Mystreo Deanhoys - állásajánlat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 08. 01.
1
0
V2 karakter
Mystreo Deanhoys
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Mystreo Deanhoys
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 5800~
IC SZINT: 11

KOROD: 21
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): - - -

EDDIGI FRAKCIÓID: - - -
TÁVOZÁSAID OKA: - - -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: - - -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: - - -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: - - -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hétköznap változó. Mindenkinek ott van a magánélete. Barátnő, haverok, család, munka. Nap közben általában melózok, de szoktam játszani előtte és utána is. Napi pár órát fixen tudok lenni. Főleg délután- esténként.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégente igen változó, ugyan is valamikor a barátnőmnél vagyok egész hétvégén, valamikor a családdal vagyok elfoglalva és persze van amikor egész nap a gép előtt ülök. Ha az utolsó opció aktív, akkor sokat tudok aktív lenni.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem, DE nincs mikrofonom. Ettől függetlenül, ha időm engedi, meg tudok jelenni
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: https://www.facebook.com/mate.schmidtmate

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Csáó- szia! Máté vagyok, 21 éves. Hétköznaponta melózok, munkaidőn kívül általában kockulással töltöm az időm. Általában napi pár órát (3-4 vagy akár egész nap) szoktam fent lenni. Egyéb hobbim a focizás, kondizás. Nem vagyok a legjobb benne, de elég jól megy mindkettő. Imádom az autókat, irl is szoktam szerelgetni. Mást igazából nem tudok mondani, elég szűkszavú vagyok. :'D . A minimumnak fixen megfogok felelni, de persze én is emberből vagyok, nem fogok 24/7 aktív lenni. Ha épp ezekkel nem foglalkozom, akkor a barátnőmmel szoktuk elütni az időt, vagy a családdal vagyok. Ha nagyobb inaktivitásom lenne, természetesen jelzem felétek

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék karriert építeni egy legális frakcióban. Szeretnék szép kamattal és szép autókkal rendelkezni. Eddig a kaszinózás volt a tevékenységeim zöme, de egyeltalán nem megérős megélhetési forma. Szeretnék egy biztos jövedelem forráshoz jutni és persze a legfontosabb az az RP. Sokkal színesebb RP környezetben szeretnék játszani, szeretném magam fejleszteni ezen a téren is. Aránylag kezdő vagyok.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Nincs mikrofonom és nem is tervezek vásárolni. TS-en ettől függetlenül megtudok jelenni, bár nem igazán értek hozzá. Biztos el fogok majd igazodni rajta.​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.04. 20:00
Megpróbáljuk mikrofon nélkül, remélem hogy a közösség miatt majd megjön a kedved a mikrofon vásárláshoz is!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.