Natalia R Ramsay || Licsi jelentkezése S.G.H. adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Licsi

Újonc
2019. 01. 10.
29
25
21
Petőháza
youtu.be
V4 karakter
𝕊𝕒𝕣𝕒𝕙 𝕊𝕒𝕟𝕥𝕠𝕣𝕠
V2 karakter
ℕ𝕒𝕥𝕒𝕝𝕚𝕒 ℝ ℝ𝕒𝕞𝕤𝕒𝕪
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Tulajdonképpen mit is mondhatnék Ricsi-nek hívnak, 18 éves vagyok műszaki suliba járok, szabadidőmben általában itt szoktam játszani de nem mondom hogy az életem is see city-ben élem. Mostanában úgy érzem jó lenne valami új foglalatosságot találni és úgy gondolom szívesen gyilkolnám az órákat SGH-ként.

Mióta játszol a szerveren?

2017 áprilisa óta.
Kép

Eddigi elért dolgok:

Milliárdot meghaladó vagyon.
Leader itt: Sacra Corona Unita
Kipipálhatom a szerver összes illegál frakcióját tag-ként beleszámítva olyan exclusive egyedeket mint a Silent Squad.
Legál részről
Fix & Drive, OMSz.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Kicsit többet szeretnék tenni a szerverért mint autókázgatni, és úgy érzem több mint 4 év alatt sikerült annyi tapasztalatot szereznem hogy bármilyen kérdést szegezhetnek hozzám a játékkal kapcsolatban valószínűleg tudok rá épkézláb választ adni. Látván a rengeteg fejlesztést amin mostanában átesett a szerver minden bizonnyal megnőtt az érdeklődés is iránta gondoltam elkelhet plusz egy SGH.

Miért téged válasszunk?

Türelmes vagyok ha sok mindent nem is ezt el lehet rólam mondani és minden emberhez egyenlő figyelemmel állnék. Ennyi idősen úgy gondolom van annyi felelősség érzetem hogy ne csak puszta szórakozásként tekintsek erre a lapra, elköteleztem hogy szeretnék ide bekerülni és addig csinálni amíg csak lehet.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Ezt nagyban meghatározza az órarendem de csütörtök kivételével átlagosan emberi időben 2.5-4 órát az említett kivételes napon csak későn tudok fent lenni este 6 után.

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

Ez annak a függvénye hogy kezdő e vagy sem mert ha kezdő igyekszem neki segíteni elmagyarázni hogy is van ez de viszont mivel ezt tudnia kellene (enélkül fel sem léphetne) így jelezném egy admin felé ha viszont egy nagy szintű játékosról beszélünk akkor egyből jelezném egy felettem álló felé FUN gyanúja miatt.

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

A választott munka a bányász lenne, mivel ez a lehető legújabb tudnám ajánlani mindenkinek aki úgy érzi pénzt akar keresni mert egy a többi munkához viszonyítva kiváló fizetéssel rendelkezik. A dolog nem bonyolult két fajt munkaterületen foglalhatunk állást a bányászat keretein belül, az egyiket hívjuk fuvarosnak a másik terület pedig az igaz bányászat, ha még nem ismerjük hogyan is működik a bányásznak miután megvásárolta a megfelelő eszközöket (sisak, szénmonoxid mérő, csákány) Angel pine után egy felvonó segítségével a Mount Chilliard szívébe kell mennie ahol miután megkapta a megfelelő instrukciókat az NPC-től hatalmas szén tömböket kell lebontania majd ezután egy csillébe pakolnia. Ezt a szenet a csille a széntárolókba viszi, és itt jön képbe a fuvaros aki egy billencs típusú nagy gépjárművel beáll a széntároló alá, kinyitja annak csapóajtaját megtölti a kamiont a kibányászott szénnel, majd LS dokkokba szállítja azt. Fontos a munkajármű is csak Los Santosban igényelhető.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Az 1. a Városháza mert itt tud munkát felvenni, iratokat igényelni.
A 2. a Binco ,hogy azonnal személyre szabhassa a karakterét
és érvényesíthessea saját egyedi ízlését itt játékon bellül is.
És a 3. egyben az utolsó az autós iskola ahol jogosítványt szerezhet.
Ezeken kívül a Pláza is fontos hogy megvehesse azokat a dolgokat amik nélkül
nem tudna érvényesülni mint például a mobiltelefon.
Szerintem ez a 3(+1) szükséges ahhoz hogy önállóan neki kezdhessen a szervernek.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha nem tudom észrevétlenül megválaszolni a kérdését vagy segíteni neki, ha az az RP rovására menne akkor OOC megkérném az RP résztvevőit hogy adjanak egy pillanatot és minden figyelmem a segítségre szoruló játékosra fordítanám és legjobb tudásom szerint segítenék neki.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ez attól függ hogy látszik e a hirdetésen hogy egy véletlenül beillesztett, vagy véletlenül elküldött dolog e. Ha látom hogy abszolút NONRP-s esetlegesen direkt történt mindenképpen első dolgom jelezni egy nálam nagyobb személynek.

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

Megkérném hogyha van rá lehetőség ezt hanyagolja és ne csinálja többször. Viszont ha ennek ellenére is így folytatná mindenképpen szólnék róla egy illetékes személynek.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, Kép ennél egy kicsit több volt hajdanán viszont a fórum felújításakor rengeteg eltűnt de ebben biztosíthatok mindenkit hogy nem volt erős az UCP-m és mint látszik is elég régen voltam utoljára jail-ben.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, Bizonyíték.
 
Utoljára szerkesztve:

J0KΕR

Újonc
2021. 04. 05.
7
3
V2 karakter
Roberto De Bianchi
Szia, régóta ismerlek szoktunk együtt játszani, véleményem szerint megállnád a helyed S.G.H adminsegédként, összeszedett lap csak támogatni tudom. Sok Sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Licsi

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.