Nathan Dyer jelentkezése a See City Car Servicehez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

horvibali

Újonc
2019. 01. 19.
5
0
V4 karakter
Dr Kyle Morgan
V2 karakter
Nathan Dyer

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Nathan Dyer ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 decembere óta játszom a szerveren, és jelenleg több mint 31850 játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 25-ös szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam. Megjártam a taxit, az OMSZ-t, a NAV-ot, a Sacra Corona Unitát és a Fix&Driveot. A taxiból és a Sacra Corona Unitából kiléptem(igen, az UCP képnél jailt mutat, de nem eltávolítottak a frakcióból, saját magam léptem ki), OMSZ-ből, NAV-ból és Fix&Driveból sajnos kirúgtak, de úgy érzem, hogy most már tudnék elegendő időt fordítani frakcióra. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretem az egyéni munkát, és úgy gondolom, hogy ez a frakció valamilyen mértékben eleget tesz ennek. Még azért is szeretnék lenni a frakció tagja, mert a szerveren a szerelő munka tetszik nekem a legjobban. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, van mindkettő. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 1-2-3(ez attól függ, hogy hány órám van egy nap), hétvégén több, mint 3,4.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/chkjo4a ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/lccUBYZ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Abonyi-Horváth Balázs a nevem, 15 éves vagyok. Budapesten lakom és gimnáziumba járok. Ügyvédnek szeretnék továbbtanulni. Tisztában vagyok vele, hogy az még kicsit messze van, de mindent megteszek azért, hogy ez a célom sikerüljön. Hobbyjaim a foci és az úszás. Ezek mellett még nagyon szeretem az informatikát is. ~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Az aktívság nagyon kevés lesz ide..
 

horvibali

Újonc
2019. 01. 19.
5
0
V4 karakter
Dr Kyle Morgan
V2 karakter
Nathan Dyer
Inaktivitás miatt. Én igazából hétvégén tudnék a legtöbbet dolgozni, de csak kedden és szerdán tudnék minimum 1 órát játszani, mert akkor 8 órám van. Hétfőn is tudnék lenni bőven, de a csütörtök meg a péntek se lenne gond.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.