Neda Simic jelentkezése Volunteer pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Neda>
Középső név: <->
Keresztnév: <Simic>
Születési hely és idő: <Belgrád, 1998.04.25>
Anyja neve: <Lea Simic>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ x ]
Állampolgárság(ok):
<Szerb, Amerikai.>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Szerb, Német.>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Neda Simic a becsületes nevem, Szerbiában éltem le életem nagy részét, 24 éves vagyok, fiatal orvos. Belgrádi Egyetemen voltam, medikus képzésen. Édesapám szintén orvos volt, a 2000res években lévő NATO bombázáson szolgált, sajnos életét vesztette ott, édesanyám elég hamar elhunyt, sajnos szerbiában nem volt fejlett az orvostudomány, ezért születésem nem élte túl. Édesapám nevelt egész életemben, ameddig amerikába nem költözem, neki köszönhetem gyakorlatilag azt is, hogy bejutottam az egyetemre, amit nagyon szerettem, szerintem életem legjobb évei voltak. 5 láb 7 inch magas vagyok, ami európai mértékegységben bő 172 centiméternek felel meg, nem vagyok egy nagy teremtés, de kicsi a bors ám, és erős is! Testvéreim nem voltak, egyke gyerek vagyok, általános és középiskolás éveimet Novi Sad-ban végeztem, ez a mai Újvidéknek felel meg, sajnos semmilyen szakképesítést nem kaptam arrafele, ezért sem bántam meg a Belgrádi egyetemet. Jelenlegi foglalkozásomként fel tudnám sorolni a lakberendezőt, de ez amolyan érzésre dolog. Viszont önkéntes a célom, a Las Venturas Medical Servicesnél. >
Motivációs levél:
<911, what's ur emergency? Úgy érzem tudnék ebben élni, mindig is érdekelt az életmentés, Szeretném ha édesapám is büszke lenne rám, hogy amit ő megteremtett, azt van kinek továbbvinnie, szeretném gyarapítani a tudásom, és bemutatni azt.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem, diploma.>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvosi.>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Belgrádi egyetem, Studentski trg 1, Beograd, Szerbia.>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Belgrádi egyetem, Studentski trg 1, Beograd, Szerbia.>
Képzés időtartama:
<6 év.>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Belgrádi egyetem, ápoló gyakornok.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2016-2022>
Munkaköri leírás:
<Ápoló gyakornok, kórházi sérültek alapszintű ellátása.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Végetért a tanulói jogviszonyom az egyetemen, Amerikában szerettem volna folytatni a pályafutásomat.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas, NAPA 1/2>
Telefonszám: <38761111618>
E-mail cím: <neda.simic@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Balázs, vagy moonrise, kinek hogy tetszik.>
Életkorod: <19. életévemben mászkálok.>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2015-ben regisztráltam, de inkább azt mondanám hogy 2018-tól.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Recovery előtt voltam CDMI-s, és LVMS-es, CDMI-ből azért mentem el, mert nem jött be az illegál, LVMS, Recovery után már nem voltam bent szerintem, LVMS-nél Volunteer voltam igen sokáig, és arra a pozícióra szeretnék most is visszatérni. Illetve mielőtt Volunteer lettem volna, nem mernék rá megesküdni, de AEMT felett voltam már azthiszem, talán Paramedic I, és AA. Illetve most beszéltem egy Leaderrel, ő javaslatára írom meg a lapot így.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Természetesen igen.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Aktivitásom fogjuk rá hogy sok, főleg estefele, és reggel/kora délután, Illetve nagyon jó karaktert tudok alakítani, még volunteerként is.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Balázsnak hívnak, 19. életévemet taposom, informatikus végzettségem van, de közel sem ebben szeretnék dolgozni, jövőre tervezgetem a közszolgálati egyetemet, mert az érettségimet még én sem gondoltam volna hogy ennyire jól megírom, sajnos van egy nagyon rossz tulajdonságom, ami néha jó csak, hogy alábecsülöm magam rengeteg dologban, egyébként szabadidőmet barátaimmal töltöm, vagy barátnőmmel, mikor hogy esik a dolog, illetve nyílván az MTA előtt is sokat ülök. Szeretem az állatokat, mostanság vettem fontolóra hogy szeretnék egy kutyát itthonra, ezt próbálom most megvalósítani, csak a házat is rendbe kell tennem az eb számára. Sajnos most munkakeresésben vagyok mert az előző munkahelyem megszűnt, de ilyenkor mindig minden dologban meg kell találni a pozítivat is. Most egész nyáron vendéglátásban dolgoztam, ami igazából elégge megtetszett, szóval nem kizárt hogy ameddig az egyetemet nem kezdem el addig visszacsöppenek bele, ha időm engedi motorozni is szoktam, csak sajnos ebben az időben nem lehet, nyálkás út miatt.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó tulajdonságaim:Problémamegoldó képesség, Segítőkész, Empatikus. Rossz tulajdonságaim: Önfejű, Halogatós néha, Hirtelen haragú.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<[URL='https://prnt.sc/BekAxNg7niSL']Kép.[/URL]>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedőkötés valamennyi nyílt sérülés esetén, ami nem súlyos annyira. Nyomókötés erősebb vérzés esetén, illetve szorítókötés, amihez lehet használni Tourniquet, érszorító.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Leültetni, fejét enyhén hátradönteni, vizes zsebkendőt tenni az orr és a szem közé, ha a vérzés továbbra is erős, tamponálni az orrot.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Érzéstelenítés, csipesszel kiműteni a szilánkot, ügyelve arra hogy a páciens ne veszítse el látását.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Törés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először a sofőrt(aki eszméletét vesztette), de erősítéshívást is alkalmazok, utána a mellette lévő utast, végül a másik jármű sofőrjét.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/09/19
Aláírás: Neda Simic
 
Utoljára szerkesztve:

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Neda Simic!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Justin Coney
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.