Nathan - Bálint [Operator]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NathanCooper

Barangoló
2019. 01. 10.
99
77
20
Szekszárd
hXzCD7B.png


TeamSpeak 3 neved:
nethön

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Bálint

Panasz pontos megfogalmazása:
Nos, bementem a nav meeting szobaba mivel volt oda szoba csatlakozasim (Nem a legalis szervezetek miatt :) ) es bent voltam kb egy 15mpt. Ezutan kickelt a leader majd kedves operator baratunk felhuzott nav foszobaba majd ramadott egy szoba csatit. Ezutan felhuzott a "legalis szervezetek" szobaba es levette a szoba csatim. Majd rairtam hogy folosleges volt. Ez utan mondtam neki hogy elmagyarazom a szoba csati mukodeset, erre bezarta a chatet. Leirtam neki tomoren a lenyeget. Ra egy 5 perc mulva bannolt 7 napra holott nem szolt hogy ne irjam vagy hogy nem kivancsi ra. Persze ha irta volna hogy ne, vagy nem vagyok ra kivancsi akkor nem irtam volna le neki.
hXzCD7B.png




Bizonyítékok:



<18:38:16> You are banned temporarily. Reason: "Köszönöm az okatatást By:Bálint"

Try again in 6d 23:58:18






Megjegyzés:


szerintem azzal nem kovettem el hibat hogy leirtam neki :)

 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Szép estét itt is lennék. Azt ügye bár nem írtad bele hogy a felesleges után meg azt írtad, idézem " mostanság mindenki operátor lesz". Már akkor szóltam hogy ezt abba kéne hagyni, de te folytattad. A nav szobába meg nem adtam csatit hanem levetem.
 
Utoljára szerkesztve:

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
te is tudod hogy minek szántad azt az üzenetet, de akkor is szóltam utána hogy abba kéne hagyni. Szóval már az se igaz hogy én nem szóltam.
 

NathanCooper

Barangoló
2019. 01. 10.
99
77
20
Szekszárd
Nem annak szantam amire gondolsz, csak mondtam. Az elott szoltal mielott bezartsd volna a chatet. Amugy a moderatorok altalaban 2-3 figyelmeztetes utan bannolnank, vagy 1 figyelmeztetes utan kick es utanna ban. :)
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
ez a te véleményed, szerintem meg nem kéne ilyet írni. de nincs mit hozzá fűznöm váróm smodi bírálását.
 

Csedwik

Újonc
2019. 01. 11.
59
7
Budapest
V4 karakter
Frank Wright
LV karakter
Frank Wright
V2 karakter
Frank Wright
Nathan: leader engedélye nélkül akkor sem mész be sehova hiába van csatid.
Bálint: láttam h mindig razarod a chatet független mitől, mire ez a flegmulas? Hiába írta azt amit írt meg kell fogalmazni h mit miért ne.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
én írtam neki hogy abba kéne hagyni.
 

Ferka

Barangoló
Very Important Person
2019. 01. 11.
91
80
V2 karakter
Ferrari P Alfredo
Kedves Nathen! Igen mint említették, Leader engedélye nélkül nem mészbe főleg nem meetingre, másrészt az hogy mostanság mindenki operátor lesz ezt én magam kérem ki magamnak, azt gondolom hogy több mint 1éve van nálunk itt Bálint és azt gondolom teljesen jogosan és megérdemelten kapta meg az operátort tőlünk. Másrészt pedig neked mint volt moderátorként tudni kellene a szabályzatot melynek a következményeivel tisztában vagy, plusz az egyes szabályok be nem tartásának következményeivel is tisztában kellene lenned, tehát ebben az esetben nem feltétlenül kell itt figyelmeztetést kapj. Végül pedig Bálint, legközelebb ne zárd rá másra a chatet, hanem nézd meg mit ír, olvasd el és annak függvényében reagálj. Mindent figyelembe véve a PK jogtalan! a büntetés jogos és marad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.