Nash D Ross -> markk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kisapus69

Újonc
2020. 06. 10.
13
18
V4 karakter
Hershy Saunders
LV karakter
Harry Walsh
V2 karakter
Nash D Ross
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Nash D Ross

Panaszolt fél admin neve:
markk

Panasz pontos megfogalmazása:
Kaptam egy szankciót, 2 indok miatt is. Abból 1 található meg a szerver szabályzatban, amiért pontosan kaptam a jailt: Kezdőként nem mész hajóra, nem lopod el másik ládáját[kezdő]
Az 1. indok az ami a szerverszabályzatában egyáltalán nem szerepel, illetve teljesen IC ügy

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nincsen
 

m4rkk

Újonc
Támogató
2019. 02. 01.
66
58
V4 karakter
Lester E Restel
LV karakter
Flavio Tello
V2 karakter
Aya Rios
Szia, mint a szerveren is elmondtam, szerintem egyáltalán nem reális, hogy te 1-es szintűként mész a hajóra, miközben a szerverszabályzatba benne van, hogy 4-es szint alatt nem nagyon kéne csinálni olyan dolgot ami illegális.(A szerverszabályzatban tény és való, hogy annyit ír, hogy a rablásokban tilos, de szerintem ez is hasonló módon idetartozik, mivel fegyver alkatrészeket/töltényeket szedtek ki.) A másik részét pedig végképp nem tartom semmi féle kép reálisnak, hogy te csak úgy oda mész és elveszel egy másik illegális személy kocsijából dobozokat, miközben te is ugyan úgy fel tudtál menni a hajóra és lehozni. Azt, hogy amikor oda megyek intézni az ügyet és te is jól tudod, hogy benne voltál ráadásul még hozzá is szóltál, majd csak úgy gondolsz egyet és elmész.
Mielőtt még oda mentem volna te olyanokat írtál, hogy "kezdő játékos vagyok" és "azt se tudom mit hogy lehet", rá olyan 30 percre, mindent is tudtál (logot, hogy kell küldeni, hol találod hova kell feltöltened és már játszottál másik sgs szerveren), a másik amikor megkérdezték tőled, hogy te voltál-e aki lopott az ő ládájukból, akkor te többszörösen is tagadtad, majd utána amikor már ott voltam akkor bevalottad. Így azt nem vettem figyelembe jelen esettben. Az pedig, hogy miért járkálsz AK-val és 200 tölténnyel, miután már nem vagytok a hajó közelében azt pedig nem igazán mondtad el, csak annyit hogy azért kaptad, hogy el tedd egy másik jármű csomagtartójába. (Ezt sajnos nehezen tudom elhinni bármilyen módon is, hogy csak is csak ezért kaptad volna.) Ráadásul amikor kértem erről logot, hogy mit beszéltek/tetek megróla akkor csak azt kaptam, hogy kb. 2-3 szóval bemutatkoztok egymásnak.
Ennél többet nem tudok hozzáfűzni, várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: balintt és LucasLV

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Átolvastam a panaszt, reflektálok pár dologra.
szerintem egyáltalán nem reális, hogy te 1-es szintűként mész a hajóra, miközben a szerverszabályzatba benne van, hogy 4-es szint alatt nem nagyon kéne csinálni olyan dolgot ami illegális.
Ezzel egyet tudok érteni, annyi kiegészítéssel hogy nem minden illegális dologból vannak kizárva a kezdő játékosok, csak a különböző rablások, fegyveres összetűzéseket kell elkerülniük, amikből a szintükből eredően előnyt élveznek (lásd nem lehet őket kirabolni, ticketelni stb.)
A másik részét pedig végképp nem tartom semmi féle kép reálisnak, hogy te csak úgy oda mész és elveszel egy másik illegális személy kocsijából dobozokat, miközben te is ugyan úgy fel tudtál menni a hajóra és lehozni.
Civilként ezt én sem tartom reálisnak, frakciósként van az a ritka szituáció amikor ez helytálló lehet, jelen esetben ez nem volt az a meglátásom szerint.

Viszont, hogy lásd a jóindulatomat Nash semlegesítettem a jailedet, de kerüld el kezdőként a fent említett szituációkat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.