Nathan Roberts jelentkezese

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NNathan

Barangoló
2019. 12. 15.
113
24
V4 karakter
Sasha Doherty
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Nathan Roberts >

Születési helye, ideje:
< Anglia, London, 2000. 03. 01 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Brown >

Jelenlegi lakcíme:
< Motel #380, Fort Carson >

Hány éve él a városban?:
< kb fél éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Már mióta ide kerültem szerettem volna a maguk cégénél dolgozni, viszont erre még nem volt lehetőségem, a Las Venturasi Taxitársaságnál dolgoztam egy kis ideig ugyan is nagyon szeretem az autókat és szeretek szerelni is. Menedzsment szakmát végeztem az egyetemen, ezért úgy érzem alkalmas lennék önöknél ezen a poszton is. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint irtam nagyon szeretem az autókat, apukám mühelyében szerelgettem régebben, pl.: akkumolátor csere és egy két kissebb dolgok, viszont meg akarom tanulni ezt a szakmát teljes egészében. Szeretek csapatban dolgozni, tisztelem a nálam tapasztaltabbakat, viszont elvárom, hogy engem is tiszteljenek a nálam tapasztalatlanabbak vagy éppen tapasztaltabbak. Barátságos, humoros, hüséges embernek tartom magam. Nem csalódnának bennem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Apukám mühelyében szerelgettem régebben, de rendszeresen nem szereltem, vagy dolgoztam szerelőként. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Postal and Courier service
Las Venturas Taxi >


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Nathan Roberts >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 10144 >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs. >

Mióta RP-zel?:
< kb 2-3 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nem akarok hazudni úgy, hogy azzal kezdem, hogy ez fizet szerintem a legjobban, sok rp lehetőség van benne, bár ezt sokan nem hasnzálják ki, már rég óta akarok szerelő lenni, még mikor taxiztam akkor is mondogattam ha megunom jelentkezek ide stb és most adódott a lehetőség ezért megpróbálom, másrészt ez a legfontosabb frakció a szerveren mert mindenki szerel és sokszor volt, hogy nem tudtam megszereltetni a kocsimat mert nagy volt a sor, és ha bekerülök a szabadidőm nagy rész a frakcióra szánom majd, hogy ne legyen nagy sor. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Vicces és barátságos vagyok, sok időt tudok a frakcióra forditani. Szeretek rpzni és 2-3 éve rpzek. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam
https://imgur.com/a/4oGAkTd >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam.
https://imgur.com/a/om6VvPb >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem volt névváltásom
https://imgur.com/a/SkeX3eX >


Voltál-e már szerelő?:
< Nem, még nem voltam, de szeretnék. >

Mennyi idős vagy?:
< 1 hónap múlva leszek 14. éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< kb fél éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap napi 3 óra minimum, hétvégén napi 8 óra minimum. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< hétköznap délután, hétvégén egész nap. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. feltételt >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Diószegi Csongor vagyok 13 éves. Március 1.-jén töltöm a 14. életévemet. Romániában lakom, közel a határhoz, a magyar nyelvet anyanyelvemként beszélem, viszont kötelező tanulnom Románul. 7. osztályba járok. Több tanulmányi versenyen illetve sportversenyen voltam. Szabadidőmben kézilabdázok és néptáncolok. A néptáncot már 6-7 éve űzöm, és 2x voltam már versenyen is. kb 3 éve MTA-zok de lehet még több is. Sok időt tudok szánni a frakcióra, ha a tanulást már befejeztem. De ez nem azt jelenti, hogy 1 nap nem jövök fel a szerverre. >
 
  • Tetszik
Reactions: GeryLV

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
517
1 690
26
V4 karakter
Shawn Fairburn
Heóka.
Lap rendben van, ha valóban "sok időt" tudsz szánni a frakcióra.
Támogatom.
 

NNathan

Barangoló
2019. 12. 15.
113
24
V4 karakter
Sasha Doherty
Köszönöm, hogy szantatok időt a lapom elolvasására és, orulok, hogy tetszik nektek.
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Szép lap, várlak a frakcióban, támogatlak.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.