Naomi Chizuko jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kolozs

Barangoló
2021. 12. 15.
91
103
V4 karakter
Gary Sunshine
LV karakter
Naomi Chizuko
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Naomi Chizuko
Születési hely, idő: San Fierro Medical Center, 2002.12.15
Telefonszám: +38-76-193-9315
Előző munkahelye(i):
Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Pincér, Bolti eladó, Autóalkatrész értékesítő.
Távozás oka: Szeretném másban is kipróbálni magam.​
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Egészen pici kislány korom óta szeretem az autókat. Mindig néztem apukámat ahogy szerel, és csillogó szemekkel segítettem mindenben amiben tudtam. Úgy érzem eljött az ideje hogy én is kitanuljam ezt a szakmát, és a legnagyobb lelkesedéssel itt dolgozzak a Seeringnél!​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Ha valamit szeretek csinálni, abba minden energiám bele tudom fektetni és hatalmas lelkesedéssel csinálni. Úgy gondolom meg tudnám állni itt a helyem, a kezeim közül kiadott munkáimra pedig nem lenne egy panasz sem, illetve az eddigi munkáimból adódóan az ügyfelekkel való kedvesség sem akadály számomra.​
Önéletrajz (6-8 mondat):
Naomi Chizuko vagyok! San Fierroban születtem 2002.12.15.-én. Apukám autó szerelő, ezért kicsi lány ként rengeteget sürögtem forogtam körülötte. Megfogadtam hogy egyszer a nyomdokaiba lépek és én is kiválló szerelő leszek! Egészen sok szabad időm van hiszen nem régen költöztem ide Las Venturasba, ezt a sok időt pedig nagyon szívesen tölteném el itt, egy jó közösségben!​
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen.



OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Milán, 17, 16053
Játszott perceid: 286 554 perc
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):
Hétköznap (15:00-21:00 között): Mivel jelenleg még dolgozom, ha délelőttös vagyok akkor 4óra hosszát, délutánosként viszont sajnos semennyit.
Hétköznap (12:00-15:00 között): 0-1órát. (munka miatt)
Hétvégén (10:00-14:00 között): 2-3 óra hosszát.
Hétvégén (14:00-22:00 között): 4 óra hosszát.​
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): LVMS, NVRLFT.
Távozás oka: LVMS-ből illegálra váltás miatt, NVRLFT-ből pedig egyet nem értés miatt.​
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen
TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen
Működőképes mikrofon: Igen​
Mesélj magadról (5-6 mondat):
17 éves vagyok, jelenleg még középiskolába járok. Seen kívül nem igazán játszok más játékokkal, ezért is van erre ennyi szabad időm. A legtöbb játék egyáltalán nem köt le, de ez valamiért magával ragadott. Szabad időmben szeretek a kiskutyámmal foglalkozni, sétálni vele a természetben. Szeretem a motorokat illetve az autókat és jelenleg csinálom a jogosítványomat is.​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
316
295
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.08.30 19:00 - 20:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Alexander Artmenson
Koordinátor
 
  • Imádom
Reactions: Kolozs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.