Natalie Corleone [Jelentkezés]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balagee

Barangoló
2021. 09. 04.
145
135
V4 karakter
Sensi R Palko
LV karakter
Sensi Barrera
V2 karakter
Gaio Corleone
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
válaszod
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 12747
IC SZINT: 16

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen
EDDIGI FRAKCIÓID: OKF, NAV
TÁVOZÁSAID OKA: Egy haverom kirúgták, és vele szerettem volna RP-ni tovább. De már abba hagyta a szervert.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:
-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Balázs a keresztnevem, idén töltöttem a 16-ik életévemet. Jelenleg 10-ik évfolyamot fogom elkezdi szeptemberben, és informatikai szakon tanulok. Jász Nagykun Szolnok megyében élek egy kisebb városban a családommal. Szeretek mtazni, és más játékokkal játszani. A hobbim a focizás és kosárlabdázás. Szeretek a haverokkal biciklizni, és hülyéskedni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert eddig illegális karaktert RP-ztem, de nem megy nekem, mert csak a jail van belőle, és inkább szeretnék legális karaktert rpni mert az mindig ment. Szeretnék naponta szerelni, mert a legelső frakcióm is volt, egy másik szerveren, és szeretnék a közösség tagja lenni. 😃

EGYÉB MEGJEGYZÉS: További szép napot!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.​
Ahhoz, hogy ebbe a frakcióba csatlakozz, sokkal komolyabb és korrektebb magatartást kell tanúsítanod a szerveren.​
See City Car Service - Igazgató
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.