Mylo D Kenneth jelentkezése.

aBulldog

Újonc
2019. 12. 08.
34
84
V4 karakter
Mylo D Kenneth
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Mylo D Kenneth
Születési helye, ideje: Svédország, Skänninge, 1991.02.21.
Bejelentett lakcíme: Los Santos, Fremont St. 12.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): mylodk@seemail.com, +38-76-343-8927
Legmagasabb iskolai végzettsége: Érettségi
Megszerzett szakmák, képzettségek: Rendvédelmi szakképesítés
Nyelvismeret: Angol, Magyar, Svéd
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: A,B,C,D, hajózási engedély, pilóta engedély

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Többnyire mindig is hivatásos körökben mozogtam, ezért szeretném ezt továbbra is fenn tartani.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Gyúlékony anyag, oxigén, égéshő


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Az emberélet és vagyonmegóvás érdekében a bent tartózkodókat ki irányítom a legrövidebb menekülési útvonalon és értesítem 112-es segélyhívón a katasztrófavédelmet, ezt követően áramtalanítom a helyszínt, felmérem a környezetet, majd a megfelelő porraloltóval elkezdem az oltási munkálatokat.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
B,C tömlők, osztók, kapocs, gyorsbeavatkozó, láncfűrész, mechanikus vágó-feszítő eszköz, alpin technikához szükséges felszerelés, mentőpárna, sugárcső, aggregátor.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Rádión keresztül jelzem a rajoknak a kialakult helyzetet, ellenőrzöm a társam állapotát, ezt követően további segítséget kérek a probléma gyors elhárítására.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Az információ birtokában a rajok néhány tagja megkezdi a fiatalkorú gyermek kimentését, ezzel párhuzamosan a többiek megkezdik a gázpalack visszahűtését és eltávolítását az épületből, majd a tűzfészek visszafolytását.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
A nevem Mylo D Kenneth, Svédországban, Skänninge városában születtem 1991. február 21. napján, huszon éves koromban Los Santosba költöztem, ahol elvégeztem a Rendőrségi Akadémiát, ezt követően körülbelül 2 éven keresztül szolgáltam az állományban. Magánéleti okokból határozatlan időre haza kellett költöznöm szülőhazámba, emiatt szükségessé vált a rendőrségtől való leszerelésem törzszászlós rendfokozaton. Los Santosba való visszaköltözésem után igyekeztem rendbehozni az itteni életkörülményeimet kisebb nagyobb sikerekkel.


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
A nevem Joci, jelenleg 23 éves vagyok, körülbelül 9-10 éve kezdett érdekelni a RolePlay. Magamról amit el tudnék mondani, hogy csendesebb típus vagyok, azonban úgy gondolom hogy könnyen be tudok illeszkedni társaságokba, a konfliktusokat próbálom kerülni, ha lehet akkor inkább megbeszélem azokat.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
102179 (1702 óra)

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Igen, AdminJailben voltam egy alkalommal FK jump indokkal inaktívitás miatt ami a magánéletnek köszönhető.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mivel korábban is voltam már tagja frakciónak huzamosabb ideig, ezért szeretnék ismételten egy frakció tagja lenni bízva abban, hogy újabb barátságokat tudok majd kialakítani.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Rendőrség - Magánéleti okok miatt
Honvédség - Inaktívitás miatt


Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.09.26

Aláírás: Mylo D Kenneth