az adók, nem hiszem, hogy lennének emelve.

Autók limitjei:
Néhány autónak valóban lehetne növelni a limitjét, mivel sok bannolt játékosnál is vannak "keresett" autók.

Skines fegyver:
Két élű penge. Aki megvette használhassa, viszont ettől függetlenül nekem is szúrja a szemem a szivárvány színű fegyverzet.

Rablás:
Munkák helyei, ikonos helye, autópályák. Nem tudok hozzászólni, tartózkodom.

RP tagadás:
Úgy tudom 600-800 percet is adnak RP tagadásért.

Lőtér:
Abszolút korrekt lenne, dinamikusabbá tenné a skillezést.

Stamina rendszer:
Nem egyszer volt már ötlet, többször is el lett utasítva.

/togkmh:
Nagyon hasznos lenne sok helyzetben.

Fegyer melegédes, kopása:
Szintén nem egy rossz ötlet volt már akkor is mikor bekerült V3-ra. Tartózkodom.

Drog gyorsabb növekedés:
Szerintem ennél nem kell gyorsabban nőnie.

Kartell fk drog:
Úgy tudom, hogy a kartell frakció "Banda" típusú F3, a bandák szerintem tudjanak drogot előállítani, a maffiáknak nem muszáj.

Hírdetés:
Abszolút támogatom, elkerülhetőek lennének a közvetlen egymás után kétszeri hírdetések.

Ingatlan:
Évi egy ingatlan bejelentés bőven lehetne, fellendülne az ingatlanpiac.

ajail 2:
Abszolút támogatom.

Bindek:
Szerintem az fk leadereknek kellene ez ellen tenniük.

Csekkfüzet:
Abszolút támogatom, mellé jöhetne egy jegyzetfüzet is.

Rádiófrekvenciák:
Van már védett frakciófrekvencia, ha erre gondolsz.

Munka fizetés:
Pár munka valóban keveset keres a többihez képest.

Horgászat:
Kiszámítható, lekövethető lenne a horgászat. Jó ez így szerintem, "random" módon.

Spray:
Nem tudom miért kéne kivenni.

Baseball ütő:
Nem tudom mennyit sebez most, ha annyit, mintha kézzel ütnél, akkor lehetne növelni.

Tippmix:
Jöhetne. :D

3D blipek:
Szerintem nem kell ez ide.

Étel romlása:
Ne bonyolítsuk az életünket.

F3 jármű neve:
FK fejlesztésnél hasznos, ha a GTA:SA-s mod nevét írja ki, amúgy lehetne úgy, ahogy írtad.

Fuvarozásból rablás:
Nem tudom mire gondolsz pontosan.

+1:
Ez sosem árthat.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Túl sok dolog lenne elutasítva, leginkább a továbbra is v3-as dolgok áthozatala. Ami el lett fogadva, azt hamarosan meglátod majd..
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.