Naiara Ayerbe áthelyezési kérelme [KR]

aleexx

Újonc
2021. 11. 23.
70
56
Kassa
V4 karakter
Naiara Ayerbe 🦝
LV karakter
Ademar Amorim 🦝
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
Naiara Ayerbe Törzsőrmester

Állományban eltöltött idő
40 nap.

Jelenlegi elsődleges alosztálya
Nincs.

Jelenlegi másodlagos alosztálya
Légirendészet.

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
Nincs.

30 nap.

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
Készenléti Rendőrség.

Áthelyezés indoklása

Már régóta szemezek a Készenléti Rendőrséggel, és folyamatosan figyelemmel kísérem a toborzási lehetőségeket, várva a tökéletes alkalomra, hogy csatlakozhassak az alosztályhoz. A Készenléti Rendőrségben legfőképpen az tetszett meg, hogy közvetlenül hozzájárulhatok az emberek biztonságának növeléséhez, és részt vehetek a közrend fenntartásában olyan helyzetekben, ahol gyors és határozott fellépésre van szükség. Hiszem, hogy a rendkívüli helyzetek kezelése és a gyors reagálás nem csupán szakmai kihívást jelentenek, hanem egyben olyan feladatok is, amelyekben igazán kiteljesedhetek. Bízom benne, hogy az eddigi szakmai tapasztalataim, a munkám iránti szenvedélyem és az elszántságom alkalmassá tesznek arra, hogy hozzájáruljak az alosztály sikeréhez és megerősítsem annak tevékenységét. Az a meggyőződésem, hogy a Készenléti Rendőrség kiemelkedő szerepet tölt be a rendvédelmi rendszerben, hiszen a gyors reagálás és a rendkívüli helyzetek kezelése olyan feladatok, amelyek magas szintű szakmai felkészültséget, fegyelmezettséget és csapatmunkát igényelnek. Úgy érzem, ezek a kihívások pont azok, amelyekben képes vagyok helytállni, hiszen a munkámat szeretem, és mindig is nagy hangsúlyt fektettem a pontosságra, a kitartásra és a folyamatos fejlődésre. Fontosnak tartom, hogy olyan közegben dolgozzak, ahol a felelősségvállalás, a határozottság és a csapatmunka alapvető elvárások, hiszen ezek a tulajdonságok nemcsak a Készenléti Rendőrség, hanem az egész rendvédelmi szektor sikerének alapjai. Meggyőződésem, hogy a Készenléti Rendőrség kötelékében kamatoztathatom eddigi tapasztalataimat és képességeimet, valamint tovább fejleszthetem azokat a kihívásokkal teli munkakörnyezetben. Bízom benne, hogy jelentkezésemet pozitívan bírálják el, és lehetőséget kapok arra, hogy a gyakorlatban is bizonyítsam elkötelezettségemet, szakmai felkészültségemet és alkalmasságomat. Remélem, hogy hamarosan személyesen is bemutathatom, hogyan tudnám erősíteni az alosztály csapatát és hozzájárulni a közös célok eléréséhez.

lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: