Negasi Madalitso Jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303

xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Negasi Madalitso
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 37239
IC SZINT: 27

KOROD: 13
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/PjNhEsS

EDDIGI FRAKCIÓID: Nemzeti Adó - és Vámhivatal, See City Car Service.
TÁVOZÁSAID OKA: Nav: nem tetszett a frakció, kiléptem. SCCS:Kirúgtak sajnos, mert csaltam a számolással, megbántam, többet nem tenném ezt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam, 2021.10.17-én távoztam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ricardo De Vincenzo
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Kirúgtak sajnos, mert csaltam a számolással, megbántam, többet nem tenném ezt.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: minimum 4, maximum 7.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: minimum 4, maximum 10.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen,de sajnos mikrofonom nincs, de megpróbálom írással.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezem!

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Rikárdó Daróczi a nevem, 13 éves vagyok, Erdélyben élek! A kedvenc tevékenységeim:Biciklizés,Horgászás,Foci.A hobbim a horgászás. Szeretek új barátokat szerezni, és ezért is szeretnék csatlakozni a frakcióba!

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék újra ebbe a frakcióba tartozni, mivel nagyon megkedveltem ezt a frakciót, és az ahoz tartozó embereket!

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Nagyon örülnék, ha felvennétek! Köszönöm, hogy elolvastad, legyen szép napod!​
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
xH1Z5HM.png





Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
((Ezt a csalós dolgot egyszer tudod eljátszani nálunk, onnantól kezdve, hogy ezt egyszer megtetted nem tudunk bizalmat adni a tagságodnak többet.))
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Bhrgur
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.