NAV panasz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sudarlilla

Újonc
2019. 04. 28.
5
2
23
V2 karakter
Sofia White
Karakter neved
♦Kaya Ayse♦
AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)
♦-♦
Problémád leírása
♦Egy NAV-os jogtalanul elvette a halaim, azt mondta illegálisan van nálam. Sem pecabot, sem csali nem volt nálam. Szerintem a hal tartása és a vele való kereskedés nem illegális. Az antik szobrom ok nélkül elvette, visszakértem sokszor, de ezalatt lesokkolt és bevitt. Hívtam admint, aki rászólt, hogy adja vissza a szobrom. Csak ekkor tette meg. Az admin szerint szerver szabályzat sértés nem történt. Mégis elkobozták a halaim és megbüntettek. Igazságtalannak érzem.♦
Bizonyítékok
♦ Logot privátban tudok küldeni, ha beléptem a játékba. ♦
Egyéb megjegyzés
♦Köszönöm, ha foglalkozol az ügyemmel :)♦​
 
  • Tetszik
Reactions: Damnn

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Na csáó lehet nincs jogom ide szólni, de én voltam az a Navos aki eljárt ellened, szerintem továbbá is ic ügy az egész. 2 admin is elmondta stb, szobor dologban tévedtem, vissza kaptad. Nagy nehezen hajlandó voltál folytatni az rp-t , ami előtt volt inkább arról ne is beszéljünk. Sokkolva azért lettél mert több utasítást is hidegen vettél lásd RUM=(Rendőr Utasításának Megszegése) amiért előállítottalak volna de ahogy hívtam Nathan-t beleuntam az egész szarakodásba, és folytattuk az rp-t az elejétől. Másik meg külön kilett emelve ic bíróság avagy a pk de szerintem ezt nem SA topicba kéne megbeszélni,

Ui: a szerveren az is büntetendő ha hal van nálad, mivel ennyi erővel össze pecázol több millió értékbe majd a ticket elhsgyása végett kidobálod a pecabotokat hogy te ugyan nem pecáztál. (Példa)
 

sudarlilla

Újonc
2019. 04. 28.
5
2
23
V2 karakter
Sofia White
Szerintem meg onnantól, hogy nem válaszoltál nekem rendesen, nem segítettél, bunkóztál, és figyelmen kívül hagytad az üzeneteim, ott beszélem meg, ahol akarom. :)
Illetve nekem nem jött oda Nathan, meg sem hallgatta amit panaszoltam. Senkitől nem kaptam érdemi információt, holott kérdeztem sokszor. Ha nem tudtok értelmesen kommunikálni majd kérek mástól segítséget.

UI: onnantól, hogy nincs nálam pecaeszköz, vehettem halat, ami nem illegális. Nem bizonyítható, hogy pecáztam. Tudtommal nem az ártatlanságot kell bizonyítani, hanem azt, hogy bűnös vagyok (ezt hívják ártatlanság vélelmének). Ez nem történt meg.
 
Utoljára szerkesztve:

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
ha ennyire beleakarsz menni ebbe a dolgokba menj, adminhoz menni ezzel teljesen felesleges 2-ból 2 admin mondta azt hogy ez ic esemény illetve ezt a szerveren is elmondtam hogy IRL nyilván tarthatsz / vehetsz halat annyi a kikötés ezzel hogy nem lehet élve nálad. (mivel állat kínzásnak minősül)
na de az IRL-t nem kell keverni a szerveren történő dolgokkal, volt nálad ha az csak akkor legális ha van rá horgászengedélyed, nekünk büntetést kell kiállítani az esetben ha nem rendelkezel horgászengedéllyel. Nem szeretnék ezzel többet foglalkozni. :)
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
már elnézést, de a tényleg nem rosszból írom de ha ennyire panaszolni akarod az ügyet akkor arra a van a panaszkönyv topic, ennek ott lenne a helye.
 

sudarlilla

Újonc
2019. 04. 28.
5
2
23
V2 karakter
Sofia White
Ne haragudj, én akkor sem akartam gonosz lenni vagy bármi, egyszerűen csak kihasználásnak érzem, mert azt hiszed, mindent megtehetsz. Nem tudtál segítő szándékkal hozzám állni, pedig leírtam kezdő vagyok. Innentől tőlem se várj jófejséget.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
  1. PK-kat nem ide kell nyitni, nem erre van ez a topic.
  2. Ha 2 admin is már bírálta az ügyet akkor minek mész még SA-hoz is?
  3. Panaszkodni nem itt kell, arra ott a PK.
Továbbiakban pedig zárom és helyezem a témát. Kicsit járj utána a dolgoknak és megtudod mi miért történt. ;)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: csibszi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.