Myron R Davis jelentkezése a SCCShez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Myron R Davis ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A mostani SeeMTA v2 szerverre 2016.04.04 regisztráltam be, viszont az mostani v3ra 2015.03.04-én regisztráltam be, mivel ott kezdtem a SeeMTA pályafutásomat ,de mivel akkoriban rossz számítógépem volt ezért az újonnan nyíló SeeMTA v2re is beregisztráltam kipróbálás ként és jobban tetszett ,mint a v3. ~

Hanyas szintű vagy?
~ Jelenleg 55ös szintű vagyok ami több mint 150.000 ezer percet takar. ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves vagyok ,de hamarosan betöltöm a 17. életévemet. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Mivel 150 ezer perccel rendelkezem a szerveren és aktív tagja vagyok a SeeMTA v2 szerverének 2016 óta így mondhatni majdnem minden frakcióban tag voltam ,sőt még volt olyan is ahol fel ajánlották a leader poziciót is.
Szinte az összes rendvédelmi frakcióban tag voltam, többek közt: Rendőrség[6], Terrorelhárítási Központ[8], Nemzeti Adó-és Vámhivatal[10], SeeCity Honvédség[4], Országos Mentő Szolgálat[6], ,SeeCity Taxi[11]
Illetve illegál frakcióban is töltöttem már be alleader poziciót [maffia], amellett ,hogy korábban több maffia és banda tagja voltam, ez a névváltási kérelmeimen is látszik.
~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Legutóbb a Terrorelhárítási Központ tagja voltam.[Hadnagy] Távozásom oka az volt ,hogy nem éreztem annyira jól magamat a frakcióban ,ugyanis nem volt elegendő aktív tag, illetve leader sem így nem tudtam semmit kezdeni magammal Hadnagy rendfokozaton ,mert hiába csináltam kiképzést ,ha senki nem jött el rá, de emellett még össze is lett vona a TEK a Rendőrséggel és tudni illik, hogy nem vagyok valami jóba a Rendőrség leaderrel így jobbnak láttam ,ha kilépek a frakcióból ,mielőtt valamilyen konkfliktusba kerülök vele. Körülbelül 2 hete léptem ki.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Úgy gondolom beleillenék a csapatba annak ellenére ,hogy ennyi bannom van. A bannok fele félreértésből történt vagy idegességből lett létrehozva. Ezek mellett a tények mellett szeretnék magamnak anyagi hátteret nyújtani, illetve majdnem az egész IC családom a frakció tagja így nem szeretnék kimaradni a sorból én sem. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen és minden nap rendszeresen használom mind a kettőt. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Mivel hamarosan kezdődik az iskola így kicsit kevesebbet tudok majd aktív lenni a frakcióban ,mint nyáron tudtam volna lenni ,de természetesen így is tudom teljesíteni a kötelezőt. Körülbelül naponta 3-5 órát tudok fentlenni és a frakcióra szánni. Biztos vagyok benne ,hogy a heti leadandót össze tudom szerelni 1 hét alatt iskola időben is, azt leszámítva, hogy mivel Gimnáziumba járok bejönnek a Fakultációs tantárgyak is ami miatt később érek haza. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Mivel már 1x megírtam a jelentkezési lapot ahol a lehető legtöbb dologot leírtam a bannjaimról így ugyan azt tudnám leírni ide is csak kicsit rövidesebben így jobbnak látom ,ha bemásolom a szöveget ,mert annál csak rosszabbat vagy kevesebbet tudnék írni.

A legelső bannomat 2016.10.25.-én kaptam ugyanis történt egy incidens ,hogy egy NAVos vontatóban találtam egy Láncfűrészt és úgymond "kölcsön" kértem RPhez ,mert akkoriban Rotchilld frakcióban is aktívkodtam RPvel, így kölcsön vettem a láncfűrészt RPvel favágásra ,de másnap már arra mentem fel ,hogy Mil kibannolt. Miután felkerestem TSen másnap unbannolt.

A második bannomat szintén Mil adta Jobbkezezés indokkal, ami szintén meglett beszélve ,ugyanis a küldött kép szemszögéből látszódott jobbkezezésnek, az én szemszögemből nem volt az, szerencsére fotót készítettem így másnapra megint unbannolva lettem.

A harmadik bannomat Ezustember osztotta ki , ugyanis tudni illik, mi nem vagyunk annyira jóba se IC se OOC így mikor felidegesítettem magamat leírtam neki PMbe ,hogy "Gratulálok" majd kibannolt 1 napra.

Negyedik bannomat szintén Mil osztotta ki ,mert történt egy incidens facebook csoportban amiről nem szeretnék beszámolni ,ha nem gond a lényeg ,hogy hátbalett szúrva pár ember így ki is lettünk bannolva (TSen részletesen elmondom ,ha szükséges)
Ötödik bannomat Ruben adta, amit annyira nem is értettem ,hogy miért adott valószínűleg ,mert adott egy AdminJailt , majd PKra lett rakva és miután megírtam a PK-t azonnal kibannolt.
Utolsó bannom sajnos nagyon friss amiről szintén nem szeretnék beszélni ,de nem az történ amire mindenki egyből gondolna, de szerencsére ez is hamar meg lett beszélve. (Ezt is elmondom részletesen TSen,ha szükséges.)
lYgcpzS.png

~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam már jailben szám szerint 10x, de úgy gondolom ,hogy ez eltekinthető 150.000 játszott perc után, főleg úgy, hogy minden ember hibázik párszor az életében. (Pár jailból ki lettem szedve utólag, illetve kulcsokkal lettem berakva jailbe)
G702LCS.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Márton Andornak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok, de hamarosan betöltöm a 17. életévemet, pontosabban Április első hetében, de szerencsére nem első napján :D . Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek 16 éves egy kis városban közel Nyíregyházához. Szüleim lassan 8 éve ,hogy elváltak egymástól így édesanyámmal élek 8 éve, illetve 2 testvéremmel. Egészen első osztályos koromtól ugyan abba az iskolába járok, mint jelenleg ugyanis ez az iskola egyszerre Általános iskola és Gimnázium is, így nem nehéz kitalálni, hogy Gimnáziumba járok ami nagy felelőséggel jár a tanulásra tekintve ,de ez nem akadályoz meg abban ,hogy jelentkezzek a frakcióba. Körülbelül 2 éve hagytam abba a rendszeres focizást, ugyanis úgy gondoltam ,hogy nem az én világom, mert az csak egy tény, hogy élveztem magát a játékmenetet, de fárasztó volt és a tüdőm se bírta annyira. Mostanság már csak konditerembe járok le ritkán ,ha úgy tartja kedvem. Amit jó, ha tudsz rólam az az ,hogy könnyen barátkozok, illetve könnyen tanulok is, sőt még csapatban is tudok dolgozni, ha olyan szituáció adódik. Negatív tulajdonságaimról csak annyit ,hogy hamar feltudom kapni a vizet apróságokon ,de ezek csak pár percesek, illetve ezzel az idegességgel jár az is, hogy csúnyán beszélek néha-néha amiről szeretnék leszokni ,de valahogy sosem megy a feszültség miatt. Mióta megismerem a SeeMTA világát majdnem napi rendszerességgel játszok ,ez időmtől függ ,de szabadidőmben inkább SeeMTAzok ,mint hogy más játékon játsszak ,mert ebből a játékból valamilyen szinten még tanulni is lehet, nem úgy, mint pl a Counter Strikból, hogy folyamatosan ideges vagyok. Ennyit tudtam elmondani magamról ,de ha valaki komolyabban megszeretne ismerni nyugodtan rámírhat bárhol, mert barátságos vagyok. ~
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

aKrisz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
134
27
24
V4 karakter
James R Black
LV karakter
James R Diamond
V2 karakter
James R Black
Szia ismerlek téged régebbről és jó fejnek tartalak. A lapod elég szép, hosszú és tartalmas lett. Én Támogatom! a lapodat.
 

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
Szép, hosszú és tartalmas lap lett. Ismerlek rég óta és szerintem bele illenél a frakcióba. Nem kérdés ,hogy Támogatom.
 

Billykee

Újonc
2019. 02. 13.
74
29
V4 karakter
Billy Carmine
LV karakter
Billy Carmine
V2 karakter
Billy Carmine
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.

Egyéb megjegyzés: Legkisebb panasz esetén érzékeny búcsút veszünk!​

Anthony O'Sigel - See City Car Service, Műhelyvezető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.