Naiara Ayerbe r. Főtörzsőrmester heti jelentései [10.14 - 10.20]

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
102
72
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Rachel Doherty Törzszászlós [1263]
Leon Marshall Törzszászlós [1235]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Taker Moraes
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz GT 63 S - ANBUGT
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.16.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A BRAVO-1-es egységgel folytattunk civil járőrszolgálatot, pontosabban én Ayerbe Főtörzsőrmester, Marshall valamint Doherty Törzszászlós. Megérkeztünk Foster Valley térségére, észrevéve egy intézkedést. A későbbiekben mi vettük át az előállítást, beültettük az előállítandó személyt a BRAVO-1-es szolgálati járművünkbe és megfelelő rádiózással elindultunk a Los Santosi kapitányságra előállítás céljából értelemszerűen. Megkülönböztető jeleket használtunk a biztonságos és zökkenőmentes beszállítás érdekében. A vádlott beszállítása sikeresen megtörtént egyéb problémák nélkül. Amint megérkeztünk a Los Santosi kapitányságra, segítettünk a vádlottnak kiszállni, hisz kezei még mindig meg voltak bilincselve. Mivel én segítettem a vádlottnak kiszállni, ügyeltem rá hogy ne verje be a fejét. A vádlott kiszállás után a kihallgatóhoz vettük irányunkat. Az egyes kihallgatót foglaltuk el, ahol megkezdtük a kihallgatást. Legelőször bemutatkoztunk, felsoroltuk a vádlott jogait. A vádlott egyik jogával sem kívánt élni így folytattuk a kihallgatást. A kihallgatás során különböző kérdéseket tett fel Marshall Törzszászlós. Marshall Törzszászlós kérdései közzé tartozott az, hogy a vádlott miért hagyta cserben a kolleganőt. A vádlott válasza erre az volt, hogy egyik ismerőse felhívta, hogy sürgősen szüksége lenne segítségére, hisz háziállata, pontosabban kutyája nincs jól. Marshall Törzszászlós értékelte a vádlott őszinteségét és együttműködését így lezárta a kihallgatást. Felsorolta az egyetlen vádat, és a büntetés mértékét. Eredetileg 52.000$ pénzbeli bírság lett volna 75 nap börtönbüntetéssel társítva, ami 21.600$ pénzbeli bírságra csökkent 45 nap börtönbüntetéssel Marshall Törzszászlós enyhítése végett. Marshall Törzszászlós egy 40%-os enyhítést biztosított a vádlottnak. Óvadék lehetőségét természetesen megadtuk, elmondtunk mindent majd bilincsben elkísértük a vádlottat a cellákhoz. A legelső cellába helyeztük be a vádlottat, kinyitottuk a cella ajtaját kulcs segítségével, levettük a vádlottról a bilincset onnantól pedig már besétált a vádlott. A vádlott lecsukásra került cserbenhagyás vádjával 2024.10.16. napján.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$21,600$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Vezetői engedély (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png
 

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
102
72
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
CHARLIE-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Peterson D Skyhen Őrmester
Marsha Lynn Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Blaho Grabo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Bora - AA-GK-65
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.4 § Gyilkosság - Hivatalos személy meggyilkolása (GYKH)
Az intézkedés részletes leírása:
A CHARLIE-2-es egységgel folytattam légi járőrszolgálatot egyedül Blueberry felett amikor rádión meg lett kérdezve hogy szüksége van-e valakinek jelentésre amire azzal válaszoltam, hogy nekem szükségem lenne rá hisz a héten még egy jelentés hiányzott a kettőből. Elindultam a Los Santosi kapitányságra előállítás céljából, a kihallgatóhoz futottam legelőször. Várakoztam az egységre, amikor megérkeztek bekísérték az előállítandó személyt és megkezdtük a kihallgatást. A kihallgatás során kiderült hogy a vádlott tisztában van jogaival és egyikkel sem kíván élni, így rövidre zártuk a kihallgatást. Feltettünk még pár kérdést a kihallgatás lezárása előtt, majd elmondtuk hogy milyen bűncselekményt követett el. 190 nap börtönbüntetés illetve 240.000$ pénzbeli bírság volt a büntetés mértéke, óvadék lehetősége és enyhítés nélkül hivalatos személy meggyilkolása vádjával. Elkísértük a vádlottat a cellákhoz ahol lecsukásra került.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$240,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
190 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png
 

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
102
72
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-409
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Addison Wise Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Xavier Zoido
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
Az intézkedés részletes leírása:
Az ADAM409es egységgel folytattam járőrszolgálatot, pontosabban én Ayerbe Főtörzsőrmester illetve Wise Őrmester. Mikaelson Törzszászlós megkérdezte a rádión hogy szüksége van-e valakinek jelentésre, mivel Wise Őrmesternek szüksége volt a jelentésre így mi intéztük az előállítandó személyek előállítását. Goldberg Főtörzsőrmester továbbított egy jelet amire meg is indultunk. Érkezésünk után a két előállítandó személy fogadott illetve a rendőrkollégák. Elkértük a részleteket, megtudtuk a vádakat. Beültettük a kettő előállítandó személyt az ADAM409es szolgálati járművünkbe, és elindultunk a Los Santosi kapitányságra előállítás céljából. Érkezésünk után kisegítettük az autóból a kettő előállítandó személyt és az egyes kihallgató irányába indultunk meg. Elfoglaltuk az egyes kihallgatót és megkezdtük a kihallgatást. Az előállítandó személyek nem voltak tisztában jogaikkal így felsoroltuk őket, egyikkel sem kívántak élni. Feltettünk pár kérdést, amire kaptunk válaszokat. 20% enyhítést biztosítottam a kettő előállítandó személynek, felsoroltuk a vádakat és elindultunk a cellákhoz. A celláknál lecsukásra kerültek mind a ketten 96 nap börtönbüntetés illetve 153600$ pénzbeli bírsággal. Az illegális tárgyak elvételre kerültek, óvadék lehetőségét megadtuk.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$153,600$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
96 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Remington 870 (x1)
12 Gauge (x25)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$29,900$

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png
 

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
102
72
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-409
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Addison Wise Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Elpidio Rodriguez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
Az intézkedés részletes leírása:
Az ADAM409es egységgel folytattam járőrszolgálatot, pontosabban én Ayerbe Főtörzsőrmester illetve Wise Őrmester. Mikaelson Törzszászlós megkérdezte a rádión hogy szüksége van-e valakinek jelentésre, mivel Wise Őrmesternek szüksége volt a jelentésre így mi intéztük az előállítandó személyek előállítását. Goldberg Főtörzsőrmester továbbított egy jelet amire meg is indultunk. Érkezésünk után a két előállítandó személy fogadott illetve a rendőrkollégák. Elkértük a részleteket, megtudtuk a vádakat. Beültettük a kettő előállítandó személyt az ADAM409es szolgálati járművünkbe, és elindultunk a Los Santosi kapitányságra előállítás céljából. Érkezésünk után kisegítettük az autóból a kettő előállítandó személyt és az egyes kihallgató irányába indultunk meg. Elfoglaltuk az egyes kihallgatót és megkezdtük a kihallgatást. Az előállítandó személyek nem voltak tisztában jogaikkal így felsoroltuk őket, egyikkel sem kívántak élni. Feltettünk pár kérdést, amire kaptunk válaszokat. 20% enyhítést biztosítottam a kettő előállítandó személynek, felsoroltuk a vádakat és elindultunk a cellákhoz. A celláknál lecsukásra kerültek mind a ketten 96 nap börtönbüntetés illetve 153600$ pénzbeli bírsággal. Az illegális tárgyak elvételre kerültek, óvadék lehetőségét megadtuk.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$153,600$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
96 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Remington 870 (x1)
12 Gauge (x24)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$39,450$

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png