Mykhailo Mashtrim jelentkezése a TEK állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

blanchito

Újonc
2022. 12. 29.
24
16
V4 karakter
Abdullah Ybhermidan Mashtrim
tek.png


Jelentkezési formanyomtatvány





OOC Információk

1. Életkorod: 18​

2. Mesélj magadról pár mondatban. Valentin-nak hívnak 18 éves vagyok, szabadidőmet sporttal töltöm, illetve időm nagy részét a szerveren töltöm, régebbi játékosnak mondanám magam, de leginkább V2-őn jártam a frakciókat,szereztem a tapasztalataim. 2016-óta játszom a See szerverén. Eddig csak a szerver illegális részén mozogtam,most szeretném kipróbálni milyen is egy rendvédelem tagja lenni napjainkban.​

3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Úgy gondolom megfelelő tapasztalattal rendelkezem,csapatember vagyok,gyorsan befogadom az új dolgokat,szeretnék fejlődni és tanulni a szervezeten belül is,illetve IRL is vonzanak a rendvédelmi szervek.​

4. Mióta játszol a szerveren? Kisebb kihagyásokkal,de jelenleg aktívan nyomjuk a srácokkal,2022.12.29​

4.1 Játszott perceid száma: 21236p​

4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Hétköznap 3-4 órát mindenképp képes vagyok fent lenni, hétvégen ez lehet több is,rugalmas az időbeosztásom.​

5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Szeretnék a szerveren egy új dologba belekóstolni,vonzanak az akciók, az RP szituàciók,IRL is érdekesnek találom ezeket a dolgokat. Szeretnék új embereket megismerni, barátkozni, egy normális közösség hasznos tagja lenni.​

6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Csak V2-őn szerepeltem rendvédelemben, ami a NAV állománya volt, ott pár hónapot töltöttem,sajnos időhiány miatt kellett elhagynom.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy fiatalabb kicsit visszafogott szerény csávót,aki viszont ha az RP szituációban és akciókban szükség van, egy kemény merész arccá alakul át.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:


9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:


10. Csatolj egy képet a banjaidról:


11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Kijelölt fontos személy védése-őrzése,Terrorcselekmény megakadályozása,társrendvédelmek bebiztosítása,támogatása,bűncselekmények semlegesítése,nagyobb szabàsú mint pl. Túszejtés,Rablások fegyveres elhárítása,illetve megelőzése.​









Személyes információk

Általános adatok

1. Teljes neve: Mykhaylo Mashtrim​

2. Születés helye: Las Venturas​

3. Születés ideje: 2000.06.10.​

4. Nem: Férfi​

5. Családi állapota: Egyedülálló​

7. Foglalkozása: Biztonságiőr​



Elérhetőségek:

9. Bejelentett lakcíme: Los Santos,Richman 12.​

11. Telefonszáma: 38761188839192​

12. E-mail címe: mikhajlo2000@seemail.com







Végzettség

Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.

- 2007 San Fierro Primary School​

- 2015 San Fierro High School​

- 2019 Las Venturas University Engineer​

- ...​



Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?

Amennyiben igen, sorolja fel.​







Kérdések

Válaszát minden esetben X-el jelölje.



1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?

[ X ] Igen.​

[ ] Nem.​



2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?

[ ] Igen.​

[X ] Nem.​

2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​



3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?

(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)

[X ] Igen.​

[ ] Nem.​



4. Volt már az állomány tagja?

[ ] Igen.​

[ X] Nem.​

4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​



5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?

[ ] Igen.​

[ X ] Nem.​

5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​



6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?

[ ] Igen.​

[ X ] Nem.​

6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​



7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?

[ ] Igen.​

[ X ] Nem.​



8. Beszélt idegennyelv(ek)?

Olasz,Német​



9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?

[ ] Igen.​

[X ] Nem.​

9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​







Záradék


A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​

Kelt.: Los Santos, 2024.02.18.

Mykhailo Mashtrim
 

Flynn

Barangoló
2019. 01. 11.
93
169
V4 karakter
Kendrick Flynn
Szia, elég sok adminjailt gyűjtöttél az elmúlt 3-4 hónapban, igaz idén még nincsen, ha ezt az idei formát tudod hozni, szerintem lehet esélyed a következő felvételkor. Jelenleg sok jailed van, viszonylag kevés perchez.
 
  • Imádom
Reactions: blanchito

blanchito

Újonc
2022. 12. 29.
24
16
V4 karakter
Abdullah Ybhermidan Mashtrim
Szia, elég sok adminjailt gyűjtöttél az elmúlt 3-4 hónapban, igaz idén még nincsen, ha ezt az idei formát tudod hozni, szerintem lehet esélyed a következő felvételkor. Jelenleg sok jailed van, viszonylag kevés perchez.
Sajnos eléggé becsúnyult az UCP-m akkoriban elég sok jailt kaptam amivel nem értettem eggyet számomra de jelenleg 200% odafigyeléssel játszom már
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: - ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.