Nathan O'Divine Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Johhny

Újonc
2019. 02. 22.
37
10
V2 karakter
Nathan O'Divine
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Nathan O'Divine
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 114 707 játszott perc
IC SZINT: 49

KOROD: 20
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
EDDIGI FRAKCIÓID: Fix & Drive és Taxi kivételével minden rendvédelmi frakció, maffiák
TÁVOZÁSAID OKA: Széthúzó társaság, frakción belüli viták, gyenge vezetés
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2021. Júniusig voltam a Frakcióban Vontatós.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nathan O'Divine
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Érettségire való készülés miatti inaktivitás.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-6 óra, munkával való elhavazás szerint változó
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-5 óra, munkával való elhavazás szerint változó

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Bálintnak hívnak, 20 éves vagyok. A Szerveren nagyon sokan Johhny-ként ismerhetnek a régebbi játékosok közül. Jelenleg szoftver és webfejlesztőként dolgozom, így sokat vagyok gép előtt. Kimondottan nyugodt természetem van, így a hirtelen kellemetlen szituációkban is "emberi" tudok maradni.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Utolsó frakcióm is az SCCS volt. Mivel munkám végett kimondottan sokat ülök gép előtt, így szerettem volna a szórakozást egybekötni a munkával, így gondoltam ismét erre a frakcióra, mivel itt szerelések között tudok dolgozni, második monitoron pedig látom ha jönnek.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

nincs​
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.04.24 20:00 [SCCS váró - TeamSpeak]
Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
Balage Guerrini - See City Car Serice Igazgató​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.