Natalja Uljanov --> Botchi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabi54652004

Újonc
2020. 12. 12.
19
11
V4 karakter
Carlo D Jhonson
V2 karakter
Stephan Lauterbach
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Natalja Uljanov >

Panaszolt fél admin neve:
< Botchi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szép Estét/Napot neked, nektek, aki olvassa ezt. Szóval. dióhéjban annyi történt hogy határnál a srác kiszállt az audiból, majd elment hátra az ATM-hez, és én közben kiszálltam az autómból, odasétáltam közelebb a határhoz, majd visszaszálltam az autómba, eltelt pár perc, már adminügy volt, és rámfogták hogy én törtem össze az audin 2 ajtót, holott én semmit nem csináltam, a srác küldött videót illetve Botchi egy képet, amin állitása szerint látszik az ütés utáni anim, amiből hozzáteszem semmi sem látszik. [ezt egyel lejjebb linkelem is.] Ezért a Jogtalan dologért kaptam 180 percet, ami szerintem több mint sok egy olyan dologért amit nem tettem meg. ezt az egészet, úgy "bizonyították be" hogy amikor elment a srác, ép volt az ajtó, amikor visszament már törött, szerintem ezzel semmit se bizonyít be, de ezt a videón is lehet látni hogy nem csináltam semmit az autójával. >

Bizonyítékok:
< Videó:
[ a srác küldte]
Kép: https://imgur.com/a/JJbcl0l [Botchi küldte]
Log a Jailről: [AdminJail]: Botchi bebörtönözte Natalja Uljanov-t 180 percre.
[AdminJail]: Indok: Non Rp>

Megjegyzés:
< Szeretném ha kikerülnék a jogtalan jailből, nem azért nyitottam PK-t Botchira hogy esetleg elbocsájtsák, vagy valamit kapjon, hanem azért mert ezzel se ő, se a srác nem bizonyított be semmit. >
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

A PK-t én fogom bírálni.

Natalja_Uljanov egy teljes logot kérnék a napról és tőled is(privátban) @Botchi.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Hali-hali!

Ha minden igaz átküldtem a teljes logomat, várom a bírálatot.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

Mivel nem tudtál felmutatni nekem logot amiből elég sok minden kiderült volna az ügyel kapcsolatban és valamelyik irányba elvitte volna a PK-t ezért a videóra tudtam leginkább támaszkodni. A videóból én is azt tudtam leszűrni,hogy te verted szét a kocsit.
"és én közben kiszálltam az autómból, odasétáltam közelebb a határhoz, majd visszaszálltam az autómba,"
Legközelebb pontosabban fogalmaz mert nem a határhoz mentél oda hanem a sértett kocsijához.
A stílusodon pedig változtass kérlek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.