Natalie Corleone jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balagee

Barangoló
2021. 09. 04.
145
135
V4 karakter
Sensi R Palko
LV karakter
Sensi Barrera
V2 karakter
Gaio Corleone
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Natalie Corleone
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 11800
IC SZINT: 16

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
A bannál nem látszik, de deaktiválva lett, mivel jogtalanul lett kiosztva.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL:  igen
EDDIGI FRAKCIÓID: Okf, nav
TÁVOZÁSAID OKA: volt egy haverom akit kirúgtak a frakcióból, és vele szerettem volna RP-ni, de ő már nem aktív a szerveren.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED:
-
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 5-6 óra

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Balázs a keresztnevem, idén töltöttem a 16-ik életévemet. Jelenleg 10-ik évfolyamot fogom elkezdi szeptemberben, és informatikai szakon tanulok. Jász Nagykun Szolnok megyében élek egy kisebb városban a családommal. Szeretek mtazni, és más játékokkal játszani. A hobbim a focizás és kosárlabdázás. Szeretek a haverokkal biciklizni, és hülyéskedni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert eddig illegális karaktert RP-ztem, de nem megy nekem, mert csak a jail van belőle, és inkább szeretnék legális karaktert rpni mert az mindig ment. Szeretnék naponta szerelni, mert a legelső frakcióm is volt, egy másik szerveren, és szeretnék a közösség tagja lenni. 😃

EGYÉB MEGJEGYZÉS: További szép napot!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: Balagee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.