Myron R Davis jelentkezése a See City Car Servicebe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Myron R Davis ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerverre 2016.április 4.-én regisztráltam 22:30 órakkor.
xkIgCmH.png

Jelenleg 149785 perem van a szerveren, ami 104 nap,0 óra és 25 perc.
Eazshih.png
~


Hanyas szintű vagy?
~ Jelenleg 54-es szintű vagyok ,de ha a fórum leírások szerint perceken belül elérem az 55ös szintet. ~

Milyen idős vagy?
~ Jelenleg 16. életévemet töltöm ,de hamarosan betöltöm a 17et, pontosabban áprilisban. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Mivel 2016 óta aktívan játszok a szerveren kisebb-nagyobb kihagyásokkal így előfordult ,hogy egy adott frakciót amiben tartózkodtam meguntam ,de szerintem ez nem csak nálam van így.(nem 1-2 hét után)

  • Első frakcióm még 2016ban volt a Nemzeti Adó-és Vámhivatal ott keztem el igazából megtanulni azt ,hogy milyen a legális frakcióban tartózkodni, körülbelül 2-3 hónap után kiléptem ,de sokszor visszatérő tag voltam a NAVnál, legutóbb már egy leader pozíciót is felajánlottak ,de nem éltem vele ugyanis kevés időm volt akkoriban.
  • Pár hónapig aktív tagja voltam az Országos Mentő Szolgálatnak is ahol körülbelül a 6. rangig jutottam el. Úgy gondoltam akkor, hogy ezt is ki kell próbálni és meg kell mondanom ,hogy akkoriban tetszett a frakció ,mert nem azt lehetett hallani róla, mint manapság.
  • Szintén pár hónapig tagja voltam a Rendőrségnek is ahol 6 Rendfokozatig jutottam el [Törzszászlós] ,de ezután a rendfokozatt után átmentem illegális frakcióba kirpóbálni azt is.
  • Nemrégiben körülbelül 2-3 hete léptem ki a Terrorelhárítási Központ frakcióból, az elért Főtörzszászlós rendfokozat után.
  • Körülbelül másfél éve léptem ki szerelőből amikor még Milán vezette ,mert 1-2 hónap után úgy gondoltam ,hogy rámférne RPzn valamelyik bandával, ezután csatlakoztam az akkori Idlewood Piru Bloodshoz.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ NAV: leader váltás miatt távoztam a frakcióból ,mert nem szimpatizáltam annyira azzal a személlyel aki akkoriban jött a régi leader helyére, így jobbnak láttam ,ha kilépek és nem keverek fölösleges konkfliktusokat.
OMSZ: Mint leírtam körülbelül 1 hónapot tudtam aktívan RPzen a frakcióban ,de sajnos újraszervezés miatt kirúgtak mindenkit a frakcióból.
Rendőrség: Mivel az egész IC család a Rendőrség tagja volt akkor amikor én is, ezért mikor ők kiléptek én is velük tartottam ugyanis szintén leaderváltás volt a frakcióban és nem nagyon szimpatizáltunk azzal a személlyel aki leader volt.
TEK: Többször voltam TEKes , a legutóbbi kilépésem oka az az volt ,hogy alig volt tag akivel tudtam volna valamit csinálni. Mivel kiképzőtiszt voltam így nehéz volt csinálni kiképzést ,hogy egy-kettő tag volt aki naponta fent volt, a többiek csak hetente így inkább úgy döntöttem ,hogy elhagyom a frakciót ,mert a saját időmet pazaroltam volna. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mert több IC és OOC ismerősöm is van ott akikkel szeretnék egy frakcióba tartozni. Névszerint csak kettőt említenék meg:Nikolaj R Davis, illetve James R Black akik nem csak ismerősök ,hanem a két legjobb barátom is.
Ezek a tényeket leszámítva szeretnék egy jó közösség tagja lenni ,mert ahogy megfigyeltem a mostani tagok rendesek nem úgy, mint mikor én voltam szerelő, illetve a leaderek is eléggé jó fejnek tünnek. Illetve szerintem nem mondok újdonságot ,ha azt mondom ,hogy a pénz is befolyásol ,mert nem feltétlen az RP miatt jövök ebbe a frakcióba ,ahol annyira nem fordul elő RP, maximum ha magadnak teremted elő.
Emellett szeretnék pár embert megismerni akikkel még nem volt lehetőségem beszélni, ugyanis barátsogos vagyok.~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem mind a kettővel és aktívan is használom mind a kettőt naponta. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Míg nem kezdődik el az iskola megpróbálom kimaxolni még ezt a kevési időt amíg nem kell iskolába menni ,tehát akármennyit ,viszont iskola időben a tanulástól függően, 3-5 órát rátudok szánni a frakcióra. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam, mondhatni sokszor ,de az egész nem is olyan gáz ,ha leírom/elmondom részletesen a bannokat.
xKQvfaw.png

A legelső bannomat 2016.10.25.-én kaptam ugyanis történt egy incidens ,hogy egy NAVos vontatóban találtam egy Láncfűrészt és úgymond "kölcsön" kértem RPhez ,mert akkoriban Rotchilld frakcióban is aktívkodtam RPvel, így kölcsön vettem a láncfűrészt RPvel favágásra ,de másnap már arra mentem fel ,hogy Mil kibannolt. Miután felkerestem TSen másnap unbannolt.

A második bannomat szintén Mil adta Jobbkezezés indokkal, ami szintén meglett beszélve ,ugyanis a küldött kép szemszögéből látszódott jobbkezezésnek, az én szemszögemből nem volt az, szerencsére fotót készítettem így másnapra megint unbannolva lettem.

A harmadik bannomat Ezustember osztotta ki , ugyanis tudni illik, mi nem vagyunk annyira jóba se IC se OOC így mikor felidegesítettem magamat leírtam neki PMbe ,hogy "Gratulálok" majd kibannolt 1 napra.

Negyedik bannomat szintén Mil osztotta ki ,mert történt egy incidens facebook csoportban amiről nem szeretnék beszámolni ,ha nem gond a lényeg ,hogy hátbalett szúrva pár ember így ki is lettünk bannolva (TSen részletesen elmondom ,ha szükséges)
Ötödik bannomat Ruben adta, amit annyira nem is értettem ,hogy miért adott valószínűleg ,mert adott egy AdminJailt , majd PKra lett rakva és miután megírtam a PK-t azonnal kibannolt.
Utolsó bannom sajnos nagyon friss amiről szintén nem szeretnék beszélni ,de nem az történ amire mindenki egyből gondolna, de szerencsére ez is hamar meg lett beszélve. (Ezt is elmondom részletesen TSen,ha szükséges.) ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Úgy gondolom ,hogy nem rendelkezek nagyon sok jaillel attól függetlenül ,hogy ennyi játszott percem van. Természetesen ezek között is van jogos és megbeszélt
fY0CzWf.png

Ebből a 10 jailből 6 olyan ami kulcsok vagy meg lett beszélve.~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Márton Andornak hívnak, jelenleg 16. életévemet töltöm. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek Kisvárdán. Aki nem ismerne annak elmondom ,hogy Myron R Davis a szerveren a nevem ,de rengeteg névvel megfordultam már a szerveren. A szerver aktív tagja vagyok 2016 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Körülbelül 2 éve hagytam abba az aktív futbalozást ,mert nem az én világom. Mostanság leginkább a számítógép világában élem napjaimat, de még néha-néha lejárok a haverokkal focizni vagy akár konditerembe hobbiként. Szeretek csapatban dolgozni. Könnyen barátkozok ami azt jelenti ,hogy barátságos is vagyok. Negatív tulajdonságom talán az ,hogy néha-néha nagyon csúnyán tudok beszélni ,de ez leginkább csak akkor jelentkezik ,ha ideges vagyok ,de próbálok leszokni róla ,mert nem jó szokás szerintem. Naggyából ennyit tudok írni magamról, mert nem szeretek beszélni magamról ,de ha valaki megakar ismerni az úgy is fog velem társalogni, nem vagyok olyan rossz személyiségű, mint sokan hiszik.~
 

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
Beszéltem már veled, és megbízható ember vagy rendes, oda figyelő lehet veled rendesen beszélgetni ,TÁMOGATOM!
 
  • Hűha
Reactions: aaandor

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Nagyon sok a bannod. Nem Támogatom!
 

aKrisz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
134
27
24
V4 karakter
James R Black
LV karakter
James R Diamond
V2 karakter
James R Black
Szia ismerlek téged régebbről és jó fejnek tartalak. A lapod elég szép, hosszú és tartalmas lett. A bann valóban sok de viszont ahogy elnézem 1 jogos lehet amit tényleg meg érdemeltél. Én Támogatom! a lapodat.
 
  • Imádom
Reactions: aaandor

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.