Nakama Hisashi -> Csuka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jacku

Újonc
2019. 03. 03.
58
35
V4 karakter
Richard Jamil
LV karakter
Jack Valdez
V2 karakter
Nakama Hisashi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nakama Hisashi >

Panaszolt fél admin neve:
< Csuka >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan szankció >

Bizonyítékok:
<
[2020-08-19 17:24:42] [Output] : [AdminJail]: Csuka bebörtönözte Nakama Hisashi-t 120 percre.
[2020-08-19 17:24:42] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM
>


Megjegyzés:
< Mai napon volt egy akció amiben üldözte a rendvédelem az fk társaim emberrablás miatt, én felvettem egy m4et majd próbáltam nekik segíteni mivel kevés volt az üzemanyagjuk. Ez az akció után félrehúzódtam nem messze fegyverbolttól, mert el kellet szaladnom a géptől. Ahogy visszaértem bevágott elém Shawn Hudson és Velez Lorena patrolja és Shaw már pattant is ki az autóból stopanimal és sokkolóval, rögtön hátratolattam kb 2 métert és kiszálltam és lőni kezdtem. Majd hívták Csukát hogy én miért lőttem le őket? Mivel minden felszólítás nélkül már sokkolóval indított e mellet nálam volt a nagy kaliber és egy emberrablásról jöttem ahol ki is szálltam m4el, így jogosnak tartottam hogy lőhetek.(https://pastebin.com/PZ8g9h3t). Ezek után Csuka megállapította logból hogy ők biztosan nem szálltak ki, bár nem értem hogy akkor minek vett elő sokkolót? és a párbeszédben Shawn is bevallotta hogy kiszállt.
(
[2020-08-19 17:09:30] [Output] : Nakama Hisashi: (( Kiszállt rám egy sokkolóval. ))
[2020-08-19 17:09:44] [Output] : Shawn Hudson: (( először csak ))
)
<-- Itt megjegyezném hogy az 'Először csak' és aközött hogy lelőttem annyi telt el hogy rányomtam az 's' betűre, ha kiszállok akkor ne instant sokkolva legyek.
Majd Csuka azt mondta mivel nem szálltak ki rám sokkolóval így ez DM.
Amiért nem tartom DMnek: Eleve úgy indított Shawn hogy beállt elém, és már szállt is ki sokkolóval villogó és megaphone nélkül. Így szerintem teljesen jogosan hihetem azt hogy a kalibert látta meg a hátamon, vagy mivel kiszálltam kaliberrel az fk társaim védeni így ott kaptam valamiféle körözést. A logokban is látszódik hogy kb 10mp telt el a sokkoló és az m4 elővétele között.
Az ügy teljes logjai:
>
 
Utoljára szerkesztve:

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
Szia!

Így az elején szeretném leszögezni, hogy a városházával szemben lévő főúton történt a lövöldözés, pontosabban az általam megállapított DM. Eltekintve attól, hogy Shawn kiszállt-e az autóból, vagy sem, én mikor rájuk tpztem, már a kocsi tetején voltak kidőlve, szorosan egymás mellett, ebből természetesen egyből, arra következtettem, hogy a kocsiból lőtted ki őket, vagyis számomra ez már egy bizonyíték volt. Ezentúl, Shawn állítása szerint, amint kiszállt, vissza is pattant. Ezt követően miután a kocsiban elővette Shawn a sokkolót, elnyomott egy megaphone-t, mire te kiszálltál a kocsiból és kidaráltad mind kettőjüket az főút kellős közepén.

[2020-08-19 17:05:29] [Output] : *Oldalán/kezében egy TASER X26 tipusú sokkoló található ((Shawn Hudson))
[2020-08-19 17:05:29] [Output] : *** Shawn Hudson jobb kezével leakaszt/visszaakaszt az oldaláról/oldalára egy TASER X26 tipusú sokkolót
[2020-08-19 17:05:29] [Output] : *** Shawn Hudson elővett egy sokkoló pisztolyt.
[2020-08-19 17:05:41] [Output] : (( Shawn Hudson )) Megaphone <O: Itt a Los Santosi Rendőrkapitányság! Azonnal húzódjon félre a gépjárművel, állítsa le a jármű motorját majd szálljon ki a forgalom megzavarása nélkül!

Úgy gondolom, hogy nem volt elegendő indokod arra, hogy lelődd őket. Ha sokkolóval szállt ki az elején, ha nem. Hiszen elmondásuk szerint körözés sem volt az autódon. Amennyiben a kocsin át rád tartották a sokkolót, ha ez megtörtént, ha nem erről konkrét bizonyítékot nem láttam. Egyszerűen csak el kellett volna hajtanod, nem kiszállni rájuk egy M4-el egy alapból forgalmas helyen megölni őket.


[2020-08-19 17:08:07] [Output] : (( Shawn Hudson )) Megaphone <O: Itt a Los Santosi Rendőrkapitányság! Azonnal húzódjon félre a gépjárművel, állítsa le a jármű motorját majd szálljon ki a forgalom megzavarása nélkül!
[2020-08-19 17:08:07] [Output] : Velez Lorena: (( Szia ))
[2020-08-19 17:08:13] [Input] : b Értem.
[2020-08-19 17:08:13] [Output] : Admin[1] Csuka: (( Értem. ))
[2020-08-19 17:08:17] [Output] : Shawn Hudson: (( erre megáll kiszáll és fejbeküldött ))
[2020-08-19 17:08:27] [Output] : Velez Lorena: (( Nem volt körözött se ))

[2020-08-19 17:10:23] [Output] : Shawn Hudson: (( kocsiban ültél ))
[2020-08-19 17:10:24] [Output] : Nakama Hisashi: (( az nem elég maybe? ))
[2020-08-19 17:10:26] [Output] : HIRDETÉS: Névcédula érdekel. ((Totto Fisher))
[2020-08-19 17:10:26] [Output] : Kapcsolat: 688494.
[2020-08-19 17:10:28] [Output] : Shawn Hudson: (( hogy sokkolnálak? ))

Ahogy visszaértem bevágott elém Shawn Hudson és Velez Lorena patrolja és Shaw már pattant is ki az autóból stopanimal és sokkolóval, rögtön hátratolattam kb 2 métert és kiszálltam és lőni kezdtem.

Én erről nem kaptam semmiféle bizonyítékot/logot. Nekem össz-vissz ezt a két logot küldted el, úgy vélem, hogy ezen tisztán látszik, hogy Shawn a kocsiban vette elő a sokkolót, majd megaphonozott egyet. Senkivel nem szerettem volna kitolni az adminügy közben, én az álltalatok kapott logokból/bizonyítékokból gazdálkodtam és hoztam döntést.

[2020-08-19 17:13:21] [Output] : Nakama Hisashi: (( https://pastebin.com/JEu554qP ))
[2020-08-19 17:18:02] [Output] : Nakama Hisashi: (( https://pastebin.com/PZ8g9h3t ))

Ez az akció után félrehúzódtam nem messze fegyverbolttól, mert el kellet szaladnom a géptől.

Értem én, hogy el kellett menned egy pillanatra az akciót követően, így nálad maradt a fegyver. Viszont, ha útközben visszafele félre állít egy rendvédelmis, mert igazoltatni szeretnének, nem az a megoldás, hogy kapásból kilövöd őket egy forgalmas helyen. Meglehet, hogy rossz döntést hoztam, nem tartom kizártnak, ha így van, akkor úgyis megkapom érte azt ami jár, várom a bírálást!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: fatmarco és SPEDY

Jacku

Újonc
2019. 03. 03.
58
35
V4 karakter
Richard Jamil
LV karakter
Jack Valdez
V2 karakter
Nakama Hisashi
Én erről nem kaptam semmiféle bizonyítékot/logot. Nekem össz-vissz ezt a két logot küldted el, úgy vélem, hogy ezen tisztán látszik, hogy Shawn a kocsiban vette elő a sokkolót, majd megaphonozott egyet. Senkivel nem szerettem volna kitolni az adminügy közben, én az álltalatok kapott logokból/bizonyítékokból gazdálkodtam és hoztam döntést.
Nem igazán értem hogy egy logban hogy látod hogy ő kocsiban ült. Nem beszélve arról hogy ő is bevallotta hogy elővette a sokkolót .

Értem én, hogy el kellett menned egy pillanatra az akciót követően, így nálad maradt a fegyver. Viszont, ha útközben visszafele félre állít egy rendvédelmis, mert igazoltatni szeretnének, nem az a megoldás, hogy kapásból kilövöd őket egy forgalmas helyen. Meglehet, hogy rossz döntést hoztam, nem tartom kizártnak, ha így van, akkor úgyis megkapom érte azt ami jár, várom a bírálást!
Szerintem pont egy olyan ember vagyok aki nem szokott ok nélkül lövöldözést generálni a rendvédelemmel. Valahogy egy igazoltatás felénk nem úgy kezdődik hogy keresztbe csapnak előttem egy kocsit és kiugranak sokkolóval.

[2020-08-19 17:08:27] [Output] : Velez Lorena: (( Nem volt körözött se ))
Nekem ezt miből kell leszűrnöm? abból hogy instant már sokkolóval jönnek rám? mert abból semmi képen nem az jön le hogy igazoltatni szeretnének. Nem mellesleg kiszálltam lőni amikor a srácoknak kellet segítség.

[2020-08-19 17:10:23] [Output] : Shawn Hudson: (( kocsiban ültél ))
Ez tény hogy kocsiban ültem, de erre csak azt tudom mondani amit te is mondtál ' [2020-08-19 17:17:20] [Output] : Admin[1] Csuka: (( És ott volt nálla a fegyver, nagy kaliber, akkor valóban nem fog arra várni, hogy ráhívják ne agy Isten a backup-ot . )) '

Így az elején szeretném leszögezni, hogy a városházával szemben lévő főúton történt a lövöldözés, pontosabban az általam megállapított DM. Eltekintve attól, hogy Shawn kiszállt-e az autóból, vagy sem, én mikor rájuk tpztem, már a kocsi tetején voltak kidőlve, szorosan egymás mellett, ebből természetesen egyből, arra következtettem, hogy a kocsiból lőtted ki őket, vagyis számomra ez már egy bizonyíték volt. Ezentúl, Shawn állítása szerint, amint kiszállt, vissza is pattant. Ezt követően miután a kocsiban elővette Shawn a sokkolót, elnyomott egy megaphone-t, mire te kiszálltál a kocsiból és kidaráltad mind kettőjüket az főút kellős közepén.
Igen visszaszállt mivel hátra tolattam kettő métert hogy ne legyek instant sokkolva ha kiszállok az autóból, de ettől függetlenül előtte letartott sokkolóval. Így ezt elég gyenge kifogásnak tartom, mivel ennyi erővel én is atmrnél rálövök a rendőrre majd visszaszállok a kocsiba majd előre gurulok két métert és ha lelőnek hívom az admint hogy hát én akkor pedig pont nem lőttem.

Meglehet, hogy rossz döntést hoztam, nem tartom kizártnak, ha így van, akkor úgyis megkapom érte azt ami jár, várom a bírálást!
Egyáltalán nem célom hogy neked keresztbe tegyek vagy bármiféle hasonló, mivel hibázni alapvető emberi dolog. Én csak azt a jailt nem szeretném hogy ott rontsa az ucpmet.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni az átolvasását követően.
 

Jacku

Újonc
2019. 03. 03.
58
35
V4 karakter
Richard Jamil
LV karakter
Jack Valdez
V2 karakter
Nakama Hisashi
Holnap délután kb. bármikor.
 

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
Nekem is megfelel a holnap délután!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Megbeszélve TS-en, a panasz jogos Csukával elbeszélgettem.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.