Negasi Madalitso Jelentkezési Lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
R

Ricardo0303

UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Rikinek/Ricsinek szólíthattok, 13 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Több mint egy éve. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/QrfShQK https://imgur.com/i2uHdDl ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, csak mikrofonom sajnos nincs, de megpróbálok írással. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 4-7 óra, de ez változó, és igen, tudnám teljesíteni a frakció leírt elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok, Szeretnék mesélni/bemutatkozni nektek magamról,ez szerintem mindent elmond rólam.Rikárdó Daróczi a nevem. 13 éves vagyok.Erdélyben Lakom. Szeretek horgászni,biciklizni. számítógépezni, és focizni.Nagyon sok szabad időm van,és szabad időmben v2zni szoktam.Szeretek új és új embereket megismerni, és azokkal megbarátkozni. Mindenkivel nagyon kedves vagyok, mindenkinek megadom a tiszteletet,és nagyon szeretem ha azt vissza is adják, ezért tudom viszonyozni is.Szoktam foglalkozni mezőgazdasággal is,az nagyon tetszik.Nagyon tetszik a motorozás, Nagyon szeretek biciklizni,igazából a biciklizéssel nagyon régóta foglalkozom,de tudok is,és szeretek új helyeket felfedezni.Horgászni is nagyon szeretek, az a hobbim,evel is nagyon régóta foglalkozom, igazából nagyon tetszik.Számítógépen szoktam v2zni, azzal szoktam elfoglalni magam,haverokkal szoktam játszani.Focizni is nagyon szeretek, szerintem elég jó sport.Szabad időmben még haverokkal mást is szoktunk játszani.Nagyon szeretem az autókat,és az álom autóm egy BMW M5 e60, és egy BMW M4,ezek az autók nagyon tetszenek,de még vannak autók,amik nagyon tetszenek. Igazából most ennyit tudtam elmondani magamról,remélem hogy tetszett,ha Isten úgy adja,és remélem így lesz, találkozunk. További szép napot/estét! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Negasi Madalitso ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi kórház, 1999.03.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diploma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Nem csak kocsikázni szeretnék a városban, el szeretném magam foglalni, és arra a döntésre jutottam, hogy ez a munka teljesen megfelelne.És szeretnék új embereket megismerni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Neve: Negasi Madalitso ~
Anyja neve: Jessica Madalitso.
Apja neve:Negasi Madalitso.
Anyja született:1976.06.26.
Apja született: 1981.05.24.
Életkor: 22.
Született: 1999.03.03
Végzettség: Diploma.
Személyigazolvány: Van.
Jogositvány: Van.
Telefonszáma: 868119
Email: negasimadalitso@seemail.com
Aláírás:
Negasi Madalitso.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Itt nem fogsz szerelő programban csalni . ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.