Nancy Faith áthelyezési kérelme [LRSZ]

Aaronn

Zöldfülű
2021. 09. 03.
178
190
V4 karakter
nancy faith
LV karakter
charlotte myers
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
Nancy Faith, Törzsőrmester

Állományban eltöltött idő
Visszatérésem óta 1 nap.

Jelenlegi elsődleges alosztálya
Nincs.

Jelenlegi másodlagos alosztálya
Nincs.

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
-

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
Légirendészet

Áthelyezés indoklása
Tisztelt Alosztály Vezetők - Tisztelt Humán Erőforrás.
Igaz, csak egy napja vagyok megint a Rendőrség tagja, viszont szeretnék egy alosztály tagja lenni, ahol a legtöbbet kitudom hozni magamból, és a legjobbat nyújtani. A Honvédségben eltöltött időm alatt tagja voltam a 101. Harcászati Repülőezrednek, ahol több dolgot elsajátítottam és több fajta repülőgépre szereztem képesítést, ezzel fejlesztve saját magamat. - A tudásomat ezt a részét szeretném tovább gyarapítani az alosztály tagjaként, szeretnék egy dinamikus/összetartó csapat tagja lenni, új dolgokat tanulni, ezzel fejleszteni a képességeimet. Úgy érzem tapasztalt vagyok e téren. - Régebbről illetve mostanról is vannak ismerőseim az alosztályból akiktől több dolgot megérdeklődtem az alosztállyal kapcsolatban, és az elhangzottak alapján eléggé megtetszett a Légirendészet működése, munkakörre, ezek alapján döntöttem el, hogy szeretnék csatlakozni magukhoz.

lablec.png
 

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
785
2 030
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
fejl-c-j.png


Tisztelt Nancy Faith Törzsőrmester!
Alosztályunk vezetősége feldolgozta a jelentkezését!

Nem találtunk kivetnivalót az áthelyezését illetően, így egyhangúan arra a döntésre jutottunk, hogy elfogadjuk a kérelmét. Amennyiben a HR is az áldását adja, a napokba keresni fogom.

Los Santos,
2024.08.25.

Cody Bishop
r. Főhadnagy
Légirendészeti Osztály
Alosztályvezető


Evan Richardson
r. Főtörzszászlós
Légirendészeti Osztály

Alosztályvezető-helyettes
 
  • Tetszik
Reactions: Aaronn és Lac