Naiara Ayerbe Törzsőrmester légirendészeti jelentései [08.19 - 08.25]

aleexx

Újonc
2021. 11. 23.
63
45
Kassa
V4 karakter
Naiara Ayerbe 🦝
LV karakter
Ademar Amorim 🦝
rep-l-si-napl.png

Teljes név:
Naiara Ayerbe

Rendfokozat:
Törzsőrmester [1383]

Beosztás:
Pilóta

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Pilóta:
Vanessa Lowe Főtörzsőrmester [1338]

Másodpilóta:
Naiara Ayerbe Törzsőrmester [1383]
Keith Nash Főtörzsőrmester [1044]


Kísérő:
-

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Egységszám:
CHARLIE-3

Lajstromszám:
RB-CH3

Felszállás helye és ideje:
Los Santosi kapitányság H3
2024.08.19 16:56


Leszállás helye és ideje:
Los Santosi kapitányság H3
2024.08.19 22:44


lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Repülés típusa:
Készenléti repülés

Repült percek:
348

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Légi járőrszolgálat részletes leírása:
[16:56] Felszálltunk a H3-ról 16:56-kor mint CHARLIE-3 ezzel megkezdve a készenléti repülést, a pilóta Lowe Főtörzsőrmester volt, míg én Ayerbe Törzsőrmester illetve Nash Főtörzsőrmester másodpilóták voltunk.

[-] Légi járőrszolgálatunk során rengeteg igazoltatásunk volt, de mivel mindegyik ugyan úgy zajlott le így nem vélem fontosnak a részletezésüket. Amit fontos tudni a lezajlott igazoltatásokról, hogy zökkenőmentes volt mindegyik. Rádiózás után kiszálltunk az igazoltatás végrehajtásához, míg Lowe Főtörzsőrmester ellenőrizte a személyigazolványokat, én a légtérhasználati engedélyt ellenőriztem és mindig rendben volt mind a kettő, helikopter belsejével együtt. Az igazoltatás végénél lerádióztuk azt, és egységünk ismét elérhetővé vált.

[-] Légi járőrszolgálatunk során lövöldözésből sem volt kevés, viszont az egyiken sem sérültünk meg.

[-] Légi járőrszolgálatunk során történt mesterlövészi biztosítás, légi biztosítás, légi igazoltatás, illetve körözött jármű felderítés.

[-] Légi járőrszolgálatunk során szintén felkészítettünk egy rendőrkollégát, pontosabban légi vizsgára. A pályán gyakoroltunk körülbelül egy órán keresztül, végül sikeres vizsgát tett, remélhetőleg segített számára a gyakorlás, a sikeres vizsga érdekében.

[22:44] A rengeteg akció, igazoltatás, biztosítás után végre leszálltunk a H3-ra 22:44-kor mint CHARLIE-3, ezzel befejezve a készenléti repülést. Napunk fárasztó volt de egyben izgalmas is.

Aláírás:
Naiara Ayerbe