Nash Dalton jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

boroshordo

Újonc
Támogató
2020. 04. 22.
15
12
V4 karakter
Adara Bakirtzis
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 19 éves vagyok​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Máté vagyok, lassan a huszadik életévembe lépek és Erdélyben élek. Gyerekkoromat a sportolás és videjátékok jellemezték. Ezeket a szokásokat magammal hoztam az életem során és a mai napig is jelentős részt vállanak a hétköznapjaimban. Az elmeséltek melett a művészetek hatalmas helyet foglalnak el a szívemben, habár mostanság nem igazán jött az alkotási vágy. Szabadidőmet szeretem a családdal és a barátatokkal tölteni.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? A különféle sportok megtanítottak csapatban működni az évek során. Hamar betudok épülni különféle társaságokba. Egy eléggé aktív embernek mondanám magam a serveren és szerintem egy remek oszlopos tagja tudnék lenni TEK -nek.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2021 Agusztus végén regisztráltam V3 -ra.​
4.1 Játszott perceid száma: 110.400+​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Átlagosan 4-6 óra között.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mindig is érdekelt ez a frakció, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen egy TEK -es élete. Az eggyik első videjátos emlékem még CS 1.6 -ról származik mikor az első meccsem indítottam és CT ( Counter-Terrorist ) oldara rakott a játék és azóta érdekelnek az ilyen alakulatok.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Még nem voltam rendvédelmi frakció tagja.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy rugalmas, erős láncszemet szeretnék alkotni a TEK keretein belől akire társai nyugodtan számíthatnak bármilyen szituációban.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terrorcselekmények megakadályozása, elhárítása és fontos politikai személyek biztonságának fenntartása és védelme.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Nash Dalton​
2. Születés helye: San Fierro​
3. Születés ideje: 2001.09.19.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro, Ocean Flats 39/D​
11. Telefonszáma: +38-76-648-8879​
12. E-mail címe: nashdalton@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- San Fierro Hashbury Public Primary School​
- San Fierro Downtown Public Senior High School​
- Las Venturas Military Academy​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Magyar anyanyelvi szint, angol anyanyelvi szint.​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: SeeCity, 2024.02.20.
Nash Dalton
 
  • Vicces
Reactions: Rilot

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 797
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Nem fogott meg annyira a lapod, TS -en bizonyítanod kell, hogy itt a helyed. ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.