Nash Anderson - Noob

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fizzy

Barangoló
2019. 11. 19.
90
337
Szombathely
V4 karakter
vladan durkalic
LV karakter
nash benson
zoldlogo.png

Neved:
< Nash Anderson >


Panaszra tett admin neve
< Noob >


Panasz oka:
< Túlzott szankció, egyoldalú bírálat >


Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< videó >


Megjegyzés:

< A két srác szándékosan üldöztette magát erre ők semmilyen szankciót nem kaptak az admintól. Szerintem volt idejük kikerülni engem, ahogy a videón is látszik (nem én tehetek róla, hogy nem töltöttem be időben nekik), viszont, ha a bíráló is úgy látja, hogy hibás voltam a 180 perces jail nagyon sok egy ilyenért. >
 

szocskeee

The Pure and the Damned
2020. 08. 18.
209
4 886
Hyperborea
V4 karakter
chad edger
LV karakter
ekon mosby
Szerveren elmondtad, hogy a két srác korábban már belehajtott egy táblába, hogy megöljék magukat. Itt elvileg admint hívtatok, aki felszedte őket és folytattátok az RPt. Mivel folytatódott az üldözés ezért feltételezem az üldözés miértjével nem volt probléma, illetve ha nem értesz egyet az akkor intézkedő admin eljárásával és az a problémád, hogy ott nem kaptak jailt akkor ne rám nyiss panaszkönyvet, mert ahhoz nekem semmi közöm. Az üldözésnek azon részén ahol én intézkedtem ők nem követtek el szabálysértést, csak te.

Teljesen mindegy, hogy betöltessz-e nekik vagy sem. Ethan Ramirezék már kb híd közepénél jártak mikor te berántottad eléjük a kormányt, közel 250 km/h sebességgel akkor se fogják tudni időben lereagálni a helyzetet, ha betölt nekik az autód. Ilyen rövid távon lehetetlen, hogy biztonságosan megfékezzék az autójukat, ezzel pedig magadat is felesleges életveszélybe sodortad. Ekkora sebesség mellett kikerülni se tudtak volna, valamint szerintem ők se voltak arra felkészülve, hogy egy meggondolatlan rendőr az életét adva berántja eléjük a kormányt. Teljesen nonszensz és irreális volt ez a cselekedet a részedről, az pedig csak még jobban ront a helyzeten, hogy ezt a manővert a magaslat szélén és a legkeskenyebb pontján hajtottad végre. Ezzel megkockáztattad azt, hogy nem csak ők hanem akár te is a mélybe zuhanhatsz autóddal az ütközés következtében, ami a való életben a biztos halált jelentené ilyen magasságból.

A szerón még azt is mondtad, hogy véletlenül rántottad be eléjük, nem így tervezted, stb. Ettől függetlenül szabálysértést követtél el, és ezzel a "véletlen" szabálysértéssel nyilvánvaló előnyre tettetek szert az üldözött féllel szemben, amit ki is használtatok. Mikor kimentem már szedte őket a mentős és a jelenlévő rendvédelmi tagok közül tudtommal senki sem keresett fel admint, de főleg nem te. Ezekután nehezen hiszem el azt, hogy nem szándékosan csináltad azt amit csináltál, illetve felvételen is jól látszódik a szándékod.

Ha már nem tudod biztonságosan végrehajtani azt a manővert amit kiterveltél magadban, akkor ne csináld meg és nem kerülsz ilyen helyzetbe. Ennyire egyszerű. Ez egy roleplay szerver, nem pedig a Halálos iramban.
 

JamieLV

Vélemény vezér
Very Important Person
2019. 06. 03.
9 265
11 140
24
V4 karakter
James Fernsby
LV karakter
Jimmy Beckett
A panasztevőnek van egyéb hozzáfűznivalója?
 

fizzy

Barangoló
2019. 11. 19.
90
337
Szombathely
V4 karakter
vladan durkalic
LV karakter
nash benson
Tartom, hogy kikerülhettek volna és nem szándékosan csináltam ezt, IRL is hibázhat bárki.
Ettől függetlenül szabálysértést követtél el, és ezzel a "véletlen" szabálysértéssel nyilvánvaló előnyre tettetek szert az üldözött féllel szemben, amit ki is használtatok.
Kihasználtuk... Nem tudom hányszor leírtuk neked, hogy folytassuk az rp-t, hiszen nem direkt tettem ezt, de te csak ugyanúgy folytattad ezt a lekezelő stílust.
Eldöntötted mi lesz és ennyi volt.

Mikor kimentem már szedte őket a mentős és a jelenlévő rendvédelmi tagok közül tudtommal senki sem keresett fel admint, de főleg nem te.
[2023-02-28 17:48:00] [Output] : John Kye: (( jön admin úgyis ))
Gondoltuk/gondoltam jönni fog az admin ezért is halt meg végül a két srác mivel erre vártunk.

Ezekután nehezen hiszem el azt, hogy nem szándékosan csináltad azt amit csináltál, illetve felvételen is jól látszódik a szándékod.
Mégegyszer leírom, hogy nem azt figyeltem milyen messze vannak, hanem, hogy hol álljak meg és elrontottam igen.
Szerintem 180 perc egy ilyenért bőven sok egyáltalán nem értem mi szükség volt rá. Valamint, ha szankciót osztottál miért folytathatták az egész üldözést, csak nélkülem?
 

JamieLV

Vélemény vezér
Very Important Person
2019. 06. 03.
9 265
11 140
24
V4 karakter
James Fernsby
LV karakter
Jimmy Beckett
A szankcióba nem tudok belekötni, a jailt jogosan kaptad. Nagy sebességgel haladt a menekülőjármű a saját sávjában, viszont Te bevágtál elé. A szankció mértéke viszont túlzás, a panasztevő viszonylag tiszta UCP-vel rendelkezik, régen kapott szabálysértésért szankciót. Ebből kifolyólag megfeleztem ennek mértékét.

Szerveren elmondtad, hogy a két srác korábban már belehajtott egy táblába, hogy megöljék magukat. Itt elvileg admint hívtatok, aki felszedte őket és folytattátok az RPt. Mivel folytatódott az üldözés ezért feltételezem az üldözés miértjével nem volt probléma

Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, ha korábban keletkezett egy adminügy akkor ott kellett volna kérdőre vonni, hogy a menekülés megállja-e a helyét. Ha ez megtörtént, viszont az adott bíráló Admin úgy döntött, hogy a menekülés jogos, viszont te tovább sem értesz ezzel egyet, akkor javaslom nyiss rá panaszt.

A panaszt jelentősebb következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.