Myron R Black - Crazy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Myron R Black

Panaszolt fél admin neve:
Crazy

Panasz pontos megfogalmazása:
Szerverszabályzat nemismerete adminként; Lekezelő/flegma stílus képviselése PMben; Az érme két oldalának elhanyagolása
Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/fOiIoVX

Megjegyzés:
Történt a mai napon egy eset, hogy behajtottam yakuza HQ "közepére" ahol még nincs gates kapu és írtam Hosi adminnak oocba aki nem volt szolgálatba ,hogy van-e m4e, mert kellene erre jött az a válasz ,hogy nincsen csak drog, ezután elkezdtünk hülyéskedni oocba és hirtelen 3-4 yakuzás ember a semmiből megjelent a kapuba és fegyvert fogtak rám amit nem értettem ,mert semmi rádiózás nélkül odajöttek és semmi IC megbeszélés nélkül elkezdtek volna kirabolni, csak én le rpztem ,hogy félelmemben egy kövér gázt adok, hogy mentsem a burámat ugyanis nem szerettem volna meghalni 200hpva. Sikerült elmenekülnöm úgy, hogy nem daráltak ki majd Crazy vissza gettelt és elkezdődött az adminügy amit kifejezetten kértem ,hogy TSen beszéljünk meg. Ez így is történt, felmentem én is és a yakuzások is TSre majd Crazy hirtelen eltűnt az ügy közben, miközben mi beszéltük a dolgokat. Miután visszatért tsre sikerült megbeszélni a dolgokat, hogy hanyag RPztem azért ,mert csak /me-vel rpztem le, hogy rátaposok a gázra. Ezután feljött egy olyan téma ,hogy én kiMGztem azt ,hogy ott a yakuza hq és odamentem kereskedni. TSen alig hagytak szóhoz jutni, de én kérdeztem Crazyt és a többieket is, hogy hogy kerültek oda mögénk pont akkor és pont fegyverekkel erre azt a választ kaptam, hogy megbeszélés volt. Ezt én kicsit furcsának tartottam, de Crazy nem törődött különösebben vele ezért tovább engedte az ügyed úgy, hogy ők semmilyen szabályt nem szegtek meg ezzel ,hogy se IC nem beszélték meg, hogy kirabolnak vagy fegyvert fognak rám ezért gyanakodtam a TS MGre is, de Crazy ezt se vette figyelembe majd azt mondta, hogy tegyem le a kocsit valahova. Én letettem a kocsit majd berakott OOC átvitele ICbe (ami alapvetően az MG) , enyhe MG és hanyag RP miatt 200 percre (3 óra).
Ezután ráírtam egy PMet ,hogy még mindig nem értem azt ,hogy miért MG az ,hogy én nem tudom IC ,hogy az egy Yakuza HQ és úgy megyek be, hogy egy szót nem írtam IC csak OOCban kérdeztem meg Hosit valamiről majd elkezdtünk csevegni meg ,hogy az MG alapvetőn az OOC info felhasználása IC, tehát miért rakott be 2x MG miatt és mellette hanyagrp miatt, mikor szerintem egyáltalán nem volt jogos az a bizonyos "MG". erre kaptam egy olyan választ ,hogy "ok" és írtam neki, hogy köszönöm a választ erre pedig annyit írt ,hogy "nm".
Szerintem egyáltalán nem adminnak való egy olyan ember aki egy TeamSpeak ügyet nem tud elintézni normálisan, sőt kimegy az adminügy közben és csak 1 részről nézi a dolgokat / nem hallgatja meg mind a két felet és ráadásul még lekezelően is beszél / válaszol a playereknek PMben.

Panaszhoz hozzászólhat:
Crazy és az intézendő főadmin/szuperadmin

Helyezem.@Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sziasztok, igen beszélgettem myron-nal, illetve a rablás RP-ben nem vettem részt, gondoltam szólok elére a bíráló Fő/Superadminnak :D
 
  • Tetszik
Reactions: Danielvagyok

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
"Crazy hirtelen eltűnt az ügy közben, miközben mi beszéltük a dolgokat."
- Ha megnézed a képet amit csatoltál azon tisztán látszódik, hogy Crazy írta OOC Chaten, hogy "pill ricsiék elhúztak."
- Sima civilként miért van rajtad a börtön skin?
- Civilként miért járkálsz Csipa, MP5-el? Pontosan az ilyenekért kéne bevezetni azt a szabályt, hogy "Ok nélküli nagykaliber viselés"..
- Armyba van az, hogy egy LÉR tagnál lehet Csipa, MP5 és nem civilbe.:ROFLMAO:
- Köszöntem. ??
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Bocsánat, hogy így ide pofátlankodom, de amikor annó Yakuban én voltam Zsigával a leader, mind IC és OOC letisztáztuk, hogy aki odajön HQra azt kilehet nyugodtan rabolni, hisz az egy sikátor. (A sikátor is a HQ része.) Merem feltételezni, hogy ez mindig tovább lett adva, és ezért lettél volna kipakolva. (Figyut vállalom.)

3.) A panaszhoz kizárólag Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá! Figyut kaptad @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Kedves Ádám! Szerintem neked ahhoz semmi közöd nincsen, hogy rajtam milyen skin van és ,hogy milyen fegyver van nála, amíg szerverszabályzat nem tiltja egyiket sem addig azt a skint hordom amelyiket akarom és azt a fegyvert használom/viselem amelyiket akarom. Nem értem ezért miért írtál hozzá a panaszhoz ,hogy utána figyut kaphass :/ Mellesleg köszönöm, hogy felnyitottad a szememet az OOC chatra, valóban írta csak köztudott, hogy nem nagyon volt időm nézni az ooc chatet, mert tsen folyt az ügy. Zsiga én elhiszem, hogy bankrablásról jöttetek csak nem értem, hogy mióta mentek 4en bankrablásra úgy, hogy 1 emberetek afkol a hqn a másik pedig csak szimplán ott van. Mellesleg az admin PKhoz neked sincs közöd Zsiga, mert nem a frakcióra tettem a panaszt, hanem az adminra, mert nem vizsgálta körül az ügyet csak rámondott valamit és igazat adott nektek, sőt még logot se kért tőletek. Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar és SADBOY69

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Kedves myron!
Ezt a mondtatot Bencétől (SA) ídézem: Sajnos már ott a hiba hogy a fegyházas skint viselted magadon mint civil skin.
Nem úgy kéne hozzá állni, hogy azt viselsz/csinálsz amit akarsz.?
Viszont a folyamatos darálást, hergelést, üldöztetést tiltja a szabályzat.? /telo.

3.) A panaszhoz kizárólag Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá! Figyut kaptad @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: cikmar

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem hanyagoljuk ezt a skines /fegyveres témát.. Semmi köze a PKhoz ahogy neked sincs.

Tilos a közvetlen előtted hozzászóló idézése. Figyut osztottam. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Crazy

Újonc
2019. 02. 04.
7
0
V2 karakter
Martin Lorenz
ELőször is hali mindenkinek.Ts-en meghalgattunk szerintem téged is,ha valami problémád van ezzel miért nem tudod akkor elmondani mint ,hogy pkr-ra raksz?Bementél a sikátorba rádfogták sokan a fegyvert akkor nem az a megoldás hogy rálépsz a gázra és elütsz mindenkit aki be állt a kocsi elé (képpel bizonyitva).Az hogy te ooc mentél oda beszélgetni egy hqra az nem mentesit ic alól.Az hogy a maffiások fegyverrel járkálnak szerintem ic ügy,és elnézést kérek hogy tsen elhuzott engem Ricsi[FA] megirtam ooc hogy 2perc .Pm-ben mi volt a lekezelő?A köszönömre mit tudnék mondani?szernintem a nincs mit-el semmi probléma nincs,de ha te nem így gondolod...Utoljára mielőtt az utolsó 2sort leirtad volna előbb gondold át hogy mit akarsz mondani.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
"ha valami problémád van ezzel miért nem tudod akkor elmondani mint ,hogy pkr-ra raksz?" Írtam egy PMet a problémámmal erre azt a választ kaptam, hogy "ok". "Ts-en meghalgattunk szerintem téged is " az csak egy dolog, hogy meghallgattál, de cselekedni is kellett volna az ügy érdekében nem pedig csak meghallgatni. Nekem nagyon egyoldalú ügyintézésnek tűnt. "Bementél a sikátorba rádfogták sokan a fegyvert akkor nem az a megoldás hogy rálépsz a gázra és elütsz mindenkit aki be állt a kocsi elé". Relatíve IRL is ezt tenném, hogy inkább elütök valakit, minthogy meghaljak én. Kocsiban üléskor RPvel el lehet menni szabályzat előírja, nem tudom ez miért olyan nagy probléma. Ezért mellesleg kaptam is a jailt, mert /do-t nem volt időm írni, mert ahogy leírtam a /me-t utána rögtön lőni kezdtek. Az "ügy közben eltűntél" téma már offos, mert nem olvastam az ooct csak mikor szólt Ádám, mert ugye tsen volt az ügy és nem voltam jelen IG annyira. Ennyit szerettem volna, várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Crazy

Újonc
2019. 02. 04.
7
0
V2 karakter
Martin Lorenz
Az ooc vitele ic-be az azt takarja,hogy ooc akartad megkérni ic dologra,de ez is meg lett beszélve ts-en
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Leírtak fentebb mindent,nincs olyan hogy OOC ügy miatt vagy valahol,eleve a kereskedést nem OOC kell kezdeményezni,hanem IC.
Pm-ben nem észlelem a flegma stílust csak mert nem írt ódákat válaszként.
Panasz jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.