Muurayi jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
782
3 490
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Rasaun Barrett
LV karakter
Daan Smid
javitott.png




Játékbeli, és fórumneved:
Lazrim Bajraktari, Muurayi

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2017-ben regisztráltam, egészen pontosan 2017.01.29.-én regisztráltam fel a szerverre azóta is játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal. A fórummal kapcsolatos pályafutásomat jóval később kezdtem el, 2019 elejére tehető, azóta folyamatosan aktív vagyok a fórum felületén.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Igazából engem mindig is érdekelt a fórummoderátori feladatkör, így ez a lehetőség tökéletesen adott, hogy megpróbáljam most ezt a szerepkört. Mindig is foglalkoztatott engem a fórummoderátori feladat, továbbá szeretnék megfelelő segítséget nyújtani az új felhasználóknak is ezen a platformon.


Miért pont téged válasszunk?
Amit magamra vállalok feladat azt szívvel és lélekkel csinálom, és pontosan utána járok a dolgoknak, hogy mi - hogy működik. Csapatmunkába igazán jól tudok dolgozni, ezt azzal is tudom bizonyítani, hogy viszonylag huzamosabb ideig a SeeMta Las Venturas TeamSpeak szerverén moderátori feladatokat láttam el. Segítőkésznek találom magam, ha a lehetőségem megadatik segítek a kezdőjátékosnak, vagy esetleg kezdő frakció tagjaimnak az elhelyezkedésben. Hosszúidőre tervezek, amennyiben sikeresen felvételt nyerek e szerepkör betöltésére. Az évek során némi tapasztalattal rendelkezek, így azt is kijelenthetem magamról, hogy a szabályzatot eléggé alaposan ismerem.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Amikor van egy kis szabadidőm akkor általában a fórumot szoktam görgetni, és különböző témákat olvasgatok. Naponta megüti a minimum három órát de van, hogy egy nap eltöltök akár hat órát is a felületen.

Mutasd be a referenciád (ha vannak):
Többnyire élményképes témák eredete köthető hozzám ezeket egy sorral lentebb csatolom is, továbbá mint említettem is SeeMta V3 Las Venturas teamspeak szerverén viszonylag hosszú ideig töltöttem be moderátori feladatokat. Ez idő alatt egy panasz sem érkezett rám, és mindig is igyekeztem megfelelően ellátni a rám rótt feladatokat. Két szerveren volt megfigyelhető a tevékenységem, Las Venturas szerveren meg itt V4-en, így a témák vegyesen lesznek.

Van akinek Jézuska, nekem géppuska.
Opsežna-veza (számos képem, alkotás figyelhető meg itt is)
Az utca nem olyan, mint a kórház.
Ne akart többnek látszani mint ami vagy.
Sikernek ára van, nem titka.
Mi vagyunk azok, igen.
TeamSpeak 3 - Telefon (egy fajta kisebb segítség a kezdő játékosoknak akik telefonról használják a TS-t)


Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Természetesen igen, rendelkezem.


Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Elsősorban az alapvető funkciókat mutatnám be számára, gondolok itt az UCP-re való bejelentkezés, témák létrehozása, reakciók megfelelő használata, továbbá a fórumszabályzat ismertetése, amennyiben kérdése van ezzel kapcsolatosan pedig az megválaszolása. Ezt követően, hogy a kapott információkat amit átadtam neki berögzüljenek, számos olyan topic linket küldök neki amik azért jöttek létre, hogy a friss, kezdő fórumhasználók is tudjanak megfelelően tájékozódni. Továbbá felhívnám a figyelmet arra, hogy fussa át még a fórumszabályzatot még egyszer.

Ismeretséged a csapaton belül?
Leginkább @Radi-t tudnám kiemelni. Elmondhatom, hogy viszonylag régóta ismerjük egymást.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban:
Sziasztok Muurayi vagyok, avagy másnéven Ádám. Tizennyolc éves vagyok, nem sokálra töltöm be a tizenkilencedik életévemet március tizenötödikén. Debrecenben tanulok, jelenleg végzős is középiskolában, ahol általános szakon vagyok. Érettségit követően édesapám vállalkozásában tervezek elhelyezkedni, és folytatni a családi hagyományokat. Tizenhárom évet versenyszerűen úsztam, egy kisebb incidens miatt kellett abba hagynom, ami tönkre tette a "karrieremet". Büszkén vállalom, hogy számos eredménnyel is büszkélkedhetek, nemzetközi és országos helyezések is vannak közte. Szabadidőmben edzőterembe járok és a szabad levegőn vagyok, persze a tanulás mellett, továbbá a SeeMta-val szoktam játszani. Magával a játékkal már 2017 óta játszok folyamatosan és nagyon megkedveltem az itteni dolgokat, nem hiába is játszok mai napig. A szerveren jelenleg az Opsezna-Veza frakció irányításáért felelek, és a közösség összetartásáért a frakción belül. A sportból adott akaraterőm, valamint kitartásom megmutatkozik az itt általam belefektetett projektbe is, hisz tanúsíthatom azt, hogy az úszás egy igazán monoton sport.



 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
515
1 688
26
V4 karakter
Erjon Ajeti
Szia Ádi!
Valóban régóta ismerjük egymást (személyesen is) és elmondhatom hogyha belekezdesz valamibe, akkor a maximumot nyújtod a végsőkig!
Örülnék, ha a csapatban látnálak téged is. Sok sikert!🙏🏽
 
  • Imádom
Reactions: Muurayi

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 263
1 541
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Hello,
LV-n is hoztad a kötelező formát, simán menne neked!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: jimre és Muurayi

trinton

bejön a mili
2020. 07. 21.
918
3 067
LV karakter
Kelvin Barnes
Normális, tisztelettudó, terhelhető srácnak ismertelek meg. Korrekt módon végzed a kötelességeidet, mint játékon belül, mint a valóéletben.
Szerintem simán menne neked ez is, mint ahogy minden más is.
Hajrá, szurkolok!
 
  • Imádom
Reactions: Muurayi

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.