Naomi Trix Jelentkezési lapja moderátórnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Taylor David

Újonc
2019. 10. 16.
27
30
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
- Naomi Trix//Mólnár -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
7 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
Még soha nem vóltam de nem is szeretnék -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
Igen vóltam a SeeMTA v2- hivatalos szerverén, moderátór 2-ig vittem, és aztán családi okok miatt le adtam -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
6-7 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
4-5 órát ugye a minimumot -

Miért pont téged válasszunk?
-
Nos... tekintettel, hogy régóta járok fel a ts-re és sűrűn olvasom a szerver összes szabályzatát, hogy képbe legyek az újításokkal így e téren nem lennék tanulatlan akinek a kezét kellene fogni. Könnyen alkalmazkodok és a birka türelmem néha díjazható szerintem... Rugalmasnak és céltudatosnak vélem magam amit ebben a szerepkörben szerintem maximálisan alkalmazni tudnék. Plusz ha jól osztom be az időm akkor szerintem a későbbiekben egy értékes személlyé tudok válni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Fontosnak tartom, hogy ha szerepkört szeretnék betölteni a SeeGame szerverén bármely módon akkor olyan helyen tudjam ezt csinálni ahol nehezen tudnék meglepődni...."az évek során ezt kitapasztaltam". Így szívesen tölteném be ezen pozíciót a szerver életében. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Teljesen az alapoktól fogva építeném fel vele az ismeretek tárházát. Ha egy újonc érkezik a ts-re és a helyett, hogy nyögvenyelősen negyed óra után jönnénk rá, hogy halvány fogalma sincs mi is történik, így vagy felajánlanám, hogy a segítségemmel szóban átnézzük a szabály pontokat vagy linkelném neki a szükséges linkeket. Ezen felül a ts szerver teljes részlegét szívesen felsorolnám neki(ik), hogy ha problémájuk lenne kit vagy mit hol és merre találják meg(frakciók, adminok, operátor,smod,vezetőség stb...) -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Többet szerintem nem mivel aki az előírtak szerint és az elvárás szerint csinálja a dolgát az már maximálisan teljesíti a feladatokat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Nincsen sajnos de igyekszem mindenkivel barátkozni -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
Célszerűen számomra legmegfelelőbb az operátori pozíció lenne persze ha elérem. Viszont ezt teljes mértékben a jelenlegi és jövőbeli vezetőségre szeretném bízni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Fogékony -
- Türelmes -
- Értelmes és jó humorú -

Negatív:
- Mogorva -
- Vulgáris(néha) -
- Szarkasztikus -

Mennyi idős vagy?
- 24 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
- Sziasztok Mólnár Dávidnak hívnak. Erdélyi vagyok Nagyvárad mellett lakom.Dolgozok illetve járok zenélni lagizikba,keresztelőkbe és egyébb rendezvényekre.Ahogy időm engedi a szerveren szoktam fent lenni.Nagyon rövíden ennyi lenne rollam majd a többit megtudjátok.. Köszönöm hogy elolvastad a lapomat legyen szép napod :)-
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: RJMND és Pupaak

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! Át olvastam a lapod. Személy szerint a másik laphoz képest amit olvastam sokkal összeszedettebb lett. Remélem, el nyeri mások tetszését is. Sok sikert. Szerintem lenne helyed a csapatban. Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Taylor David

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia át futottam a lapodat és azt vettem észre, hogy látom benne a rá fordított időt és a meg fogalmazott válaszokat irtál és Szép lap lett.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Taylor David

Paddy

JUICER - DUD
2019. 01. 16.
207
729
V4 karakter
Paddy O Ryder
LV karakter
Lilith Ryder
átolvastam a lapodat, látok benne egy egészséges túlzott önbizalmat amit nem túl sok lapban láttam (mind mod, admin, sgh) nem mindenhol köszönt vissza. Korod is az MTA közösség felső határát súrolja ami szintén plusz pont. Gyere csak. +1
 
  • Imádom
Reactions: Taylor David

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Más jelentkezési lapok alapján kétséges információk veled kapcsolatban. Illetve nem szép dolog az emberekre ráírni, hogy támogassák a jelentkezésed.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.