Nathan William jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Isaaac

Ok
2019. 02. 22.
90
106
V4 karakter
Zareen West
LV karakter
Isaac Clayton
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Nathan>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<William>

Születési hely,dátum:
<Los Santos Kórház, 1994.5.28>

Legmagasabb végzettsége:
<Egyetem>

Eddigi munkahelyei:
<->

Bejelentett lakcíme:
<Jefferson Hotel>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<125787>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Nathan William a becsületes nevem, 27 éves vagyok. Legmagasabb végzettségem az Egyetem, ami nem is egy sima, vagy mondhatni egyszerű egyetem volt. Anyukámat, apukámat kiskoromban már elveszítettem, pontosabban anyukámat 12 évesen, apukámat pedig 14. Innentől mamámnál laktam, ahol valljuk be nem volt egyszerű, mert féltettek, vigyáztak rám. Sok olyan dolgot nem tehettem meg, mint például a többiek, hogy elmennek iszogatni, vagy bármi ilyesmi. Ekkor meguntam ezt az életmódot és elkezdtem mamámmal, illetve papámmal veszekedni, többször visszaszólni, de csak én veszítettem rajta. Nagy szüleimet hamar felidegesítettem, ezt végül megunták. Általános Iskola elvégzése után egy nem erős, sőt inkább nem jó középiskolába tanultam tovább, mégpedig hegesztőnek. Végül a munkám is ez volt felnőttként, annyira jól nem kerestem, de meg lehetett belőle élni. >



》OOC《


Teljes név:
<Nagy Botond>

Születési hely,dátum:
<Szeged, 2006.10.25.>

Legmagasabb végzettséged:
<Általános Iskola>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<789>

Sportolsz valamit?
<Igen, karatézok.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
< https://imgur.com/a/H1lnxic >

Csatolj egy képet az adminjailekről:

< https://imgur.com/a/FIi2wUc >

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
< https://imgur.com/a/yadHPES >

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Alkalmazkodó, tisztelettudó fiatalembert, aki csapatban is jól dolgozik. Egyben edzett, együttműködő, és aktív. Olyan embert, aki törekszik a jóra, és precíz. Feladatait, és kötelességeit igyekszik hamar és pontosan elvégezni. Egy közösségben sok, jó, és új barátot szerezni. Szeret mélyen elbeszélgetni társaival, érzelmeit kifejteni, mással megbeszélni. >

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Alkalmas vagyok erre a feladatra, nem funból jelentkezek ide. Szeretnék komoly célokat elérni a frakcióval. Napi több órát tudok ráfordítani a frakcióra. Igaz kicsit kevés percem, de sok tapasztalatot szereztem SeeMTA v3-on és LV-n, itt sok RP tapasztalatot szereztem, így szerintem megfelelnék erre a feladatra. Megválogatja barátait, hogy kiben bízhat meg, és kiben nem.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem voltam.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Nagy Botond vagyok, 15 éves, alkalmazkodó, jófej srác. Jelenleg családommal élek, egy társasházban. Nem régiben kezdtem el karatézni. Előző sportom foci volt, de nem tudtam sajnos folytatni. Sok időt szoktam fordítani a sportomra, amit a későbbiekben versenyszerűvé szeretnék tenni. Egy átlagos napom nagy részét a gép előtt töltöm. A karate mellett kosarazok, és sok más sportot is űzök. Új közösségbe könnyen illeszkedek be, ez nem kihívás számomra. Ha itthon vagyok, és unatkozok, akkor általában sorozatot vagy filmet nézek. Eddig sok sorozatot, vagy akár filmet néztem meg, akár netflixen, akár moziban is. Barátokkal sokat járok be a városba szórakozni, mozizni. Nem sokára leteszem segédmotorra a jogosítványt, így többször járunk el majd haverokkal motorozni. Jogosítvány után szeretnék venni egy motort.>

@ORFK2021
antoon válasza:
Az IG neved nem egyezik a témában megadottal, frissítsd ezt 12 órán belül!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Nicholas.

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Nathan William!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.31 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.31 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
> A lapod olvasása közben feltűnt néhány dolog ami nem csupán nyelvtani hiba hanem inkább felépítésbeli tehát logikai, következőre ha lapot írsz valamely frakcióhoz olvasd át minimum még egyszer és különösen figyelj arra, hogy legyen értelme annak amit leírsz. Egyébként a lapod néhány hibát eltekintve nem lett rossz.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.