Nancy W Banks jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dawee

Újonc
2019. 04. 30.
10
8
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Nancy W Banks ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerverre 2016-04-29 regisztráltam, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.
57.000 Játszott percet sikerült összehozni az évek során. ~


Hányas szintű vagy?
~ 34 szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Frakciók amikben voltam: Nemzeti Nyomozó Iroda , Fix&Drive. Fixből azért léptem ki mert admin lettem és nem tudtam szerelni és adminkodni egyszerre, soknak tartottam. NNI-t meg csak leadtam. A frakciókban már pontosan nem emlékszem mennyit töltöttem, az NNI-ben ha jól emlékszem 2+ hónapot a FIX-nél pedig olyan 1 hónap körül. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Valahogy ez a szerelgetés mindig tetszett, annó sajnos muszáj voltam leadni, de most újra kedvet kaptam hozzá, hogy a szabadidőmben szerelgessek és közben barátokkal társalogjak. Illetve eddig csak a SeeMTA pályafutásom alatt mindig valahogy az SF szerelőtelepre mentem, most megnézném a másik oldalt is.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Minimum 4 órát, de ez mind attól függ, hogy aznap mennyit van kedvem játszani.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva. https://imgur.com/a/kIfyJfo ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, voltam 7x. https://imgur.com/a/eUgGNrY ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kovács Dávidnak hívnak, Mosonmagyaróváron élem mindennapjaim. Hunyadi Mátyás szakképző és szakközépiskolának Gépi forgácsoló szakára járok és ezt a szakmát próbálom elsajátítani. A jövőben szeretnék továbbtanulni CNC Forgácsolóként. Szabadidőmben számítógépezek és gitározni tanulok, nagyjából ezzel telnek a napjaim. Általában rock zenét hallgatok, de nincs távol tőlem semmilyen zenei műfaj, mindenben megtalálom a helyem. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Zsolee

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.