Najeem Reed jelentkezése az OMSZ-hez.

FoxArsenal

Újonc
2024. 07. 06.
1
0
V4 karakter
Najem Reed
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
Zsolti

Hány éves vagy?
23

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
-

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
Nem voltam még semmilyen frakcióban.

Voltál-e már adminjailben?
Sajnos igen, NonRP miatt kaptam, mert egy játékost vittem az autóm csomagtartóján.

Voltál-e már bannolva?
Nem, még sosem voltam bannolva.

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!


Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
Szeretnék csatlakozni az Országos Mentőszolgálathoz, mert mindig is érdekelt a mentősök mindennapjai, valamint az emberéletek mentése. A szerver keretein belül az OMSZ-t egy kihívásokkal teli és izgalmas munkának találom. Emellett a csapatmunka és a közösségi szerepvállalás is nagyon fontos számomra. Szeretném fejleszteni az RP tudásomat, és úgy gondolom, hogy erre az Országos Mentőszolgálat frakciója teljes mértékben lehetőséget tud adni. Hosszú távon célom, hogy a frakció fontos és hasznos tagja legyek, és segítsek a város lakóinak bármilyen sürgősségi helyzetben.

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
Sziasztok, Zsolti vagyok, 23 éves, és szenvedélyem az autószerelés, valamint a motorozás. Imádom, amikor a garázsban eltölthetek pár órát, egy kis egyszerű vagy akár bonyolultabb szerelésekkel. Az egyetemet gazdasági szakon végeztem el, de az élet úgy alakult, hogy más irányba sodort, és jelenleg a szépségiparban dolgozom egyéni vállalkozóként. Barátaimmal szeretek időt tölteni, akár egy közös motorozás során, akár egy jó beszélgetés mellett. Esténként viszont kikapcsolódásként számítógépes játékokat játszom, az utóbbi időszakban pedig a SEE-MTA szerverén találtam meg a szórakozásomat. Számomra fontos a pörgés és az, hogy mindig legyen valami, amiben fejlődhetek. Legyen szó a mindennapi munkáról vagy a szabadidős tevékenységeimrőlm, mindig próbálom a legtöbbet kihozni belőlük. Nyitott vagyok az új dolgokra, szeretek tanulni, és mindig keresem az új kihívásokat, amelyekben kamatoztathatom a tudásomat és tapasztalataimat. Célom, hogy nemcsak IC, hanem OOC szempontból is egy megbízható és hasznos tagja legyek a szerver közösségének.

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
Naponta 3-4 órát tudok játszani, munkámból adódóan elég flexibilis az időbeosztásom.

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
Igen, mindkettővel rendelkezem.


IC rész

Jelentkező neve:
- Najeem Reed -

Születési helye, ideje:
- Los Santos, 1998. április 12. -

Állandó bejelentett lakcíme:
- 2321 Vinewood Boulevard, Los Santos -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Sürgősségi orvosi technikus (EMT) végzettség -



Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
Najeem Reed vagyok, egy 26 éves Sürgősségi orvosi technikus, aki mindig is az emberek segítését tartotta élete fő céljának. Az orvosi pályafutásom előtt a rendőrségnél dolgoztam, ahol megtanultam gyorsan reagálni vészhelyzetekre. Az ott szerzett tapasztalatok segítettek abban, hogy jobbá váljak a döntéshozásban és a stresszhelyzetek kezelésében. Szeretném bővíteni az ismereteimet a mentőszolgálatban, hogy még hatékonyabban tudjak életeket menteni. Az elmúlt években számos kihívást tapasztaltam meg a sürgősségi ellátás területén, és minden egyes esetből tanultam valamit. A célom, hogy folyamatosan fejlődjek és minél több tudást szívjak magamba. Hiszem, hogy a mentőszolgálatban végzett munka nemcsak szakmailag, de emberileg is jobbá tesz. Bízom benne, hogy csatlakozva egy erős, összetartó csapathoz, még több értéket tudok hozzáadni a közösséghez. Nagyra értékelem a csapatmunkát és a fegyelmet, ami szükséges ahhoz, hogy hatékonyan végezzük a feladatainkat. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légút ellenőrzése, B: Légzés, C: Keringés, D: Neurológiai állapot, E: Környezet (exposure) vizsgálata -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Rohanó mentő, mentőhelikopter, mentőmotor, mentőautó, speciális mentőegység, intenzív mentő, gyermekmentő, vízimentő, tűzoltó mentő, baleseti mentő -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Defibrillátor, EKG készülék, vérnyomásmérő, oxigénpalack, lélegeztetőgép, kötszer, nyakrögzítő, olló, fecskendő, gyógyszeradagoló -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Azonnal odarohanok, és a lehető leggyorsabban nyomókötést alkalmazok a vérzés megállítására. Ha lehetséges, hívok egy másik személyt, hogy értesítse a mentőket. Amíg a mentő kiérkezik, figyelek arra, hogy a szomszéd ne essen sokkos állapotba, nyugodtan tartom őt és biztosítom, hogy ne mozdítsa a sérült területet. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Azonnal megállok és biztonságos távolságból ellenőrzöm, hogy reagál-e. Ha nem mutat jeleket arra, hogy magánál van, óvatosan megfordítom, hogy megvizsgáljam a légzését. Ha nem lélegzik, elkezdem az újraélesztést és azonnal értesítem a mentőket. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Valószínűleg stroke tünetei jelentkeznek, azonnal hívom a mentőket és biztosítom, hogy a főnököm kényelmesen fekszik. Nyugodtan tartom őt és figyelem a légzését, valamint a szívverését, amíg a mentők meg nem érkeznek. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Első lépésként ellenőrzöm a légutakat, hogy megbizonyosodjak arról, hogy a légút ténylegesen el van záródva. Ha a légút nem szabad, azonnal elkezdem a Heimlich-műveletet. Ha a beteg elvesztette az eszméletét és nincs légzése, azonnal megkezdem az újraélesztést, míg a mentők kiérkeznek. -


omszzarlec.png

hivatas2.png

```