Nadezhda Ilyinykh jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szabika2006

Újonc
2020. 12. 18.
24
12
V2 karakter
Nadezhda Ilyinykh

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Szabi, 15 éves~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020 decemberében kezdtem, 14.000 perc~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https:confused:/imgur.com/a/wsWtq2n ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi: 4-5 órát. Igen!~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kócsi Szabolcsnak hívnak. 15 éves vagyok. Verseny szinten focizok. Szabadidőmet haverokkal és a gép előtt szoktam eltölteni. Biatorbágyon élek. Szeptemberben kezdtem a 9. osztályt Budapesten egy Szakgimnáziumban. Hobbim a motorozás.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Nadezhda Ilyinykh~


Születési helye, ideje:

~ Moskva, 1996 január 15.~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert egy határozott erős lány vagyok aki imád autót szerelni és már gyerek korom óta az az álmom, hogy szerelő lehessek~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Nadezhda Ilyinykhnak hívnak. 25 éves vagyok. 1996 ban születtem Moskvaban. 2 éves koromban anyukámat megölték. Igy apukámmal és a kisöcsémmel éltem eggyüt. Mivel fiúk vettek körül így én is kezdtem átvenni a fiús dolgokat. Apukám autószerelő volt. Sokszor én is segítettem nek. 15 éves koromban eldöntöttem hogy én is autoszerelő szeretnék lenni. 20 éves koromra megtanultam minden dolgot. Most pedig jelentkezni szeretnék egy nagyobb céghez és a Fix & Drive ra esett a választásom. Mivel nagyon sok pozitív véleményt hallottam róla. És itt egy nagyobb csapatban tudok majd dolgozni. ~

Aláírás:

~ Nadezhda Ilyinykh ~

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Yakariii és Vilmos

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: PaTKa01 és Drouser
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.