Naiara Ayerbe r. Főtörzsőrmester heti jelentései [09.23 - 09.29]

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
90
67
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
LINCOLN-409
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Zenzo Duma
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
Az ADAM-409-es egységgel folytattunk járőrszolgálatot, pontosabban én Ayerbe Főtörzsőrmester illetve Armstrong Őrmester. A rádión Hetz Főhadnagy megkérdezte, szüksége van-e valakinek jelentésre amire én válaszoltam legelőször, azzal hogy igen, szükségem lenne rá. A portán várt minket Hetz Főhadnagy, viszont mire megérkeztünk Armstrong Őrmester le szerette volna adni. Armstrong Őrmester leadta a szolgálatot, így én intéztem Zenzo Duma előállítását, elkértem Hetz Főhadnagytól a részleteket, amint megkaptam mindent elindultunk a kihallgatóhoz, pontosabban az egyes kihallgatót foglaltam el mostmár mint LINCOLN-409. Hetz Főhadnagy állítása szerint egy öltönyös férfi panaszt szeretne beadni az előállítandó személyre, így elkísértem a panasztévő félt is a kihallgatóba, egy hosszú meghallgatás után arra jutott a panasztévő fél, hogy inkább weboldalon keresztül tesz feljelentést, a kellemetlenségért elnézést kértem, hisz több kollégát behívtam a kihallgatóba hogy megfelelően utánajárjak az ügynek. Amint a panasztévő fél ki lett kísérve bemutatkoztam az előállítandó személynek, felsoroltam jogait viszont egyikkel sem kívánt élni így elmondtam az egyetlen vádpontot, ami a cserbenhagyás volt. Mivel a jogosítvány már nálam volt így azt nem kértem el, természetesen történt ruházat átvizsgálás is, az előállítandó személy teljesen tiszta volt, mivel elhúzódott az előállítás biztosítóttam egy 20%-os enyhítést Zenzo Dumanak, így 52.000$ pénzbeli bírságról illetve 75 nap börtönbüntetésről lett 41.600$ pénzbeli bírság illetve 75 nap börtönbüntetés óvadék lehetőségével.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$41,600$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Vezetői engedély (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png
 

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
90
67
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Naiara Ayerbe
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester [1383]
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lazlow Collins Törzszászlós [1265]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Blake Henderson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.26.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.2 § Testi sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés) (TSS)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
A BRAVO-1-es egységgel folytattunk civil járőrszolgálatot, pontosabban én Ayerbe Főtörzsőrmester illetve Collins Törzszászlós. A zálogházánál álltunk meg, amikor Doherty Törzszászlós megkért minket arra hogy intézzük az egyik előállítandó személy előállítását, természetesen beleegyeztünk, és intéztük. Sajnos elfelejtettünk bilincset cserélni, de ugyanúgy beültettük a BRAVO-1-es szolgálati járművünkbe és megfelelő rádiózással a Los Santosi kapitányságot céloztuk meg előállítás céljából. Amint megérkeztünk az egyes kihallgatót foglaltuk el, ahol megkezdtük a kihallgatást. A kihallgatás során kiderült hogy az előállított személy, név szerint Blake Henderson tisztában van jogaival, és egy ellátással élt is. Szanitécet kértünk a helyszínre, a nem sokkal rá megérkezett a reagálás és a szanitéc is a kihallgatóba. Amint megtörtént az ellátás folytattuk is az előállítást, ruházat átvizsgálás során találtunk az előállított személynél egy darab füves cigarettát, így felsoroltuk a vádakat Blake Henderson számára, ami az illegális kábítószer birtoklása illetve a testi sértés volt. Blake Henderson 90 nap börtönbüntetést illetve 130.000$ pénzbeli bírságot szenvedett óvadék lehetősége és enyhítés nélkül.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$130,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
90 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Füves cigi (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$4,000$

Aláírás:
Naiara Ayerbe
lablec.png