Nagivo Kasen jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Feca

Újonc
2020. 10. 30.
46
48
V2 karakter
Nagivo La Kaseno
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Ferinek hívnak, 17 éves vagyok. Zala megyében élek egy pici faluban, itt éltem meg az óvodás, illetve az általános iskolás éveimet is. Jelenleg Keszthelyen tanulok erősáramú elektrotechnikusnak. Nem nagyon szeretem ezt a szakmát, és a tanulmányi eredményeim sem fényesek, ezért szeretnék egy másik szakra átjelentkezni. Vannak hobbijaim, szeretek horgászni, bármennyi időt el tudnék vele tölteni. Sok helyen megfordultam minden megyében tavakon, horgász versenyeket is nyertem. Ez mellet szeretek focizni, kézi, kosárlabdázni. Természetesen a ,,gamerkedés" sem maradhat ki ezek közül. Amikor van egy kis időm a hobbijaim mellett sokat játszok egyéb játékokkal. Sajnos a vírus helyzet ki alakulása miatt a jogosítvány megszerzését is szüneteltetnem kell, vizsga elött voltam pont. Türelmes, megértő, kedves srácnak tartom magam az mellet, hogy sokszor hamar ideges leszek. Szeretek jó hangulatot generálni még azon is nevetek amin senki más. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ Regisztálásom: 2020-04-28 20:15:17 / 65393 játszott percel rendelkezek. ]

Eddigi elért dolgok:

[ Sok frakció tagja lehettem, és sok jó embert ismertem meg. Yakuza frakció leadere lehettem 2 hónapig. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Szeretek az embereknek segíteni, sok időt töltök el a szerveren is ez által sok időm van. ]

Miért téged válasszunk?

[ Mivel a szabadidőm végett sok időt tudok a szerveren eltölteni ezért megkönnyíteni az adminok dolgát. Figyelmesen végzem a feladatomat, és megpróbálom a tőlem legjobban metenni.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Aktivításom szerint heti 2100 perc körül. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ 4-5 óra körül.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Elmondom neki ,hogy én egy adminegéd vagyok, és ez ügyben nem tudok neki segíteni, és írjon egy adminisztrátornak PMet.. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ See City városában kettő szerelőtelep található SanFiero, Los Santos. 3 sáv megtalálható mindkettőnél normáls sáv, gyorssáv: elsőbbséget élvezel, és a kijárat. Fix&Drive valamennyire olcsóbb szereltettéssel. Törött elemek pl: ajtó, motorháztető, és a motor füstölés, ellemenként 100.000 forint. Amennyi törött ellemed van annyival több pl: 6 törött ellem 600.000 ft,duplaárral illetve nyitvatartási idővel rendelkeznek. Érdemes átolvasni ,vontatást vállalnak szintén erre is vonatkozik a duplaár illetve a nyitvatartás. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ -Városháza: Mivel az a város központja, itt lehet a személyes okmányokat megvenni, illetve rengetek munka közül is lehet választani.
-Autókereskedés: Itt tud vagyonához alkalmas gyári járművekhez jutni, mivel jármű nélkül nehéz az élet.
-Pláza: Itt tud fontosabb dolgokat beszerezni magának. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

As chaten rákérdezek ,hogy van e más elérhető sgh, ha van akkor megkérem a társamat hogy intézze inkább ő ,de ha viszont nincs akkor minden esetben abba kell hagynom az RP-t és megyek betanításra. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ As chatre bemásolom a hírdetés szövegét. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Nem voltam + https://imgur.com/a/6U3kDvs ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam és meg is lett beszélve. + https://imgur.com/a/Haizjmh ]
 
Utoljára szerkesztve:

Joshiano

Zöldfülű
2019. 10. 30.
207
35
V4 karakter
Maya mood
LV karakter
-
V2 karakter
Li Xinya
szép lap lett.Sok sikert TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Feca

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Városháza: mivel az a város központja. Autókereskedés: itt tud vagyonához alkalmas gyári járművekhez jutni. Pláza: mivel ott mindent megtalál ami fontos lehet a későbbiekben. ]
Szia! Szépre sikeredett lap, azonban ezeket fejtsd ki jobban, és gondold át, hogy biztosan ez e a 3 legfontosabb hely!
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Feca

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! A lap egész jó lett, de én még egy bővítgetném a helyedben. Hajrá! :)
 
  • Imádom
Reactions: Feca

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.