Natasha Kozlova jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JeFF

Újonc
2020. 11. 07.
16
10
V2 karakter
Natasha Kozlova
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Natasha Kozlova -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Férfi
[x] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Vanturas 2000.05.06 -

Bejelentett lakcím:
- Las Vantures bérelt garázs -

Telefonszám:
- +38-76-542-0053 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Azért szeretnék önökhöz jelentkezni mert hatalmas érdeklődési köröm és tapasztalatom van az autók iránt és a bütyköléshez is s emiatt úgy gondolom hogy itt élesbe is ki tudnám ezt a tudtást használni -

Miért pont önt válasszuk?
- Úgy gondolom hogy a munkámmal nem lehet panasz mindent igyekszem a legjobban meg csinálni és bármit meg lehet velem beszélni türelmes vagyok és szeretek segíteni másokon kedves és jó szívű lény vagyok! -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- OLX-en találtam rá -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- EcoMotion Inc. sofőr -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Natasha Kozlova
Kelt: 2024.06.16

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Delfin -

Betöltött életkorod:
- 22 -

Jelenlegi játszott perced:
- 31.704 perc -

Korábbi frakcióid:
- EcoMotion Inc. (Nem tudom hogy FK-nak számít-e) -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Kiléptem -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Kb 6-7 éve rp-zek és Igen játszottam Recovery elött is. -

Terveid a frakcióban:
- Tapasztalat szerzés barátkozás és feljebb lépkedni a rang létrán -

Miért válasszunk téged?
- Normális srác vagyok mindent meglehet velem beszélni türelmes vagyok úgy érzem hogy sokat tudnék hozzá tenni a frakihoz eléggé aktív vagyok figyelek minden kis apró szösszenetre is igyekszem a legjobbat ki hozni magamból mint ahogy mindig is tettem ezt. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- napi 4-5 órát (De ez változhat a melóm miatt)-

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 25800 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
22 éves srác vagyok, és átlagos életet élek. Dolgozom, és szeretek kint lenni a természetben, ahol élvezem az erdő zajait. Viszonylag gyorsan tanulok, de néha makacs és önfejű tudok lenni. Figyelmes és barátságos vagyok, és egyik hobbim a természetfotózás. Még kezdő szinten vagyok, de folyamatosan igyekszem fejlődni és egyre jobb képeket készíteni. Érett és értelmes gondolkodás jellemez, és saját türelmemhez képest elég jó probléma megoldó személyiség vagyok. Ezen kívül fontosnak tartom, hogy fejlesszem magam mind a munkában, mind a hobbimban. Az erdőben töltött idő számomra kikapcsolódás és inspiráció forrása. Mindig keresem az új lehetőségeket a tanulásra és a fejlődésre.
 
Utoljára szerkesztve:

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
550
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERTELEN

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.
Személyes megjegyzés: A jelentkezési lapok Pénteken kerültek bírálatra a felvétel jelenleg zárva tart.




Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.