Nagykaliber korlátozása a rendvédelmi szerveknél

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kornel.Lorenz >

Ötleted:
< Nagykaliber korlátozása a rendvédelmi szerveknél >


Megjegyzés:
< Szerintem ez egy egyszerűen megfogalmazható szabályzat , ami szerintem ráférne a szerverre. Lehessen náluk nagykaliber de az csak a csomagtartóban , irl se visz magával össze-vissza egy szolgálatot teljesítő járőr egy m4et vagy ami a legjobb: lefűrészelt sörétest. Legyen az is tiltott fegyver számukra. Az irreális skines fegyvereiket pedig az illegálnak és a rendvédelemnek nem említem. Ha ppzte akkor hordja csak. Csatoltam egy képet egy nni és egy rendőr "dripről" https://imgur.com/a/M4Du1v8 Köszi hogy elolvastad pacsi.>
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Adom ezt az ötletet. Nálunk nem lehet egy kis kaliber se engedély nélkül náluk meg MP5, M4, Dezi meg még mit tudom én. Értem én hogy nekik ez 3 hónap kemény munkájuk meg ilyenek, de ne játszon már egy sima járőr TEK-est. Most is előbb lövöldözős szerep játékoztunk erre a járőr befut az M4-el és lő amerre lát, OK.
 

kristOFF

Újonc
2021. 02. 24.
37
55
Madaras
V2 karakter
Carlos El Prieto
Adom ezt az ötletet. Nálunk nem lehet egy kis kaliber se engedély nélkül náluk meg MP5, M4, Dezi meg még mit tudom én. Értem én hogy nekik ez 3 hónap kemény munkájuk meg ilyenek, de ne játszon már egy sima járőr TEK-est. Most is előbb lövöldözős szerep játékoztunk erre a járőr befut az M4-el és lő amerre lát, OK.
Támogatom az ötletet!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Ezt meg tudják oldani a frakció leaderek is, pl fk szabályzattal. Lassan már a futáshoz is szerver szabályzatot kell írni. :ROFLMAO:
Akkor miért nincs bevezetve? Úgy tűnik nem nagyon érdekeltek a témában.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.