Munkanélküli segély

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
294
237
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Kens Yoshida >

Ötleted:
< Munkanélküli segély >


Megjegyzés:
< - A Home gombot lenyomva az információs felületen ha nincs felvéve munka akkor a nincs szó helyett azt írja ki hogy munkanélküli. - Magyarországon jelenleg 160.000ft bruttó a segély, de ez túlságosan irreális lenne a szerveren, mivel mindenki munkanélküli lenne. Ezért 50.000ft/60 percre gondoltam. - Ez azért is lenne jó ha valaki mégsem akar dolgozni akkor az is kapjon valamit azért, nyilván nem ebből fog milliókat csinálni de azért az adók egy részét állná legalább a munkanélküli segély összege. - Csak azok kapják ezt az összeget akik nincsenek frakcióban sem, valamint munkát sem vállaltak el a városházán. " Barger szövege után megfontoltam és szerintem igaza van! "
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: hooks.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
782
1 329
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia! Én egyáltalán nem támogatom az ötletet. Aki szerelőben van és milliókat keres, miért kapjon még azon felül is valamit? Az illegálos elmegy ATM-ezni és jó esetben lehozzák, majd jön 3 millió/alkalom, ami osztva nem olyan jó összeg. Aki semmit nem csinál, az is kapjon? Szerintem elég az óránkénti kamat a bankban lévő pénzből. Semeddig nem tart felvenni a bányász munkát és lemenni bányába, vagy elmenni benzinszállítózni kicsit.

Úgy gondolom valamit valamiért. Lehet én gondolom rosszul a dolgokat és egyszerűbb déli határon egy-két Hifi társaságában -amin a hardbass megy- alacsony tuningos BMW 750-et kereskedni, de oké.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 615
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mindenképpen hasznos ötletnek tartom a dolgot. Annyi megkötéssel, hogy aki FK-ban van benne, annak ne járjon ez a juttatás, hisz ő nem minősül munkanélkülinek. A legtöbb (tudtommal mindegyik) illegális FK-nak van egy legális része is, amit cégek formájában visznek - ergo munkaadók. Ez a döntés szerintem @Pasa -ék kezében van mint SCK, ezzel együtt +1 reális dolog kerülne be a szerverre a többi mellé. Bízok benne, h megvalósul.
 
  • Tetszik
Reactions: tommen.

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 083
3 907
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
Hali!

Valóban reális és nem tartom annyira rossz ötletnek, bár az érzelmeim vegyesek ez ügyben. Úgy gondolom, hogy bőven van lehetőség pénzt szerezni a szerveren, és ehhez nem feltétlen kell dolgozni. Nyilvánvalóan segítene a kezdőkön, akik próbálnak önállósulni. Én 50k helyett egy változó rendszert hoznék be. Azaz aki nem rendelkezik állandó bevétellel (nincs FK, se nem scriptes munka) az adómentességet élvezzen és kapjon még 10k-t óránként, ezzel elkerülve az eladósodásukat. És ugyan ez járjon az 5-ös szint alatti játékosoknak. Tehát az adójukból kalkulálva adó+10k lenne a segély. Példának: Jancsi összesen 12000 Ft-ot adózik ingatlanja és kocsija után, így segélye 22000 forint.

Tovabbi szép estét!
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Helló, ha azok, akik frakcióban vannak, és nem kapnak ebből a pénzből, akkor szerintem tök jó ötlet. Támogatom!
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Magyarországon annak jár munka nélküli segély aki dolgozott már valaha és tudja is igazolni, Kormány mint frakció úgy gondolom minden embernek segít aki minuszban van. De ezt a semmire pénz osztást semmi féle képen nem támogatom nem mellesleg egy kis utána járás kéne ennek az irl menetéről és kapásból nem nyitottad volna meg.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.